Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

cnm dısten olabılır jel kullan cok huysuz olursa bı cay kasık calpol tamamdır
bende perşembe goz dr na gıttım arasıda sordum o arada genl muayne sımdı yapılabılır ama gorme muaynesı ıcın 1 yas dedı bende 1 yasta baktırıcam

aras ın yeterkı uykusu gelsın her model uyuyo bazen yatagunda bazen salıncakta cok nadır ayakta kafaaına gore takılıyo

Bakalım işte gidelim doktora zaten diş çıkartıyosa o verir jeli. Ayy eymenın uykusu gelip uyumayınca daha çok huzursuzlanıyo. Ben hiç ayağımda sallamadım bı o kaldı :KK1: ben çıkıyorum yarın erkenden gelirim. Haber verirsiniz olmazsa. İyi geceler tatlı rüyalar

bakalım işte gidelim doktora zaten diş çıkartıyosa o verir jeli. Ayy eymenın uykusu gelip uyumayınca daha çok huzursuzlanıyo. Ben hiç ayağımda sallamadım bı o kaldı :KK1: Ben çıkıyorum yarın erkenden gelirim. Haber verirsiniz olmazsa. Iyi geceler tatlı rüyalar

aman cnm bız rahat ettık jel ıle
hadı kac kuzum gorusmek uzereee

Seydaaa 9 dan berı burdayım he senı beklıyorum
ay arasta uykusunda agladı sımdık cok okusana bı

Aaa artık daha sık urdayım merak etme daha çok görücen benı:KK1: yaa bizim meşhur peynır ekmeğe ne oldu hadi git ye :KK1:
ay gel valla benmde gözm aramısın snei ztn kimsecikler yok ne edelimm kuzummm gel gell
Seydaaa 9 dan berı burdayım he senı beklıyorum
ay arasta uykusunda agladı sımdık cok okusana bı

okudum bebemm

Fena sayılmam sabah hastaneye gidicez ameliyat günü verecek doktor bel fıtıgından inş. sorunsuz geciririz Allahın izniyle

hayırlısyla bişe olmaz kuuzm..artık baya gelişti..benm kaynımda oldu..yüüryemiyordu resmn sürünyoru şimdi maşşlhı var kuzumm...hayırlı hberle gelrsn inşllhh...sende duurmlr ne

hayırlısyla bişe olmaz kuuzm..artık baya gelişti..benm kaynımda oldu..yüüryemiyordu resmn sürünyoru şimdi maşşlhı var kuzumm...hayırlı hberle gelrsn inşllhh...sende duurmlr ne

İnş. cnm ben adet oldum kv bende diye anneme bile gidemiyorum Allah razı olsun 2 haftadır yengem annemde kalıyo onun emeklerini ödeyemeyiz annem yürüyemiyo agrıdan yengem herşeyle ilgileniyo acıkcası herşey ona kaldı diye benim icim icimi yiyo benim durumumu biliyo oda sagolsun ama yinede ben rahatsız oluyorum ona yardım edemedigim icin

Hayirli aksamlar kizlar ben hala hastayim gribim gecmedi sinusitmi oldum ne bide bugun mangal yapmaya gittik pekte istemiyordum gitmek kalabaliga girmek. Sonunda tanidik biri ikinciye hamile 8 haftalik aramiz iyi degil kizla ve be eve geldim aglamaktan catlicam kizlar icim cok yaniyor mideme agrilar giriyor aglamaktan.kendimi hic iyi hissetmiyorum hala agliyorum

Simdi bana kizacasiniz biliyorum hasta oldugumdan beri hep gecmisi okudum ama yazamadim. Beni af edin ama ben bi sure kafamdan bebek isini atmak icin kk girmeyecegim. Okumakta yok inanin suan butun organlarim aglamaktan catlayacak

Hakkinizi helal edin. Anne olmak isteyenler hayirlisiyla Rabbim nasip etsin Insaallah hamilelere saglikli dogum annelerede hayirli evlatlar versin Mevlam Insaallah

İnş. cnm ben adet oldum kv bende diye anneme bile gidemiyorum Allah razı olsun 2 haftadır yengem annemde kalıyo onun emeklerini ödeyemeyiz annem yürüyemiyo agrıdan yengem herşeyle ilgileniyo acıkcası herşey ona kaldı diye benim icim icimi yiyo benim durumumu biliyo oda sagolsun ama yinede ben rahatsız oluyorum ona yardım edemedigim icin

ay annen varken sen kv bak hee..allh yardımcın olsun yaa..yeni ayın uğurlu olsun cnm benmmm..ağrıdan yüüryemz tabe kuzum..hemen düzelirr..bi daha ağır iş yapmıcak ama ..ani hareketlrde bile tekrrlıyor..bende de bel düzleşmesi vr.nedir bilmm ama çok ayakta kaldım zmn belime batma olodu ..fıtık sandım gittim dr öle dediiydi

