Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

aman eskıden zayıftın ıyı sımdık ananem olsa kadına benzedın derdı hahha
ay sezeryan der dr tabı kuzum kımse cesaret edemıyo yaptırmaya
ay ıyı etmıssın ne saçma bı olay zaten emzırdgın bebegın ılk surunu aldığı günlerde bebıke cafeın yuklemek
gıt yat hadı gec kaldın bende yatacam bırazda n kı
seydada yatsın bebesı gelıssın

kuzum bebegı alıyolar sonra senın ıcabına bakıyorlar
ay kız hormınlar tavan yapms durumda ama o programda ben cok duygulanıyorum kız etten ızlesene seker candy nıyetıne faydalı bılgılerde var hem
hee evet tavan etti benmkiler..kız annmde kalınca izleyebilom bundan izlinlmiyo kuzumm :)))

ii geceler cmm..benm gbi uykuuc hatunum bu arada bu ara hiç uyuyamıyorum kızlar..2 saat uyom ve sürekli uykudan kalomm..

bu arada dün yegenm hastalındıı çok kötydüü...yol çalışmalır vr tek yoll çıko ve parkın rdan pordada eylem vr..ölüyodu çouk ambuşlna bile dedi nerden çıklım diye ...
kız çok fenaydı yaaçç mosmorr.buz doldurdukta küvete koydujk

seyda kız ne oldu kı cocuga

seyda kız ne oldu kı cocuga

kız dünü diyemidm faceyi açınca aklım ageldi..
kız mosmor oldu ateş 40.3 tek yol vr onunda eylemcielr kapamışş..çok fena oldu kızz..mosmr tırnak dudak..hekese lanet okudum..ambulnsla görüştük telden..en son..
biliç kapalı hemen küvete buz koyduk koyduk içine üşüyorum diyince çıkrdık..
bilinci yerine geldin diye.çok fenyadıı..heleki parkın halini görrr..miss gbi parkın içine etmişler...yapıysanız adam gbi yapın..içinden 3 4 grurp var yavşak kişiler onlar yapo bunalrı..diğerelri adam gbi duroo..ztn olanda adam gbi lere olo..çok sirnlydim kız taa 4 te e götrdük hastaneye çocuğuu alaaha şlükürr ii

kız eylemı bırakta cocuk neden ole olmus mosmor sız goturene kadar ambulans cagıraydınızm ya ona yol verıyorlar cocugun sorun neymıs kı

kız eylemı bırakta cocuk neden ole olmus mosmor sız goturene kadar ambulans cagıraydınızm ya ona yol verıyorlar cocugun sorun neymıs kı

kız kannda mikrop vardı..enfeksiyon..üstünede ateşş...havele geçiryo cocukl..hee kalmışş 4 yolun aşasında giremmşler ..vermmşler bile yol kızz....oy kız ..çok korktuk hee

kız kannda mikrop vardı..enfeksiyon..üstünede ateşş...havele geçiryo cocukl..hee kalmışş 4 yolun aşasında giremmşler ..vermmşler bile yol kızz....oy kız ..çok korktuk hee

ah cnm gecmıs olsun yarenınde kanında mıkrop cıkmıstı yenıden tahlıl tekrarlatın kuzum gecmıs olsun
cok uykum geldı yavru ceylan ben kaacar sende yat dınlen
bu bır emırdır

ah cnm gecmıs olsun yarenınde kanında mıkrop cıkmıstı yenıden tahlıl tekrarlatın kuzum gecmıs olsun
cok uykum geldı yavru ceylan ben kaacar sende yat dınlen
bu bır emırdır

makrnamı hüpletip yatorumm kuuzm bende..ii gecelr kuzumm sağoılsın ama çocuklrın hasta olması çok kötü yaa

Bugğn sabah adet sancılarıyla uyandım biliyodum olmayacağını kendi kendime umutlandım bi kaç gün

Mucizemmmmm hamilemisin cnm gecmidi okudum bi kac ssyfa benim sipadan fazla vaktim olmuyor hepsini okumaya çok sevindim ama Allah hayırlı ugurlu etsin korusun insallah eline avucuna kavustursun..

Evet kizlar dün aksam sizin gazinizla kabak cekirdegine ve survivora ragmen calisma yaptik
Eh sonra da yatip uyuduk..
Yarin kocis gidiyo, onun icin yarini da gitmeden degerlendirelim diye is yerinden izin aldim
Tabii neden izin aldigimi is yerine söylemedim

Kız o iş için işyerinden niye izin aldın:))akşam olmuyomu zaten o iş

Canım başlarda değil sonlara doğru oluyo o fazla şişmeler. Ben aynı ayakkabıya sığıyodum o yüzdende büyük numurasını almadım bıdaha giyemem diye. Ama acısını çok fena ödedim. Benım demem o ki sende aynı hataya düşme ayakkabı azıcık sıkarsa hemen büyüğünü al
Ben o lafı çok duydum ve acayip canım sıkılıyo o lafa kime neyse benım kilomdan. Yaa bebişe kafeini sonradan fazlasıyla yükledim ama. Öyle bi ağrı yoktu valla. S
Canım yaa bizim milletimiz her konuda abartıyo mağalesef kaş yapalım derken göz çıkardılar valla.
Bugğn sabah adet sancılarıyla uyandım biliyodum olmayacağını kendi kendime umutlandım bi kaç gün
canım adet olmadıysan yonede ümidini kaybetme

Ahaha tahmın ettık zaten

o ni demek şimdi..acaba...
adet olmadın deme ..adet olmadan bu tarz kelimeler yasakk..olumlu düşün ..onlar ki dışrda kaç gn kendi başlırna döllnediler..annesii..etme yazıkk...
benm çektim ağrılrın hepiniz bilonuz..ha olmadı ha gitti demiyomuydum..sakın kırmızıları görene kdr böle dimek yok
Mucizemmmmm hamilemisin cnm gecmidi okudum bi kac ssyfa benim sipadan fazla vaktim olmuyor hepsini okumaya çok sevindim ama Allah hayırlı ugurlu etsin korusun insallah eline avucuna kavustursun..
evet cnmmm..sıpanı yesinler seninn..allh anaalı babalı büyütsün cnm..
allhım her istyene versin...
kimseyei aratmasın..
benmkinide tüm hamilleirnkininde sağlıkla kucklrında göstersn inşllh kuzucxumm
anm ii ettn kızzz...
ayy ne dedin kız ne diyip iizn aldın.hehe çok hoşş..boşver ii oldu kızz
ayy he kız ben en iismi öle yapimma rtık kışa doğru size derim şöle bölee..yazık çekmeyim eziyet kızzz

Calismaya tam gaz devam cnmmm
Ay izinde almis kuzum diyeydin ya mudure yumurtlama zamani izin valla ben o donemde cok mulayim oluyodum kusluk bilem yapmiyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…