Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kız biz geldik derken ..doığurdunmu kz yoksa...anam dur deme..
ya da hamileisn bebenle bir geldin ölemi ..

Ayy kuzum nerdeee bu kiz bizimle oyun oynuyor daha dogmadan 2gun once sancım ve ağrılarım arttı acilde soluğu aldım ebe cayı muayenesi yaptı bebek donmemiş dedi ama cok kötu durumdasın bu gece git doktorun seni acil sezeryan alsın bosuna sancı çekme desibelim rendevuna da 2 gun vardı gitmedim eşimde gececiydi gidemezsin zaten neyse iki gun sancı çektikten sonra bugun doktorumuza gittik nts ye bağladı doktor beni baktı iyi değilim sancıda var bugun yatıralım seni dedi sonra ultrasyonla muayeneye geçtik ki ne girelim bizim kiz dönmüş doktor normal istiyon mü dedi evet dedim ovakit bir hafta daha bekleyelim bebek dogum kanalına girdin bol bol yürüyüş yap dedi acil bı durum olursa da hic bekleme gel dedi bakalim bekleneceğiz henuz son bı supriz daha yapmazsa kızım tabi herkes şaşırdı doktorum bile bu haftada dönmesine tekrar doner mı dedim yok dedi ama benim kızımdan hersey beklerim ben valla :)))
Bız grldik hala iki canliyim cunku:)))

Aaaa cidden mi belkide dondugu icib sancin cok oldu bende bu haftalarda donen hc duymadim
Kac haftalik oldu bebik telden giriyorum
Kac kg olmus normal doguma uygunmu
Hazirliklae tamammi

ay kız dödü diye o kdr sancı belki he ne dersin..sennki doğmadan parmanda oynaıyor seni he))
ayy cnm hayırlıyla olur ztnn ..norml ya da sezryan hangisi hayırlısysa o olsun ztn kuzumm...

kızalr bişe sorcam ya..miraç kandili yarın ya ..yarınmı oruçlu olmak lazım öbr gnmü kafam karışıyor benm yaa

Ben geldim kızlarrrrrr
Anaa neler yaşamışsın öyle. Doğumdan dönmüşsün resmen gez gez belki sende işe yarar gezmek. Bende yaramadı valla. Doğumdan bi gün önce bile gezmeye gitmiştim artık millet yollarda doğurcan diyodu kii gşttiğim evde nişanım gelmişti. Oturmada tam yanımda bursada kadın doğum hastanesinin emekli baş ebesi vardı. Dalga geçiyorduk siz suyu haırlarsınız oda doğurtur diye bu kadar gezmeme rağmen aşağı inmemişti eymen efendi. Stres varmı ne durumdasın

Aaaa cidden mi belkide dondugu icib sancin cok oldu bende bu haftalarda donen hc duymadim
Kac haftalik oldu bebik telden giriyorum
Kac kg olmus normal doguma uygunmu
Hazirliklae tamammi
Yok kuzum ya ondan degil cok sancım oldu cunku kv burda ve cok yoruldum hizmet etmekten sinirden üzüntüden ve yorgunluktan oldu cunku ebe daha donmemiş dedi bir gecede de dondü dün gece dondü cok hareketliydi ve sancım çoktu anladım ben döndüğünü
38 haftalık oldu kilosu 3350kgr boyu 50cm olmuş cayı muayenesi yaptı uygun dedi eğer dogum kanalına inerse tabi
Hazırlıklarımı 2 ayy once tamamlamıştım cok şükür

Yok seydam 4 gündür rahim kazılmaları bek bacak ağrılarım vardı yorgunluktan oldu kv sagolsunlar herseyi önüne bekliyorlar tatile gelmişler hizmet ediyoruz dü halimizle cok sinirim bozuk yüzüne bakadın gelmiyor bazen Allah var bu kadar merhametsiz olur bı insan iki buklum yürüyorum insaf eder insan olan
Ya cok yaramaz teyzesi hic durmuyor annesine cok sıkıntı veriyor çıksın totosunu yiycem onun

Bence bu gece niyet erdemde olur yarın etsende isteğine kalmış ama perşembe gunü tut en iyisi

Yarın canım. Sen bu sene oruç tutmayı düşünüyormusun ramazanda

Kizlar bi sorum var, iki gündür adet sancisi gibi sancim var. Acaba bu yumurtamin catlamasina isaret mi?

Hoş geldin cnm seni gördüğüme sevindim calla sen nasılsın eymen Efe'ndi nasıllar
Ana aynı durum bende de olursa bak sen şu ise zaten herseye hazirlikliyim illa normal olacak diye birsey yok ben sezeryani göze alarak gitmiştim ama döndüğünü görünce bı deneyelim olursa olur olmazsa da yapacak birsey yok ne yapalım bakalım bizim kızda eymen gibi inatcimi olcak
Ya sorma stres heyecan sabırsızlık hersey mevcut valka 9 ay gecti de dü don günler bir turku geçmiyor cnm

ayy kız bişe demicemm snei etkilemkete isyorum kuzum..çok sinir bozucu bir şey yanlız..yazıkalar olsun..eşinede hell olsun ne diimm..
yazrmaz kızıımız gelsin bir an önce nazlan sende...
yaz aşa çok ağrım var de..salaklaşma yatt
Yarın canım. Sen bu sene oruç tutmayı düşünüyormusun ramazanda
bilmm kuuzm onu o zamn süşünürüm..
şimdi düşünmek için erken daha 10 gnü bitrmeidm 3 gn tutuum yarın 4 olcek işte kuzum..tutunca gnlerde geço :)))
Kizlar bi sorum var, iki gündür adet sancisi gibi sancim var. Acaba bu yumurtamin catlamasina isaret mi?
evet cnm kesin onn ağrısıdr başka bir şeyn olamz cnmm

