Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay orasını görece kucandas taşımıcan ama bakalım kuzumm...
yürücek onu çekce bunu çekcekk oooo baya iş yani ...

bu arada dün ilk defa rüymda erkk bebek gördüm heee
neyse bayanlar kusura bakmayın geç geldim erken gidiyorum kocayı uyuttumda kız kaldı onu hallediyim size ii geceler görüşmek üzere

iigeceler cnmmm

alah razı olsun kardeşlerim saolasınız valla burda insan görmeyince şu ekranın arkası bile ii geliyo insana
ayy ne diyosun yaa evde net olmasa ben kafayı yerdim galiba. Burası benım herşeyım umudum umutsuzluğum mutluluğum dostum arkadaşım dayanağım kaçış yerim.

cnm yurutecle cok rahat ettık he bılesın
Ayy hani bi yürüteçten bahsetmiştim ben sana hatırlıyonmu biz onu aldık ama daha yürüyemiyo gerçi bizde çocuktan çok şey bekliyoz. Daha çok küçük sonuçta. Ama denk gelince alalım dedik. Bı kullansa cidden ona eylence olucak bizde rahatlıcaz

neyse bayanlar kusura bakmayın geç geldim erken gidiyorum kocayı uyuttumda kız kaldı onu hallediyim size ii geceler görüşmek üzere

İyi geceler. Görüşürüz

Sagol Allah razi olsun bakalim maddi manevi biraz toparlanalim tekrar yaptircaz.umit dunyasi ne yapalim

ay orasını görece kucandas taşımıcan ama bakalım kuzumm...
yürücek onu çekce bunu çekcekk oooo baya iş yani ...

bu arada dün ilk defa rüymda erkk bebek gördüm heee

iigeceler cnmmm

Ayy şeydam sen sen ol kucağa alıltırma dicem ama kalabalık yerde oturunca olmuyo o dediğin
Sen ne hissediyon cinsiyet olarak. Ben hep kız diyodum ama içten içe erkek olucağını bilşyordum

ruzgar gıbı geldı gectı valla anlamaım bısey
bak bu ay gebe haberıı alırız cok hızlı
evett yaa rügarr gbii..
aya banda ölegelo ama nedense bir kişi var aklımda..biliyorum olcakk...bekliyorum
Ayy şeydam sen sen ol kucağa alıltırma dicem ama kalabalık yerde oturunca olmuyo o dediğin
Sen ne hissediyon cinsiyet olarak. Ben hep kız diyodum ama içten içe erkek olucağını bilşyordum

banda kız geliyor cnm ama nedense lk defa erkk gördüm rüyamda...
evet topğluımda kucak naısl olmasın zor işim zorDd

mrb arkadaşlar bende yeni katıldım aranızaa.benim bu ay da olmadı (( 3 aydır deniyoruz bebeğim olmuyor ama ilk defa bu ay bilinçlenmiştim yumurtlama günleri ovulasyon falan drken gerci cizgileri tutturamadım da (( bugün regl oldum moralim cok bozuk minik bebişimi daha ne kadar beklicem acabaa ((((((((

Ben kızda gördüm rüyamda ama genelde erkek gördüm. Hatta eymenın bu halini bile gördüm

Hoş geldin canım. Allahın izniyle en kısa zamanda kavuşursun işallah bebeğine ama daha yeni başlamışsınız çalışmalara daha şimdiden bu kadar moralin bozulursa işin çok zor

songül bu ay doktor kontrolune gittinizmi ben tam hatırlamıyom ne zaman gideceğinizi. Kaç gr almış ek gıdaya geçtiya ondan merak ettim.

he ıyı etmıssınız cnm ınan kurtarıcı bız arası 5.aydan sonra koyduk ılk oydugumuzda hep bınermıs gıbı basladı ılerı gerı
sımdı profesyenel tabı susler cıcekler havad ucusuyo ayrı ama hıc kızmıyorum cok sevımlı oluyo bıde guluyo

songül bu ay doktor kontrolune gittinizmi ben tam hatırlamıyom ne zaman gideceğinizi. Kaç gr almış ek gıdaya geçtiya ondan merak ettim.

