Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kızlar ben geldim.çok özledim sizi:)hemen başlayım anlatmaya.15 e yakın yumurtam var ama hepsi olgun değil büyüklü küçüklü.dün hastanede kan vermiştim doktorum aradı öğlen kan sonucumu almış.bi hormonum yüksek çıkmış panikten hangisi olduğunu sormadım.hemen son kez gonal f yap.gece 1.30 da catlama iğneni yap carşamba toplayacaz dedi ben tabi panik eller titriyo.doktorum gonal f 112,5 yap dedi ama 100 anca çıktı iğnem bitti sordum doktora tmm sorun olmaz dedi.gece 1,30 da catlama iğnesini yaptık yarın 12 de toplama olcak kızlar.çok korkuyorum bi aksilik olacak diye panik halindeyim hep.inş hayırlısıyla olur herşey.

Sultanı duydum üstüne bi panik daha yaşadım şok oldum kızlar ya her önlemi alıyodu iğnede oluyodu rabbimin bi bildiği var demeli buna başka ne demeli.kuzum ne haldedir şimdi gelsede elimizden geldiği kadar moral versek

Çatladın demi kız beni merak ettin:))bende buraya yazamamaktan catladım valla:)yazdığım gibi herşey tatlım inş bi sorun çıkmaz.doktorum zaten inş döllenme olursa 2 transfer edecek rabbim inş ikisini olmasa bile birini bana bagışlar:)kocacıkta transferin 5. Günü fln kıbrısa gidiyo:)oda benle beraber strese girdi iyice hem işle ilgilen hem benim taframı cek kafası allak bullak:)amcasıyla kuzenleriyle kıbrısa gidiyolar.bende annemde kalacam iyice dinlenecem sonucumu alana kadar

Canım sende kötü sonuç almışsın hakkında hayırlısı budur belkş canım ne deyim bilemedim maddi manevi o kadar uğraş sona negatifi gör:KK50:çokk zordur eminim allah sabır versin sanada canım.toparla biraz kendini hemen ikinciye başlama.imkanınız varsa yazın tatile gidin.kafanı dağıt biraz.

Aman sedefim ozledik seni he sukur bitmiz ceza cnm.ya inan panuk yspilmicak gibi degil ay cok onemli bi donum noktasi bekki rabbim.dualarimixi kabul etsin kusum ya inan cok cok heyecanliyim dedigin gibi bir olsun sedefimin olsun

Kahverengi akintim bugün devam etti kizlar, adet geliyor heralde. Ovulasyon testi yaptim, stresden izak durduk ama sanirim yine olmadi :KK14::KK14::KK14:
Moralim sifir, esimde soruyo noldu diye ama bise diyemiyorum, kizacak yine neden stres yapiyon diye...

Bugün kirmizilar geldi, cok sancim var ve ben birazdan ise gidecem.esimle de tartistik sabahin köründe "niye kendini strese sokuyon" diye tabi.. Cok üzgünüm, agladim hic umursamadi bile cikip gitti.
Bu moralle bugün nasil gececek bilmiyorum. Bide cok sancim var..:KK14:

Bugün kirmizilar geldi, cok sancim var ve ben birazdan ise gidecem.esimle de tartistik sabahin köründe "niye kendini strese sokuyon" diye tabi.. Cok üzgünüm, agladim hic umursamadi bile cikip gitti.
Bu moralle bugün nasil gececek bilmiyorum. Bide cok sancim var..:KK14:

Canım bitek seninkimi öle sanıyosun bütün kocalar öle:)benimkide bebek yüzünden ağladığım zaman hiç ilgilenmez anlamazlarki bizi.onlar bizim hissettiğimizi hissedemezler.aslında onlar için çokta mühim bi konu değil ama kadınlarda annelik duygusu doğuştan var olan bişey bence.erkeklerin bu konuda bizim gibi olmasını beklememeliyiz.değillerde zaten:)olursa olur olmazsa olmaz kafasındalar.senin için üzüldüm canım ne desek boş hayal kırıklığını bende iyi biliyorum kafanı dağıtmaya calış canım seni senden iyi kimse anlayamaz eşinlede uzatmayın barışın erkekler böle napalım:)

Saat 12de yumilerim toplanacak kızlar heyecndan sürekli çişim geliyo:KK1:birazdan çıkacaz ewden dua edin hayırlısıyla bunuda atlatıyım

sedefim canim hayirli olsun yumislerin INSALLAH hepsi dollenir kaliteli olur gobise tutunur bebisler AMIN:nazar::nazar::nazar:

suayima cok uzuldum ALLAHIM hayirli zamanda hayirli bebisler nasip etsin INSALLAH arkadasima, kucagina alip koklayip doya doya opecegi bebekler nasip etsin ALLAHIM AMIN AMIN AMIN

Son düzenleme:
20 yumurtam toplandı kızlar büyüklü küçüklü...cumartesi yada pazartesi transfer edilcekler.yani 3. Yada 5. Gün.inş 5. Güne kadar dayanır kuzularım sona yola benimle dewam ederler

20 yumurtam toplandı kızlar büyüklü küçüklü...cumartesi yada pazartesi transfer edilcekler.yani 3. Yada 5. Gün.inş 5. Güne kadar dayanır kuzularım sona yola benimle dewam ederler

AMIN canim INSALLAH cok heyecanli bi donem basliyor transferden kac gun sonra belli oluyor sonuc? canim ne kadar mumkun olmasada heyecan stress yapma INSALLAH ALLAHIN izniyle bebislerin tutunucak sana bitanem AMIN AMIN AMIN:nazar::nazar::nazar:

X