Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay öle yaptım kuzum innki eşim camın bi tarafını sildi ben bi tarafını ..o dışrları düznlerlken bende evimi topldım..
hamillik diye bişe hisstmyorumkii cnm..arada miğdem yanıyor ya da bulanıyor ama o hamile kalmdan öncede yediklerimden dolyı değişiyordu kuzum..sen nasılsın cnm
hee evet görmcem evli eşimn tarfını hiç sevm ben

eşim evdeydi cnm dün..ondan önceki gnde geç kalktım temzilk flkn kaç gündr ..bugnde misfrim geldckti gelmedi bende takılıyom öle kuzum ne olsunngündüz pek giremiyrum bende

şeyda senı gebertsem hak ediyorsun cadı meraktan öldüm ya bu kıza ne oldu dıye numaranda yokkı arayayım valla delirdim ha ne yaptım kan değerin için gittin mi hanı yüksek cıkmıştı

şeyda senı gebertsem hak ediyorsun cadı meraktan öldüm ya bu kıza ne oldu dıye numaranda yokkı arayayım valla delirdim ha ne yaptım kan değerin için gittin mi hanı yüksek cıkmıştı

hangi kan değiri kuzu anlamdım ..beta hcgyimi soron..kalp atışını duyduk işte otrdum aşa :KK70:10 mayısta randevum vr tekrrdan

iidr kuş sen nasılsın .ay evlenn arkadşım vardı onla konuşuyodum sna amsj atim dedim bi aradı kaldım öel..bide telfon cekmoo camın kenrına gidom sen nasılsın cnmm

İyiym deyim kuşum.karışığım ya kafam iyice allak bullak.lucrin iğne verdi doktor 10 gün kullancaktım bide adetimin ikinci günü kontrole gitcektim.ama daha iğnenin üçüncü günü bugün ve ben yavaş yavaş adet oluyom lekelenme başladı.napcaksam şimdi iğnenin bitmesinimi beklicem yoksa ikinci gün tam sökülünce doktoramı gitcem:44:akşam arayıp soruyum doktora

İyiym deyim kuşum.karışığım ya kafam iyice allak bullak.lucrin iğne verdi doktor 10 gün kullancaktım bide adetimin ikinci günü kontrole gitcektim.ama daha iğnenin üçüncü günü bugün ve ben yavaş yavaş adet oluyom lekelenme başladı.napcaksam şimdi iğnenin bitmesinimi beklicem yoksa ikinci gün tam sökülünce doktoramı gitcem:44:akşam arayıp soruyum doktora

ayy kuzum sor da için rahatlasın sen de ona göre hareket edersin cnmm..lekelnmeyi pek saymnıyo dr alr..kırmızı hani bilrsin aaa adewt oldumd ersin o kn gelmeli..ama sen doktru ara hemn sorki bilgn olsun cnm

hangi kan değiri kuzu anlamdım ..beta hcgyimi soron..kalp atışını duyduk işte otrdum aşa :KK70:10 mayısta randevum vr tekrrdan

kuzum hanı tsh yüksek cıktı dıyordun ya onu soruyorum ya çok şükür kalp atışları duymuşsun ben daha cumartesi gideceğim şeyda ne temızlığı işi senın bebişin kıymetlı işi felan bırak tutunma zamanları şimdi valla ben korkudan yapmıyorum :KK20:

kuzum hanı tsh yüksek cıktı dıyordun ya onu soruyorum ya çok şükür kalp atışları duymuşsun ben daha cumartesi gideceğim şeyda ne temızlığı işi senın bebişin kıymetlı işi felan bırak tutunma zamanları şimdi valla ben korkudan yapmıyorum :KK20:

Kuzular bırakın işi gücü ya temizliği fln.ben bile hamile kalıyım ewimi b...k götürsün vala:))

yapmıyorum sedefcim ben sen nasılsın aşılama tedavısı başladımı rabbım sanada hemen nasip eylesin :KK16:

aşılama değil kuzum tüp bebeğe başladık biz...iki negatif aşılamadan sona doktor tekrar gerek görmedi bide çikolata kistim var o yüzdende direk tüpe geçtik

tüp bebek diyecektım canım kusura bakma ne zaman yapacaklar çikolata kısti ne yapıyor ki hamıle kalmaya engelmı

başladı tedavim canım dün adet oldum yarın dktora gidicem sanırım yumurta geliştirici iğnelere başlıycaz...valla kist engel diyende var engel değil diyende var...kist ile doğal yoldan hamile kalanda var...benim doktorun dediği bu kadar küçükken tüp bebekte sorun yaratmaz diyo...rabbime bıraktım artık o bilir...umutluyum ama sonuç olumsuz olursa naparım bilmiyorum:KK43:

başladı tedavim canım dün adet oldum yarın dktora gidicem sanırım yumurta geliştirici iğnelere başlıycaz...valla kist engel diyende var engel değil diyende var...kist ile doğal yoldan hamile kalanda var...benim doktorun dediği bu kadar küçükken tüp bebekte sorun yaratmaz diyo...rabbime bıraktım artık o bilir...umutluyum ama sonuç olumsuz olursa naparım bilmiyorum:KK43:

tatlım hafı bısmılla baslıyosun tedavoye
bence dr na ınan ablamın gorumcede kıst varken asılama yapıldu bıde bılıyosun dogal yolla gebe kaldı nasıl bıseyse 4 senedır var kıst