cnm persembe gıdıcez nasıpse ay bende cok merak edıyorum bılıyomusun nasıl bı etkı yarattı a mı aldı cokmu aldı masalla goturuyo ne versek benıde emıyo
ama cokkkkk hareketklı dotu bası durmuyo

İşte bi 5-5.5 aylık oksun bızde koyucaz bazen oynatmak amaçlı bi kaç dklığına koyuyoz değişik geliyo ama hemen çıkarıyoz daha am oturtmuyoz. Amannn kırsınlar beyaa bende hiç kızmam öyle şeylere çünkü onun ulaşabıleceği yerlede süslerim yok şaka bi yanada onlar iyi olsunlarda süs neşr pnlardan kıymetlimi

Hoş geldin canım. Allahın izniyle en kısa zamanda kavuşursun işallah bebeğine ama daha yeni başlamışsınız çalışmalara daha şimdiden bu kadar moralin bozulursa işin çok zor[/QUOTE]

vardır herşeyde bir hayır muhakkak ki ama yinede üzülüyorum eşimide üzüyorum sonra (( cok bilmiyorum acıkcası olduğumuz yerde de 1 tane doktor var ve hiç ilgili değil malesef (( neler yapmalıyız bu ay ilk defa ovulasyon kullandım ama cizgileri denk getiremedim bi türlü ve bugün de regl oldum ne gibi yöntemler denemeliyim vücut ısısı falan duydumm burdan neler yapmalıyım yardımcı olursanız cok sevinirim..

ayy cnm durr...bekliceksin olgunlaşıcaksın:..rabbm inşşlh çok bekltmez cnmm..
moprelin bozulmasın sabuırla bkel bebenğinii..3 ay sana uzun kimine çok kısa cnmdr kontolüne gittinmii..gittnde doğru zamnda ilşki olursa bi sorun yoksa inn bana olucaktr

aynen cnm onlara zarar gelmesınde bende oteye koyuyorum bgun bırını attı kırılmadı ama bıde sırıtıyo sebek

cnm persembe gıdıcez nasıpse ay bende cok merak edıyorum bılıyomusun nasıl bı etkı yarattı a mı aldı cokmu aldı masalla goturuyo ne versek benıde emıyo
ama cokkkkk hareketklı dotu bası durmuyo

Bende emın olamadım bu perşembe mi yoksa geçen perşembe olduğuna. Emin ol senın kadar bende merak edyorum acaba nasıl ekilicek ek gıda. Ama artık hareketli olmaları çok normal beaa. Artık kocaman oldular. Geçen gün osmanın kuzenıne gittik 43 ünlük bebeği vardı onu görünce eymen dev gibi geldi bi an gözüme. Her gün gördüğümüze büyüdüğünü farkedmiyız

aaa dımı cnm benımde yakında bebek gormem lazım bak
bend eher kontrode heyecanlanıyorum he

seydam kuzum saka maka sende 3 yılı gecmıssın he
evlendıgınızde korundunuzmu gulum hıc

ayy bende çeşit çeşit bebk gördüm hangisine benzicek acaba..
aman yaa hep eşimn yüüznden görom böle rüya..neye benzicek nasıl bişe olcak diye..
sanki çok önmli sağlıklı olmasındn..öle iştee..cumartesi gelmek bilmo vall ne tuaff insanz biz..bizlere yaranılmıyo hee
Hoş geldin canım. Allahın izniyle en kısa zamanda kavuşursun işallah bebeğine ama daha yeni başlamışsınız çalışmalara daha şimdiden bu kadar moralin bozulursa işin çok zor

vardır herşeyde bir hayır muhakkak ki ama yinede üzülüyorum eşimide üzüyorum sonra (( cok bilmiyorum acıkcası olduğumuz yerde de 1 tane doktor var ve hiç ilgili değil malesef (( neler yapmalıyız bu ay ilk defa ovulasyon kullandım ama cizgileri denk getiremedim bi türlü ve bugün de regl oldum ne gibi yöntemler denemeliyim vücut ısısı falan duydumm burdan neler yapmalıyım yardımcı olursanız cok sevinirim..[/QUOTE]
cnm sen çörek otunu dene bak ilk sayfada vr..
ayaterkü
rsiyide dene ve nazam var ıorda onu kıl...ve adettn sorna gün aşırı ilşkiye gir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…