Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay ccok hossun söngül bilmem sacma olur herhalde arasam almanyada doktor yokmu der herhalde
Sen sorsan benim adima??

ay guvenemedım falan dersın olmazmı ay sacma bı fıkır mıydı acaba
sen soyledınmı dr na fıtılı kullanmadıgını
ay sen ıhmal etmezdın cnm aslında neden kullanmadınkıne
ay seydamda kullanmıstı he kuzum

kızlar hepinize günaydın yıne haftabaşı inş. günler çabuk geçer cok uykum var

sağol yarenım inş. evet pıt pıtları 7+4 gördük canım cok şükür ınan zaten cok şımarık nazlı oldum anneme eşime bır naz yapıyorum sorma işten eve gidince dinlenıyorum tatlım
valla aras resimlerine baktım maşallah süpaallah diyorum

ay yerinler onun totosunu maşallah darısı başımıza inş. bızde zaman cabuk geçerde hissederiz sen kaç haftada hissettin delyam cinsiyeti bellımı haaa bu arada hamılelıkte burun tıkanıklığı normal ayaklarını sıcak tut canım

sedefcim canım hiç korkma ben hergün vuruluyorum evet canını acıtıyor ama ne yapalım yavrularımız ıcın senın meleğinde gelecek mükafatın olacak inş.

oh super cnm hersey yolunda ay yap nszını kusum valla hakkındır bıdaha kontrol ne zaman

her şeyin hayırlısı be kuzum doğla yolla olur belkii..her şeyde hayır vrdır kuzum....geçen gün sydım bugn natetenm test yapck diye...25 de ben doktra gitcem ssen test yapcn inşllh kuzummm
ay cnm ağlanma hiç benm elitimle annmede vr o bahr nezlesimi derlr saman nezlesimi bilmm ilç içerler uyurlr ..bide fısfıs...topik kapancak yeni topik açılcak doğuranlar ve gebeler diye..sen rahat ols kuzumm...bu arada tüpte 3 yumurta olusa üçünüde koyuversinler dsana..süyamda 2 kızın bir oğlun oldunu gördüm kuzumm heberin olo çiçemmm
ay kuzum herkes babalığı hakesdiyor..ama doğuran biz olcaz..bize analık yakışcak..adamalr az ötede bayılsınDD..
öle duygusal modalara hiç girme kuzum ne olrsun..sen rahat ol kuzum..inşşlhh eşin bebek doğduğuındada böle yardımcı olur cnm...allr bize hayırlı evltlr versin kuzummmm
ay cnm artık yatak beni tüm gücyle çekti battaniyede üstüme tonlarca ağır geldi...çıkmıyorum ..çok sıkıldım...iğneden korkmm allhtan kuzumm nağalım cnmm..hp beraber büyütcez ay kız ben kiloyum bende güzel durmıcak hamillk ama sen zayfsın bi kaç hafta sonra göben çıkck çok güzel olcan heee..cnm benm yaa
amin cnm hepimz inşllh ttaım hepimiz kucamıza alcaz bebmizi kuzumm
tammdrı kuzum yapmayı düşünyodum ztn yapıldı bill kuzummmm
şeyda ne derse o olur değil..hepimiz fikir suncaz çoğunluk ne derse o olck ttalım ..o yüzden anladınmı..hepberber düşüncezz
cnm eşin yardımcı olmuyormu dicektim ama okduğum kadrıyla yardımcı olmuyor..bunn sebebide budr..rahattın şimdi emir var eş,inmde sana ayrdımcı olup nefes almanı sağlamıyorsa böle olur cnm..eşinle oturup güzelcene konuşmalısın cnm...bebğin bişe anlmaz şimdi belki ama senn sağlığın için önemli bbu..mutlu anner mutlu bebekler büyütür...
sen eşin le konuş cnm eminm seni anlıcktr..bu çouc ne kedr istediniz konuş...süreçte neler yaşadınız ve en öenmlisi ikinizn bebeği oldunu..daha doğrusu sen ne yapıcanı bilrsin balımmm

ay kızlar dün annelr gnüydü bebğimi gördüm rüyamda ve midem hiç buılmadı hediye verdi sanki bana ve...bu sabah saat 5 te uyndım çilek istedi cnm allhtan evde vrdıı..otrdum bir güzel yedimm..ilk aşermmi yaptım çok ttatşıydı ama ya..il önce rüymada gördüm sorna bu duruma geldik işte:)))

Arkadaslar merhaba beni hatirliyormusunuz 1-2 ay once buraya bi kac kez yazmistim. MUCİZEM77 size soru sormustum.ewet bende yasaya yasaya tüp bebegi kucuk yasta ogrendim amerikan hastanesinde transferimi yaptirdim 18 mayis da cikacak. heyecanimi sizinle paylasmak istedim.