Şeyda cnm ben duş alıp yatayım iyi geceler Allaha emanet olun bebişinle tatlım
sıhtler olsun kucumm...ii geceler cnmm
Hayirli aksamlar kizlar ben hala hastayim gribim gecmedi sinusitmi oldum ne bide bugun mangal yapmaya gittik pekte istemiyordum gitmek kalabaliga girmek. Sonunda tanidik biri ikinciye hamile 8 haftalik aramiz iyi degil kizla ve be eve geldim aglamaktan catlicam kizlar icim cok yaniyor mideme agrilar giriyor aglamaktan.kendimi hic iyi hissetmiyorum hala agliyorum

Simdi bana kizacasiniz biliyorum hasta oldugumdan beri hep gecmisi okudum ama yazamadim. Beni af edin ama ben bi sure kafamdan bebek isini atmak icin kk girmeyecegim. Okumakta yok inanin suan butun organlarim aglamaktan catlayacak

ne olozzkii..ne yaptıkta tutumadıdamı..dr asla bebeğin olmazmı dedi..neyin umutsuzluğu bu...umut etemek rabbimden istemek yokmu artık..kk ya girme bize yazma.tmm çoğu insan yazmıyor unuttryor kendişni..sorun değil keyfin bilr der sen ii ol yetr derimmde ...sen de ban dışrda bebek hiç aklına gelmicekmi..hiç istemicekmisin..umutlanmıcamkmısın...eğer öyleyse gelme kuzum..ben denedim olmuyor..en azından girince biliyorumki arkdşlrım bnem için içten dua edicekk...
bak bana 3 sene senn gbi değil koskoca pkosu yendim ..sen bi akntıylamı başa çıkmıcksın cnmm...bak daha adet olmadın...
ay rbbm herkese çok çocuk versin ne edelimm..ay kuzum çouck doğurmak sorun değil afedersin ama köpklerde doğuruyo ama sokkta..bişz doğurcaz bizimki buldumcuk olcak...daha ne diimkii sana..
ağlrsınn ağlamadıkmı hiçç .neee ağlamk hemdeeee.
isyan etmedik ama istayn etemeye kdr gelemdimi..dibe dibe vurmadıkmı..ama çıktık işte yüklseğede çıktık..senn dua eden kişiler varken böle kendini koy verme ayşemm..
öel kafana görede ilaç içme..
bak benm ilk sene hamile oldum sene...çok kişi hamile kaldı etrfmda ama sadece 2 kişi çounu kucana aldı..sakın güzelimm sakınn..rabbm doğru zamada doğru yerde vericek ztn onu...hiç yakıştrmadım sana..ama sen illki ben gelmicem dersenn..paşa gönln bilir derm seni beklerim kuzum ne diim

Canim cok haklisin dun yazdiklarini hem okuyom hem hungur hungur agliyom sarjim bitii abdest alirken agladim namaz kilarken agladim dedim yasin okim ferahlim yasin okurken agladim sonra cesene sarildim uyumusum.cok kotuydum dun .herkesten herseyden uzaklasmak istiyordum. Bugun biraz daha iyiyim sukur. Seydam destegin icin sagol. Hele dua etmek yokmu dedin ya ben koptum orda zaten kendime geldim

Canim cok haklisin dun yazdiklarini hem okuyom hem hungur hungur agliyom sarjim bitii abdest alirken agladim namaz kilarken agladim dedim yasin okim ferahlim yasin okurken agladim sonra cesene sarildim uyumusum.cok kotuydum dun .herkesten herseyden uzaklasmak istiyordum. Bugun biraz daha iyiyim sukur. Seydam destegin icin sagol. Hele dua etmek yokmu dedin ya ben koptum orda zaten kendime geldim

Aaaa kuzum yszdiklarina cvp vericektim cokuzulmustum ki toparlamiddin
Oysaki en son ne guzrl moralimi yerindeydi
Cnm eger kacar gidersen cok haksizlik edersin boze bizi kendinden mahrum.etmek yok
Bi dusun bakim gebe olduguu ogrendigim 15 ay oldu ben kimin icin burdayim
Sizin icin simdi sende biZi birakirssn ne farkin kalir bizi birakip gidenlerden
Bi daha okumayalim kuzun boyle seyler cok uzuluyorum
Birlikte beklicez birlikte aglicaz birliklte gulucez
He dersen ki ben burdan giderim tum acilarimi unuturum canin sagolsun sen sag biz selamat

Yok cnm baz alinan sat tarihi sadece bebek tosuncuk oluyo 3 e aylikken iki hafta o e gitti bii daha ole devam etti dusun mesela ben 37 haftalik dogum yaptim ama dr yinede haftasini doldurmadigi icin uzuldu arasingelisimi 4o hafta gozukmesine ragmen
Dedigim gibi
canim aydinlattigin icin tesekkur ederim, aras kac kilo dogdu?

nartanem bitanem bende ayni duygulari yasadim esimin tum arkadaslarinin cocugu vardi onlarla bi yere gittigimizde geldikten sonra cok agliyodum , tatlim seni dualarimdan hic eksik etmiycem INSALLAH ALLAHIM duarimizi kabul eder AMIN seni coook seviyoruz songulun dedigi gibi bizi kendinden mahrum etme :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X