Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Sizlere de iyi geceler bende kaçtım görüşürüz byy :KK54::KK54::KK54::KK54:

ayy ne güzel örmüş hamaratmış maşşalh :) bidenede bize örüvereydi yaaa :KK17: napsam acaba benim oğlana senin kızımı alsam :KK76:

siz isteyin canım bende yaparım kızımda yapar ay nolcak be elimizemi
yapışcak yeterki isteyin
kızım diye demiyorum hamarattır bence mahsuru yok buyrun gelin isteyin
valla canım :))

cnm ben 6. yılımın içerisindeyim evliliğimde 3-3,5 yıl korunduk sonrasında kimyasal gebelik geçirdim sonra birşey olmadı evliliğim boyunca bolca stres yaşadım eşimin ailesini kaybettik,sonra benim ailemden kayıplar oldu derken daha kendimize gelemedik bebiş te yok bu arada oturup neden bebeğim olmuyor diye üzülmeye vaktim olmadı inanaırmısın :) o kadar çok kayıp yaşadıkki...allahım bundan sonra yüzümüze gülsün,rahmim kalınlaşmıyor benim yumurtam büyümüyor tedaviyi bıraktım aşılama aşamasına gçecekti bende bıraktım bitkisel kürlere başlayacağım..

canım öncelikle başın sağolsun, Rabbim senin-eşinin ve doğacak çocuklarının bahtını güzel eylesin inşaallah...Eğer imkan varsa doktorunu değiştirsen iyi olmaz mı? benim de doktorlardan yana (kadın doğumda) yüzüm pek gülmedi... en son gittiğim doktor aslında iyi gibi ama bu ay hamile kalmazsan hemen yumurta geliştirici ilaçlara geçelim demesi kafmı karıştırdı...

canım hangi kürlere başlıycaksın ben de düşünüyorum ama ya zararı olursa diye de endişeleniyorum...

aa öle seyi ilk defa ıduydum.
arkadasım varikosel erkegin sperm kanallarının darlıgından ve gelişmiş spermin az olmasından oluyor diye biliyorum
hiç arastırmasamda okuduklarım hep böleydi.
senin eşinde varmıs bir araştır derim.

varikoselle yumurtanın bi baglantısı direk yok..

neden bu saatlerde gelebiliosunki?

canım hadi hayırlısı olsun.insallah gönlünden gecen olur.
dedigin dr. bana uzak izmitteyim ben ama dedigin yöntem sende de işe yararsa izmire gelip anneni ziyaret ederim
banada bir el atsın isterim ne yalan söyleyim:KK17::KK17:

hoşgeldin arkadasım.bilgilerini topicimizin sahibi gelince alır senide listeye ekler...
bence önce tedavini bitir..
fitilini kullan..yaranı yaktır..allah korusun hamile kalırsan önüne engeller cıkmasın

sen elinden gelenleri yap öle bekleyelim bebişini..benim fikrim bu yönde:KK54:

sağolasın arkadaşım.evet çok haklısın önce yaramı tedavi ettirmeliyim ama çok korkuyorum, ilk çocuktan önce yaktırmak dondurmak kötü diyenler var kafam karıştı:KK43::-)26:

slm kizlar. Dün beni bi arkadasim cagirdi yanina. yeni dogum yapti oda. kayinvaldem anlatmis ona benim durumumu.
onunda iki cocuguna trisomie21 demisler. ilk cocugunda dünyasi basina yikilmis. cok kötü olmus. oda amniyosentez yaptirmis.
ama sonuclar iyi cikmis. ikinci bebeginede öyle demisler. fakat pek umursamamis amniyosentez bile yaptirmamis. Allah bilir herseyi dedi.
ben inandim cocugumun iyi olacagina, sende inan dedi. ben inaniyorum senin cocugunun iyi olacagina, bide kiz olacak dedi :)
moralim biraz düzeldi. hem bu benim hasretle bekledigim cocugum onun canina nasil kiyarim...

$481726_473741129343472_2107198729_n.jpg

kızlar yüce rabbim hepimize bunları ayaklarına
giydirebileceğimiz bebişler nasip etsin inşallah

canım öncelikle başın sağolsun, Rabbim senin-eşinin ve doğacak çocuklarının bahtını güzel eylesin inşaallah...Eğer imkan varsa doktorunu değiştirsen iyi olmaz mı? benim de doktorlardan yana (kadın doğumda) yüzüm pek gülmedi... en son gittiğim doktor aslında iyi gibi ama bu ay hamile kalmazsan hemen yumurta geliştirici ilaçlara geçelim demesi kafmı karıştırdı...

canım hangi kürlere başlıycaksın ben de düşünüyorum ama ya zararı olursa diye de endişeleniyorum...

Mrb cnm ahhh ahhhh o doktorlar bizi bi anlasalar ben tedaviye ara verdiğim için kürlere başlayacağım,yarın başlıyorum soğan kürüyle rahmi temizliyor,sonrasında incir kürü yapacağım,buma ilaveten çörek otu,yumurtaları geliştirmek için, birde doğal nar suyu içeceğim sabah akşam,rahmi lalınlaştırmak için cnm. Allahım senlnde şifanı versin kucağını doldursun cnm,kürler zararsız sadece hepsinin za,anı var tatlom o kadar onları yazarım bi ara misafirim gelicek bi bakayım demiştim. İyi akşamlar.

kizlar sanirim topike nazar deydi bugun sayfa pek ilerlememis:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

Mrb cnm ahhh ahhhh o doktorlar bizi bi anlasalar ben tedaviye ara verdiğim için kürlere başlayacağım,yarın başlıyorum soğan kürüyle rahmi temizliyor,sonrasında incir kürü yapacağım,buma ilaveten çörek otu,yumurtaları geliştirmek için, birde doğal nar suyu içeceğim sabah akşam,rahmi lalınlaştırmak için cnm. Allahım senlnde şifanı versin kucağını doldursun cnm,kürler zararsız sadece hepsinin za,anı var tatlom o kadar onları yazarım bi ara misafirim gelicek bi bakayım demiştim. İyi akşamlar.

canim ilk sayfada var tarcin bal corekotu kuru adetin 2. gunu baslayip 10 gun devam ediyorsun bu kur sayesinde topikimizde cok kisi hamile kaldi onlar topikin corekotu bebeleri:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kizlar sanirim topike nazar deydi bugun sayfa pek ilerlememis:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

canim ilk sayfada var tarcin bal corekotu kuru adetin 2. gunu baslayip 10 gun devam ediyorsun bu kur sayesinde topikimizde cok kisi hamile kaldi onlar topikin corekotu bebeleri:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

slmmmmm bn geldiim=)

=) bidaha hb iilk bndnde nolsun bebişlerimiz ne zmn gelicek die bekliyoruz işte =)

ahh canim bi gelseler bi bilseler onlari ne kadar sevecegimizi INSALLAH ALLAH bize de nasip eder, ALLAH sabr edenleri en iyisiyle mukafatlandirir eminim bizim de mukafatimizi er ya da gec verecektir

X