Ayy kuzum benimi gördün rüyanda beni annemde rüyasında görmüş dördüz hemde:))abartmışsın anne dedim:)kısmet canım tek çift farketmez:)allahım ne verirse kabulüm.aşer sen aşer bıktır kocayı ben öle yapacam bi hamile kalayım:))
Canım ya bende tüpe başladım gonal f,merional ve lucrin iğne kullanıyom:)sen neler kullandın sorununuz neydi sizin?kaç yumurtan oldu anlatırmısın?

selam hatunlarr nasilsiniz bakalim..ben iyiyim birkac gundur bas agrisindan oluodum resmen ama simdi iyiyim allahima sukurler olsun..cok giremiorum evi tasicaz yakin zamanda ve yavastan topluorumm artikk yarin 2li testimiz var insallah guzel gecer..buarada gec oluo ama anneler gununuz kutlu olsunn insallah tum bayanlar annelik hissini yasarlarr..aysecimm uzuldum ama bunda da vardir bir hayir demekten baska birsey diyemiorumm hayirlisi allahtan..seydamm arada konuoruz facedennn iyisindir insallah bebeginlee:))buarada cok mutluyum allahin izniyle haziran sonunda memleketime gidicem esimi kandirdim beraber gidioruzz annemleri cok ozledimm :)) sultancim sanada masallah tatlimm bebisin buyuyor ben daha cinsiyet ogrenemedimm 14+1 iz bugun yarin solermi bilmiorum..amannn saglikli olsunda gerisi teferruatt cok nazli yavrum acip gostermiorr haha kiza doner oldum ilkten beri hep erkek geciorduu..neyse cok konustumm opuorum sizi cokkk beni unutmayimm dualarimdasiniz..sizde beni dualarinizdan eksik etmeyin olurmuu

oh super cnm hersey yolunda ay yap nszını kusum valla hakkındır bıdaha kontrol ne zaman

bır dahaki kontrolümüz 25 mayısta bır gün öncede doğum günüm 25 11 hafta bıtıp 12 hatya giriyoruz cok şükür rabbım sağlık versın gerisi boş canım benım yarenım ınan buranın yeri bende başka nereden nereye geldik

seydam canım ınan gör benım göbiş aldı başını gidiyor sankı 5 aylık hamıle gibiyim sabah karnım düz öğleden sonra pıtlıyor sanırım şişkinlik gaz kalkma kalkma yat keyfıne bak

annesı yesınler senı nasıldan cilek cekmiş çilek gıbı kızın olsun

ayy canım benım geçmiş olsun baş ağrısını bılırım benımde mıgrenım var senınde anneler günün kutlu olsun kız unuturmuyuz senı hiç cadı sen keyfıne bak yenı evınde şimdiden hayırlı olsun bebişinizle şenlensin oh oh ne güzel hasretlık zor canım allah yardımcın olsun ailenle bol bol hasret gider yalnız uçakta ara ara kalk yürü süreklı oturma cinsiyetınıde 4 gözle beklıyorum gerçi sağlıklı olsunda gerisi önemli değil ama sankı senın kızın olacakmış gıbıme geliyor hayırlısı olsun sağlıklı olsunda evet bizimkide büyüyor ayyy hemen doktora gıtmek ıstıyorum bızımkı can atıyor gıtmek ıcın senınkıde kocaman oldu maşallah

arkadasım 1 ay önce lucrine basladım. sonra gonal f kullandım.tabi bu arada 3-4 günde kontrole gidiyordum.yumurta toplama gününden 1 gün önce catlatma iğnesi kullandım. canım esimde vas deferens(kanal yoklugu) artı kistik fibrozis tasıyıcısı bendede polistik over var. Doktorumun tabiri ile zor vakayız yani 20 ye yakın yumurtadan 6sı saglam cıktı 2 si güzel gelişti. biri 8 hücreli biri 6 hücreli 2 tane koydular bakalım heyecanla 18 mayısı bekliyorum.

söngül canim okudum geride yazdim arkadas cok hos gercekten durumumu gercekten ciddiye alip ilgileniyorlar.

sanada geri dönemedim ise gidiyordum is cikisi gördüm mesajimi bi okuyom bi okuyomki cok heyecanlandim eve gidip biran evvel uzuuun uzuuun yazsam diyordum

İnşallah bebeklerin seninledir canım.nerde yaptırdınız

Canım sana bişey daha sorcam kullandığın iğneler sendede şişlik yada kilo yaptımı hangisiyse artık şişlikmi kilomu bilmiyom:)karın bölgem 4 aylık var diyebilirim.

günaydın kızlar ve annişler nasılsınız bakalım seyda sedef nartanesi yaren2007 sinemkılıç aklıma gelen gelmeyen kızlar nerelerdesiniz huhu

cnm o ıslem nasıl ben duymadık hıc gerek olsa dr lar onerırler ama
canim ultrason gibi bebegin kalbini inceliyolar her sey normal mi diye,
AMIN canim ben 15.haftadan pir pir bi sey hissettim 16. hafta dra sordum o da evet bebek cok hareketli hissetmen normal dedi sanki bagirsak hareketi gibi ama bu hareketlerin bebeginin yapmasini bilmek guzel duygu, canim bizim cinsiyyet 12 ci hafta belli oldu oglusum olacak INSALLAH, tatlim INSALLAH sende hayirlisiyla hissedersin bebisin hareketlerini
amin cnm hepimz inşllh ttaım hepimiz kucamıza alcaz bebmizi kuzumm
AMIN TATLIM INSALLAH

maşallah annesi büyümüşte tekmeler atarmış bende dört gözle hareketlerını beklıyorum sabırsızlıkla ama günler gelip geçiyor rabbım sağlıkla kucağına versin

Merhabalar, Allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlat versin. Benim bebeğim de 3 aylık, inşallah siz de biran önce kavuşursunuz bebeklerinize. Benim annemin 8 yıl olmamış bebeği, böğürtlen kökü ile olmuş. Böğürtlen ağacının kökünü çıkartıp hergün 1 dal kaynatıp babamla birer çay bardağı içmişler şekersiz birşey ilave etmeden. O ay hamile kalmış. Bunu çocuğu olmayan kime uygulatırdıysa çocukları oldu. Belki sizin de çareniz aynıdır, uygulayın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…