Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

evet cnm tam emin değilim ama sanırım 26 nisanda gitim o zmn duydum kalp atışını ..şimdi 10 mayısı bekliyorum cnm..10 mayısta gidicem allhın izniyle...

kız yazıma laf etme kimi zman telefondan yazıyorum bi kere..yazımı anlmadığın zaman anlaki şeydacık telefondan yazıyor cvp :KK66:)
aa maydonoz ne bilim kuzum..bende akışına bırktım dr gttimde gene sorrım belkim...
ayy bişe klamdı haftya kız...
rabbimm yardımcın olsun kuzum o testn stresi yetyor insana eminim bnnn...bende senii çok çok öptüm sinemmcikk..

Gebe kadin kavustul mu bakalim izledim he
Bak bu arada maydonoz isini sinem dogri demis he eeeee dikkat cnm
Soyke bakim ne kasldarlik oldu mercimek

evet kızlar benm normlde miğde bulntım çoktur..ya eşir ya yanar ya gaz olur..vss..bilen ztn bilirr...
bugnde öle öhürüyodum şımarıklıkmı ne anlamıyom..baya öhürünrce sonu geldi..burnuma kaçtı.nefes alamadım..ölüyorum sandım..dışrı atamadım kendimi..yere dştüm evde kimse yok..mafolfum..artık başa oksijenmi gitmedi ne ..surtım halen mosmor..dayak yemiş gbiyim..
böleee öhüürp kustukltan sonra leini yüzünü yıkayıp bişe olmaamş gbi olanlara hayranım..boğazımdan kan geldi resmen...halen sesim çıkmıyorrr..
altı üstü kustum heee..gören dayak yedim zanneder hee

Gebe kadin kavustul mu bakalim izledim he
Bak bu arada maydonoz isini sinem dogri demis he eeeee dikkat cnm
Soyke bakim ne kasldarlik oldu mercimek

kavuştuk kuzuz valla..
iidr kuzu şimdilk sorun yokk allha şükür...
hee sinem dedi valla..miğdem pek almo ztn onu..kalsın köşede..
bana göre yani kalp atışını duydumuzda 6+2ydi şimdi.7+4 olması lazım iştre kuzum..
sen napıyon arsın kızarıklığı gittimi

evet kızlar benm normlde miğde bulntım çoktur..ya eşir ya yanar ya gaz olur..vss..bilen ztn bilirr...
bugnde öle öhürüyodum şımarıklıkmı ne anlamıyom..baya öhürünrce sonu geldi..burnuma kaçtı.nefes alamadım..ölüyorum sandım..dışrı atamadım kendimi..yere dştüm evde kimse yok..mafolfum..artık başa oksijenmi gitmedi ne ..surtım halen mosmor..dayak yemiş gbiyim..
böleee öhüürp kustukltan sonra leini yüzünü yıkayıp bişe olmaamş gbi olanlara hayranım..boğazımdan kan geldi resmen...halen sesim çıkmıyorrr..
altı üstü kustum heee..gören dayak yedim zanneder hee

kavuştuk kuzuz valla..
iidr kuzu şimdilk sorun yokk allha şükür...
hee sinem dedi valla..miğdem pek almo ztn onu..kalsın köşede..
bana göre yani kalp atışını duydumuzda 6+2ydi şimdi.7+4 olması lazım iştre kuzum..
sen napıyon arsın kızarıklığı gittimi

Ana kiz yeredemi dustun liz cok uzuldum ay sen kusmugubdan tikandin o vakit gecmis olsun cnm
Kiz baya buyumus ya bizim mercimek ay 1o mayis azkaldi he
Arasin kizariklik gitti ama cok miz mz cnm bilmiyim derdi nedir yavrucugumun
Saki kendi dr na goturcwz iste

