Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Canim cok haklisin dun yazdiklarini hem okuyom hem hungur hungur agliyom sarjim bitii abdest alirken agladim namaz kilarken agladim dedim yasin okim ferahlim yasin okurken agladim sonra cesene sarildim uyumusum.cok kotuydum dun .herkesten herseyden uzaklasmak istiyordum. Bugun biraz daha iyiyim sukur. Seydam destegin icin sagol. Hele dua etmek yokmu dedin ya ben koptum orda zaten kendime geldim

hele şükür kuzum dur hele ..adet olmadınn..olsan ne olur kuuzmmm aşılam yapıcaz kuzum..o bebek tuttumu çok güzel zamnda tutucak..ben bağırırım ..kızarım atar yaparım..ama sebepsiz deidmz infertilite nn bi sebebi vrmışş onuda halletk çok şükür..bebk olması için sadece takip zamn ilşki vee duaya ihtiyacımz var..ve sen adet olsan bile temzlendin gbi gn aşırya başlıyosun cnm

bende geldım kızlarrrrrr
yfer carsambaydı dımı bat
elıfım bak erken geldıkkkk
seyda ne edıyoın kuzummmmm

bende geldım kızlarrrrrr

ay cnm benm yaa ne edim dün 3 te yattım banyo yapim dedim...3 ü buldu
sabah 11 de kalktım sonra 3 te yattım 7 de kalktım ..ve halennn uykum var ...
onn hariicnde iim cnmm ne edimm

iidr kuzucuk sen nasılsın..bata az kaldı sayılır heee..hadi bakalım hayırlısıyal o gn gelsin ve geçsn de tst yapak deme....

sen napon cnm eliff..eyemn nasıl uyudyumu :KK66:))

sedeffffffffff ne yaptın sennn acaba

İyiyim allaha şükür. Eymende şimdi uyudu. Oda iyi uyumadığı zamanlarda artık oyun istiyo hep
Sen napıyon nasılsın
bende geldım kızlarrrrrr
Yaa çok erken geldiniz :KK33: 9 dan beri bekliyorum gelmenizi

ay cnm benm yaa ne edim dün 3 te yattım banyo yapim dedim...3 ü buldu
sabah 11 de kalktım sonra 3 te yattım 7 de kalktım ..ve halennn uykum var ...
onn hariicnde iim cnmm ne edimm

ohhhh uyu yavru kusum hatta depola ne olur ne olmaz bebn uyutmaz belkıde kız

İyiyim allaha şükür. Eymende şimdi uyudu. Oda iyi uyumadığı zamanlarda artık oyun istiyo hep
Sen napıyon nasılsın

Yaa çok erken geldiniz :KK33: 9 dan beri bekliyorum gelmenizi

kuzum eltım aradı fransadan malumunuz ole baskadık mı
mınnak uyudumu bakım gecenız nasıl gectı

kuzum eltım aradı fransadan malumunuz ole baskadık mı
mınnak uyudumu bakım gecenız nasıl gectı

Evet uyudu şimdi bende rahatım. Zaten osman gelince hep rahatlıyom ben atıyom üstüne :KK1:ama yinede yoruluyom yaa. Bu aralar havalardanmıdır nedir çok uykum var. Eymenınde uykusu düzeldi gece öyle çok kalkmıyo 4-5 gibi bi kere 6-7 gibi bi kere sonrasında ya 9 gibi tamamen uyanıyo yada emip yine yatıyo. Dün 11 e kadar yattı. Ama ben yinede uykumu alamıyorum yaa. Ne olacak benım sonum bilmem.

Ahhh yavrummm keşke depoladıkların sonradan işe yarasa :KK1: ama yaramıyo. Hele bide bizim gibi uykuyu seven insanlarda

haha valla kuzum ben arasım erken kaltıgında hemen dıyorum ooo kac sene uyudun hıc uykunu alıp ta kalktınmı hayır dıyınce sabaha daha bı zınde baslıyorum

X