tatlım hafı bısmılla baslıyosun tedavoye
bence dr na ınan ablamın gorumcede kıst varken asılama yapıldu bıde bılıyosun dogal yolla gebe kaldı nasıl bıseyse 4 senedır var kıst

ewet canım umutsuz olmaz biliyorum tedavimide kötü etkiler moral bozmak...elimden geleni yapıp bekliycem... transferden sona 3 gün kadar annemde yatmayı düşünüyorum ewde olursam yerimde duramam yemekti bulaşıktı dinlenemem...inş ilk seferde güler yüzüm isteyen herkes anne olsun:emir_bebek:

bence olumsuz düşünme hayırlısıyla ınş. olur sen içini rahat tut tüp bebek yapıldığındada tuttumu tutmadımı dıye kafana takmayacaksın rahat olacaksın oldumu rabbım izniyle olur inş.
:KK34:

ayy kuzum sor da için rahatlasın sen de ona göre hareket edersin cnmm..lekelnmeyi pek saymnıyo dr alr..kırmızı hani bilrsin aaa adewt oldumd ersin o kn gelmeli..ama sen doktru ara hemn sorki bilgn olsun cnm

şeydam nasılsın cnm nasıl gidiyor hamişlik:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

tsh en son 3.29 çıktı cnm .dr bişe demyince bende bişe demdim..
bende entten baktım he kafdan bişe çıkıyor akışına bırktım..eski insanlar tsh mı bilodu okudukça kötü olo o yüzden saldım bende..sadece bi yerde maydonoz dereotu ve cevizi çok tüktildiği taktirde tsh değeri aşaya iniyor..bende dereotu maydonoz yiyom aabrmmk koşulula..tuzumda benm kaya tuzuydu onuda iyotlu tuza çevirdim..remen yalıyom valla iyodu:KK70:
şeydam nasılsın cnm nasıl gidiyor hamişlik:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

iidr kuşş sen nsılsın ..bişe histöyorumkiii ne olsun..sen nsılsın..havalar ısındı..izmir sıckkk..eee vakitte gelo ne olck bakalım

Bende entten baktım he kafdan bişe çıkıyor akışına bırktım..eski insanlar tsh mı bilodu okudukça kötü olo o yüzden saldım bende..sadece bi yerde maydonoz dereotu ve cevizi çok tüktildiği taktirde tsh değeri aşaya iniyor..bende dereotu maydonoz yiyom aabrmmk koşulula..tuzumda benm kaya tuzuydu onuda iyotlu tuza çevirdim..remen yalıyom valla iyodu:d

iidr kuşş sen nsılsın ..bişe histöyorumkiii ne olsun..sen nsılsın..havalar ısındı..izmir sıckkk..eee vakitte gelo ne olck bakalım

allah iyilikler versin cnm bizde iyiyiz çok şükür hissetmemen normal daha çok küçük annesi ne yaptın dr gittin mi keseyi kalp atışlarını duydun mu evet bugün acayip bi sıcaklık var bende oturamıyorum bel ağrılarımdan

bende entten baktım he kafdan bişe çıkıyor akışına bırktım..eski insanlar tsh mı bilodu okudukça kötü olo o yüzden saldım bende..sadece bi yerde maydonoz dereotu ve cevizi çok tüktildiği taktirde tsh değeri aşaya iniyor..bende dereotu maydonoz yiyom aabrmmk koşulula..tuzumda benm kaya tuzuydu onuda iyotlu tuza çevirdim..remen yalıyom valla iyodu:KK70:

merhaba hanimlarr giremiorum nezamandir girsemde ole giris yapmadan bakinip cikiorum..seydacim nekadar dogru bilmiorum ama maydonoz cok fazla tuketme derim dusuge neden olabiliormus...biz iyiyiz sanirim 14 unde 2 li testimiz var allahin izniyle iyi gecer insallah dua edin bana olurmu..kiz bide az anlasilir yaz su yazilarini bazilarini hic anlamiom:))))))))))))))) opuorum sizi cokkk:KK16::KK16::KK16::KK16:

allah iyilikler versin cnm bizde iyiyiz çok şükür hissetmemen normal daha çok küçük annesi ne yaptın dr gittin mi keseyi kalp atışlarını duydun mu evet bugün acayip bi sıcaklık var bende oturamıyorum bel ağrılarımdan
evet cnm tam emin değilim ama sanırım 26 nisanda gitim o zmn duydum kalp atışını ..şimdi 10 mayısı bekliyorum cnm..10 mayısta gidicem allhın izniyle...
merhaba hanimlarr giremiorum nezamandir girsemde ole giris yapmadan bakinip cikiorum..seydacim nekadar dogru bilmiorum ama maydonoz cok fazla tuketme derim dusuge neden olabiliormus...biz iyiyiz sanirim 14 unde 2 li testimiz var allahin izniyle iyi gecer insallah dua edin bana olurmu..kiz bide az anlasilir yaz su yazilarini bazilarini hic anlamiom:))))))))))))))) opuorum sizi cokkk:KK16::KK16::KK16::KK16:

kız yazıma laf etme kimi zman telefondan yazıyorum bi kere..yazımı anlmadığın zaman anlaki şeydacık telefondan yazıyor cvp :KK66:)
aa maydonoz ne bilim kuzum..bende akışına bırktım dr gttimde gene sorrım belkim...
ayy bişe klamdı haftya kız...
rabbimm yardımcın olsun kuzum o testn stresi yetyor insana eminim bnnn...bende senii çok çok öptüm sinemmcikk..

X