Ana kiz yeredemi dustun liz cok uzuldum ay sen kusmugubdan tikandin o vakit gecmis olsun cnm
Kiz baya buyumus ya bizim mercimek ay 1o mayis azkaldi he
Arasin kizariklik gitti ama cok miz mz cnm bilmiyim derdi nedir yavrucugumun
Saki kendi dr na goturcwz iste

ayy evet artık kendimi yere attım hee..evet ksumummdan boğuldum yoksa ben alışkınım kusmyaya gülerim kusarım ağlarım kusarımçok öksürrüm kusarım ama aboğulunca çok koök oldum innki dayak yedm sanki..görmn lazm benii heee..
10 mayıs bi gelmo kızz....evet büyoo sanırım içrden içerii..
ay dişlerindendr belki kızzz

Rabbim sonunda seni de kavusturdu, darisi isteyenlerin basina insallah.
Kendine cok dikkat et, hamile oldugun aklindan cikmasin is yaparken. Inan cok svindim, cok sükür sende hamile kaldin canim :KK16::KK16::KK16:

ayy evet artık kendimi yere attım hee..evet ksumummdan boğuldum yoksa ben alışkınım kusmyaya gülerim kusarım ağlarım kusarımçok öksürrüm kusarım ama aboğulunca çok koök oldum innki dayak yedm sanki..görmn lazm benii heee..
10 mayıs bi gelmo kızz....evet büyoo sanırım içrden içerii..
ay dişlerindendr belki kızzz

aman kuzum dıkkat et he korkarı yok yere gum gıdersın he
de ınsan kusarken nasıl dıkkat eder kı dımı

arası bılmıyom kus ya nıyekıne boye

Rabbim sonunda seni de kavusturdu, darisi isteyenlerin basina insallah.
Kendine cok dikkat et, hamile oldugun aklindan cikmasin is yaparken. Inan cok svindim, cok sükür sende hamile kaldin canim :KK16::KK16::KK16:

ayy cnm benmmm rabbim hepizme kucamızda göstermeyi nasip eylesn cnm benmm yaaa...
snada kızgınım hanii..ne kdr zmn oldu nerdesn sen bakimm heee..küstüm sana kuzum:KK19:

aman kuzum dıkkat et he korkarı yok yere gum gıdersın he
de ınsan kusarken nasıl dıkkat eder kı dımı

arası bılmıyom kus ya nıyekıne boye

ay kız nasıl dikket edim nerde çıkrcamı şaşrıyom ztn..komk bi halim vr allhtan eşim evde değildi..oda benle çıkrrdı :KK70:DD
valla nasıl dikkt edimki :KK70:
arsın dişi çıko ondan bencee yada kızrklık anca geçti onn mızmızlığı var

Iyim canim sen nasilsin? Kirmizilar geldi de gitti bile. Bu hafta yumurtamin catlamasi lazim, kocis de evde ama ona cok sinir oluyorum bu ara. Durmadan mac izlmeye gidiyor. Lig bitti bakim artik gidecekmi...

hadı bakalım kız yumurta mac ızerken catlamıyoya gekınce sey ettırıverın
bende kocama kızdım bugun cıkolqatalı dondurma al dedım vanılyalı almıs hımmm

hadı bakalım kız yumurta mac ızerken catlamıyoya gekınce sey ettırıverın
bende kocama kızdım bugun cıkolqatalı dondurma al dedım vanılyalı almıs hımmm
ayyy kızz snede adama kızmak için yer aryon heee..karnım açıktı ama ne yesem bilmm vallaaa..
ay sımdı evıde merak ettım he

ayy bende merk ettm heee
yolcm şimdi ayferikı sat bat söle baride lsiteyi gncellimm

ayyy kızz snede adama kızmak için yer aryon heee..karnım açıktı ama ne yesem bilmm vallaaa..

ayy bende merk ettm heee
yolcm şimdi ayferikı sat bat söle baride lsiteyi gncellimm

he kız cok cnm cektı kustm bende haha
aldı gonlumu
kız ayfer kactı adamımı geldıkı

zeynepppppppppppppppppppppppppppp nerdesinnacababbbb

nartyeenm ayşemmmmmmmmmmmmmmmm nerdesin acabaaaa........

böcüme çok kırgınımm çokkkkk

X