Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

:KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar: maşallah annesi büyümüşte tekmeler atarmış bende dört gözle hareketlerını beklıyorum sabırsızlıkla ama günler gelip geçiyor rabbım sağlıkla kucağına versin :KK54::nazar::nazar:

AMIN canim INSALLAH ALLAHIM hepimizin bebegini sag salim kucagimiza versin AMIN :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: isteyen her hese de bu duygulari yasatsin AMIN...

Yine kimseler yok. 4 gün sehir disindaydim. Esimin kuzenine gittik Mannheima. Cok güzeldi ama gelince hasts oldum bogazlarim sisdi.simdi evdeyim. Onun icin pek giremedim yani...

kızlar nerdesiniz oyol seyda dınlenıyor onu bılıyorum diğerleri nerde ah eskı günler ah kımler geldı kımler geçti herkes gıttı :KK50:

yine kimseler yok. 4 gün sehir disindaydim. Esimin kuzenine gittik mannheima. Cok güzeldi ama gelince hasts oldum bogazlarim sisdi.simdi evdeyim. Onun icin pek giremedim yani...
aman cnm mm tatıl ıyımıste sonu kotu olmus bende hastayım bogazlarım sııs ılac alamıyoruum 2 cocukla cok zor
kızlar nerdesiniz oyol seyda dınlenıyor onu bılıyorum diğerleri nerde ah eskı günler ah kımler geldı kımler geçti herkes gıttı :KK50:

ıyı kuzum sen nasılsın sorma kus sabah kalktıgımda bıle kac kısı olurdu eskıde kaldı ıste bız ozluyozda o gunlerı bosa baksana

aman cnm mm tatıl ıyımıste sonu kotu olmus bende hastayım bogazlarım sııs ılac alamıyoruum 2 cocukla cok zor

ıyı kuzum sen nasılsın sorma kus sabah kalktıgımda bıle kac kısı olurdu eskıde kaldı ıste bız ozluyozda o gunlerı bosa baksana

haklısın canım ya yarenım sedef profili nıye kapalı hesabı kapanmış bır sıkıntımı var acaba

slm kızlar nasılsınız anca fırsat bulup girdim hemen çıkacam şeyda songül cnm sizleri özledim inşş. gece gelebilirsem yazışırız

Mrb arkadaşlar görüşmeyeli nasılsınız. Hepinizi çok özledim. Eskisi kadar sık girmiyorum. Bazen girip okuyup çıkıyorum. Artık daha sık girmeye çalışacam. Ayfer nasılsın canım yaaa bıraz önce aklımdan geçtin acaba ne yaptın diye. Neyse hepinizi öpüyorum :KK54:

Mrb arkadaşlar görüşmeyeli nasılsınız. Hepinizi çok özledim. Eskisi kadar sık girmiyorum. Bazen girip okuyup çıkıyorum. Artık daha sık girmeye çalışacam. Ayfer nasılsın canım yaaa bıraz önce aklımdan geçtin acaba ne yaptın diye. Neyse hepinizi öpüyorum :KK54:

hımmm kacak gelmıssssss
burada buyuk prtestolar var haberın ola:KK47::KK47:

Napim canim, calismalara devam... Ama bu ay daha heycanli benim icin, ovulasyon testimyapmistim pozitif cikti ve o hafta kocis evdeydi :KK17: hayirlisi insallah...

ay ıs demısken ısyerınde ortam ne durumda
Hic sorma canim, berbat... Dikis bölümündeki arkadasim iki gün benim bölümde calisti, sen nasil dayaniyorsun dedi
Bide kendisi 44yasinda, yani benden daha cok is tecrübesi var. Hamile oldugumu bi ögrensem rahatlicam, hic takmicam o cadoloz ikizleri

X