Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

evet uyudu şimdi bende rahatım. Zaten osman gelince hep rahatlıyom ben atıyom üstüne :KK1:ama yinede yoruluyom yaa. Bu aralar havalardanmıdır nedir çok uykum var. Eymenınde uykusu düzeldi gece öyle çok kalkmıyo 4-5 gibi bi kere 6-7 gibi bi kere sonrasında ya 9 gibi tamamen uyanıyo yada emip yine yatıyo. Dün 11 e kadar yattı. Ama ben yinede uykumu alamıyorum yaa. Ne olacak benım sonum bilmem.

amannn elıfım ben hauatımda hıc uykum bıterek uyanmadımmı 10 saatte uyusam 3 saatte uyusam aynı ınan
bahar yorgunluguda tabı cokmustur ustune

tabi :) ben elif 24 yaşındayım 5.5 yıllık evli 4.5 yaşında kızı olan bir anne ve inşallah allah nasip kısmet ederse kızını abla yapmaya niyetlenen bir hamile adayıyım

tabi :) ben elif 24 yaşındayım 5.5 yıllık evli 4.5 yaşında kızı olan bir anne ve inşallah allah nasip kısmet ederse kızını abla yapmaya niyetlenen bir hamile adayıyım

hımmm 1.5 sene oncekı benı gordum sende
bende buraya o sekılde uye oldum cnm sımdı 6 yasında bı kızım 7 aylık bı oglum var
ne zamandır calısmalar var

neyse ii geceler diliyim ben size tekrar görüşmek üzere memnun oldum tanıştığımıza tam tanışamasakta...... :)

ayy kızz hoş geldin bizdede var bi elifff...
allh bağışlasın kızını..yanınada tez zmanda hayırlı bir kardeş nasip etsn cnm

hımmm 1.5 sene oncekı benı gordum sende
bende buraya o sekılde uye oldum cnm sımdı 6 yasında bı kızım 7 aylık bı oglum var
ne zamandır calısmalar var

1 ay :) maşallah seninkilere valla ben de aslında bu kadar beklemezdimde eşimin görevi nedeniyle şehir değiştirdik tayin diye diye erteledik

bilemm valla kuzum...bu ara çok uyuyormm..çok şiişimm çokk....

ayy eliff fbide yüürsün o ne olcakk bilmm hee..yandınzz hahah
Ayy bılmıyom valla ne olacak. Kullanabıleceğim bi pcım olmuyacak kesin :KK1:daha şimdiden elimde görsün benden almaya çalışıyo. Ama biraz yükü azalır gibi geliyo bana yürüdüğü zaman. Şimdi sürekli kucakta tutunca insan yoruluyo. Allahtan çok kucağı seven bı bebek değil. Ama yattığı yerdende ilgi istiyo hep
amannn elıfım ben hauatımda hıc uykum bıterek uyanmadımmı 10 saatte uyusam 3 saatte uyusam aynı ınan
bahar yorgunluguda tabı cokmustur ustune
Valla bişeylerin çöktüğü kesin :KK1:hatta fazla çöktü kalmıyo hiçç

Ayy ne güzel anlatmışsın kendını.

Çok varmı bata. Allahın izniyle sende kurtulacaksın bat beklemekten

Az kaldi canim, casamba günü bat. Ama kizlar az önce wcye gittim, baya kahverengi akintim var, acaba adet mi gelcek???
Ovulasyon testi de yapmistim, pozitif ciktigi gün bide ertesi gün calismistik, sonra bir gün arayla yine calisma vardi.

ayy bılmıyom valla ne olacak. Kullanabıleceğim bi pcım olmuyacak kesin :KK1:daha şimdiden elimde görsün benden almaya çalışıyo. Ama biraz yükü azalır gibi geliyo bana yürüdüğü zaman. şimdi sürekli kucakta tutunca insan yoruluyo. Allahtan çok kucağı seven bı bebek değil. Ama yattığı yerdende ilgi istiyo hep

valla bişeylerin çöktüğü kesin :KK1:hatta fazla çöktü kalmıyo hiçç

ayy ne güzel anlatmışsın kendını.

cnm yurutecle cok rahat ettık he bılesın

neyse bayanlar kusura bakmayın geç geldim erken gidiyorum kocayı uyuttumda kız kaldı onu hallediyim size ii geceler görüşmek üzere

Az kaldi canim, casamba günü bat. Ama kizlar az önce wcye gittim, baya kahverengi akintim var, acaba adet mi gelcek???
Ovulasyon testi de yapmistim, pozitif ciktigi gün bide ertesi gün calismistik, sonra bir gün arayla yine calisma vardi.

Ayy cidden az kalmış. Ayfercim hemen moralini bozma. Bu şekilde bata bi kaç gün kala lekelenme görüp hamile olanlar çok oldu aramızda

X