Hoş bulduk canım artık çok daha sık giriyorum buraya. Burayı çok ihmal ettiğimi farkettim. Kafama saksı düştüde
Aslında işin enteresan tarafı ben hep sezeryan olacağımı biliyordum nedense. Kii normal doğum diye gittim. Ama son anda sezeryan oldum. Çokda memnunum sezeryandan.
Kız eymenın tek ismi var efe yok efendı dedim ben ve inatçı olduğunu nerden bildin çok şalırdım valla acayip inatçı ve hırslı bi bebek
Bende hiç stres yoktu hatta ço fazla heyecan bile yoktu. Hatta hastaneye kaydımı bile kendım yaptırdım. Kadın ınanamadı ddoğuma geldiğime okadar rahattım doğuma gıderken bıle doktorla dedikodu yapıyorduk. Hastanede olay çıkmıştı benım şansıma doktorla onu konuşuyorudk asansör beklerken. Doğum anında da hep muhabbet ettik. Pazara gider gibi doğuma gittim çokd kolay oldu oyuzden. Sanada tavsiyem gereksiz stres yapma. Kendı işini zorlaştırma

Canım hiç düşünme bile ramazan orucunu. Tutmak zorlamaz senı emın ol ama yavruna yazık susuz bırakma onu. Am gelişim çağındayken. Bilmiyom ben ne yapıcam. Bı kaç gün denicem dayanabılırsem devam edicem dayanamazsam bende tutmucam eymenın rızkından da kesemem. Kaş yapayım derken göz çıkarmaya gerek yok. Sonuçta şu an benden günde 1000-1400 ml süt içiyo. Eee bu sütü sağlayabılmek içinde sürekli su içmek ve güzel yemek gerekiyo

Canım valla inanki bılmıyom o konuyu. Ben yumurta takıbıne gıttığımde yumurtalar tam gelişmiyodu sanırım hiç çatlatma iğnesi fikanda olmadım. Aama hamıle kaldığım ay ara kanamam olmultu. Lekelenme gibi. Ağrı varmıydı hatırlamıyorum

Ahh seydam naz degil gercekten iyi değilim bı kere sancım tuttu ayakta duramıyorum zorla kahvaltı hazırladım ana oğul yediler ben gittim yattım sofrayı eşimle birlikte kaldırmışlar esım anne bırak ben yaparım dıyo bana olsa demez valla bu huyuna sinir oluyorum tam bı anaci cok yaşlıda degil ben birsey beklemiyorum neyse sen kahvaltiliklari uzeri açık dolaba koy iki bardağı bile yıkamamış
simdi gelse yapma baktım geldi oturdu sinirlendim kalktım oflaya oflaya bulaşıkları yıkadın hem ağladım hem yaptım bendebiran once onu istiyorum sezeryani bile düşünmedim normal istememe rağmen bugun yatırsaydı yayacaktım yeterki biran once gitsin yoksa sinir hastası olcam

ne guzel bende bu aralar giremiyorum aman kv yalnız kalmasın bişey demedim diye bugun hic takmadım bana baktı baktı birsey de diyemedi acep ne yapıyor diyordur kedin baktı bende bişey yok gitti yattı
Kiz efe demedim efendi dedim yani beyefendi gibi bişey
Eyy belli inatçı olduğu tatlim indinden dogum kanalına girmemiş iste bizim kiz bakalım abisi gibi mı olacak
MasallAh saba cnm ben doguma gidemedigim icin stresleniyorum kv biran once gitsin diye yoksa dogum beni streslendirmiyor ama senin kadar da rahat olmam ne yalan söylim masallAh sana

Son düzenleme:

kız onca kabak cekırdegıne calısmaya olur tabı sancı
kız kadın eymen efendının demıs alılık var hemen test

bencede seydam bebegını onca saat susuz yemeksız bırakmaya gönlüm elvermez el kada bebe senle oruç tutuyo
dınımız gebeye emzirene kolaylık saglamıs sonrasındada tutulabılrı

annm tutmş kuuzm valla bilmm ..tuturım olmadı bırkıtım..ama ramznndn zevk alamm kendi huyumda bilom sonradan tutamm..onu ozmn düşünürüm kuuzm valla

cnm ya nedı5 bu kv erkenden cokmus yazık günah he ıkı canınla Alah bılır yardıma gelmıstır bıde
gebeden su ıstesen helallık al derler
ay ne kdar kalıckkı
bebende guzekll gelısmıs doğuma daha ıkı hafta var

annm tutmş kuuzm valla bilmm ..tuturım olmadı bırkıtım..ama ramznndn zevk alamm kendi huyumda bilom sonradan tutamm..onu ozmn düşünürüm kuuzm valla

cnm hıc tehlikeye atmaya gerek yok ben sormadan dr um dırek demıstı oruç yok dıye yakın arkadaşım o yüzden erken doğum yatptı tum gun yemeyip anıden yuklenmıs tansıyon tavan yaptı bebegı erken den aldılar kendıde günlerce karanlık odada yatırıldı

bencede seydam bebegını onca saat susuz yemeksız bırakmaya gönlüm elvermez el kada bebe senle oruç tutuyo
dınımız gebeye emzirene kolaylık saglamıs sonrasındada tutulabılrı

kendi huyumu bilom cnm tutamam sonradann..
kesin tutcmde demiyom tuturmıda dmeiyorum onu o anki duruma bağlı kuuzm

onu o zmn konuşurz cnm daha 1 ay var kuzum..bakrız yaneee...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…