Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Bugun doktora gittim 10mayis cuma asilama olcam insaallah eger tam gelismemisse cumrtesi yani 11mayis olcakmisim hadi Bismillah
Sedef canim seninde tedavin hayirli olsun guzel sonuclar alalim insaallah

kızlarrrr super haber hadı bakaşım start verıldı gelsın bızım bebeler dualarım sızınle kızlr

Cnm inş. tedavin pozitif sonuclanır Rabbim emeklerini boşa çıkartmasın inş.
Bugun doktora gittim 10mayis cuma asilama olcam insaallah eger tam gelismemisse cumrtesi yani 11mayis olcakmisim hadi Bismillah

Hadi bakalım hayırlısı inş. aşılaman tutar tatlım

kızlar kımsecıkler yok mu ya puff
ayfer dende yazmadın kuzum kırmızılar geldımı
bocuk hıc yok
zeynep sedef ım var ıyıkı
seydaaa kız gıt bıraz ananda kal hadı he gece burda olusun

Kızlar bende acaip şişlik var(karnım 4 aylık gibi içime cekip geziyom:))2 aydır adet olmuyomya ondan olabilirmi acaba.bide doğum kont hapıda şişlik yaparmıki?

Gel Bebeğim…

Belki diner bu sızım,
Bir dokun!!!
Tut elimden, gel bebeğim…

Yokken bile varlığını sevdiğim
Bir dokun, bir gül yüzüme
Gir rüyalarıma, gel bebeğim…

Kokusunu yüreğimde hissettiğim
Hasretinle bittiğim
Tamamen yok olmadan gel bebeğim…

Hayalini büyüttüğüm
Özlemini emzirdiğim
Adını bile koyduğum
Unutmadan (!) gel bebeğim…

Isıt donan yüreğimi,
Soğut yanan yüreğimi,
Derman ol acılarıma
Çok geç olmadan gel bebeğim…

Ellerini öpeyim, saçlarını seveyim,
Kokunu ölesiye çekeyim,
Ben solmadan, ben ölmeden
Gel bebeğim…

Sen olmayacak bir aşkın tohumusun
Sen bitmeyecek bir sevdanın çocuğusun
Sen her nefesimdeki soluğumsun
Gel bekletme, gel özletme, gel yalvartma
Gel artık gel bebeğim…

Nerdesiniz kızlar yadün galiba rüyamda kevser suresi gördüm ama tamda hatırlamıyırum görüp görmediğimi.anlamına baktım kevser suresi görenin çocuğu olmaz yazıyo(boğazıma bişey düğümlendi okuyunca kötü oldum

canım allah hayra yorsun neden rüyana kötü yorum getiriyorsun dualı rüyalar asla kötü olamaz birde sure canım hiç kötü olamaz ben aksini düşünüyorum çok güzel bir rüya hep iyi tarafından bak rüyana
tersini söylüyorum çocuğun olacak kız olursada ismini kevser veya sure koyarsın bak isimde buldum sana

hoşgeldin canım topiğe...olsunda koymammı canım ya:),nşallah hayır olur

Cnm ya nedr gizel bi paylasimmis gercekten hasretinin cekmeye gizyasi dokmeye degecek kadar guzel bi duygu insalla cnm dualarimizla sizde anne okucaksiniz

Günaydın kızlar.ayy dün kapımı iki tane çingene kontrol etti kızlar ewdeydim nasıl korktum anlatamam.kapının arasına bişey soktular kilitlimi değilmi diye baktılar.kilitliydi sona karşı komşuma baktılar o sırada yukardan birileri iniyodu hemen kaçtılar apartmandan.inş tekrar gelmezler(eşime dedim bana biber gazı al

günaydınnnn
çok topik gezdim bu derten ama uzun zamandır bebek topıgıne yazmama kararı aldıydım herkezler hamıle haberı verıodu ama ben veremıorum
derdimi anlatayım 1 yıldır bebek aşkıyla yanıp tutuşuorum evlendımden berı cunku evlenmeden onceden berı pkoyum adet düzensizlikleri ve aşırı kilo biliyorum bu hastalıgın savası kılo vermek ama veremıorum vermek ıstedıkce alıorum 100 dayandım gecen ay klomen kullandım ama yumurtam oluşmadı doktor ara verelım 2 ay dedı ve bu sırada glifor kullanıorum 1000 mg gunde ve bu ay ılk defaaa adetım tarlusal ıcmeden geldııı bu bıle benı mutlu edıoooo cunku 3 4 ay adet olmadımı bılıorum galıba yoluna gırıor dıyorum

Canım hoşgeldin.valla zayıflamaya çalış ne deyim.ama sakın umutsuz olma bizim topiğimizin kurucusu şeydamız pko lu ama şimdi sanırım 1,5 aylık hamiş)allah isterse hiç bişey engel deiğil

Canım hoşgeldin.valla zayıflamaya çalış ne deyim.ama sakın umutsuz olma bizim topiğimizin kurucusu şeydamız pko lu ama şimdi sanırım 1,5 aylık hamiş)allah isterse hiç bişey engel deiğil

ohh maşallah evet pko hamıle kalan cok dogru soluosun cnm inş. bende kalırım kılo vermeyı bende ıstıorum dıkkatda edıorum ama bırgun edıosan 2. günü bozuorum ole iştee :26:

Bende suratsız insanları hic sevmem görümcen evlimi ben iyiyim cok sükür cnm sen kendini yorma yavaş yavaş yaparsın temizligini senin hamilelik nasıl gidiyor tatlım

ay öle yaptım kuzum innki eşim camın bi tarafını sildi ben bi tarafını ..o dışrları düznlerlken bende evimi topldım..
hamillik diye bişe hisstmyorumkii cnm..arada miğdem yanıyor ya da bulanıyor ama o hamile kalmdan öncede yediklerimden dolyı değişiyordu kuzum..sen nasılsın cnm
hee evet görmcem evli eşimn tarfını hiç sevm ben

Cnmm nasılsın özledim seni bikac gündür girmiyosun herhalde

eşim evdeydi cnm dün..ondan önceki gnde geç kalktım temzilk flkn kaç gündr ..bugnde misfrim geldckti gelmedi bende takılıyom öle kuzum ne olsunngündüz pek giremiyrum bende

eşim evdeydi cnm dün..ondan önceki gnde geç kalktım temzilk flkn kaç gündr ..bugnde misfrim geldckti gelmedi bende takılıyom öle kuzum ne olsunngündüz pek giremiyrum bende

Anladım cnm fazla yorma kendini tatlım bende bi bakayım dedim kimse varmı diye siz olmayınca hemen çıkıyorum

Anaaaa kiz dayanamafimi yoksaaaa ay annen ne etti
ay eşimn ağzınn ortasına şömlee pat pt pat vurasım geldi yaa..annm ağlandıı azcık babamda duymmzlıktan geldi flnn iidi ama ben kimseye sölemk istemyodum
allh nazrdan sakınsın kuzum..maşşlhh maşllhh..
benm eşlim kv ye söledi o başkasına söledimi blmm ama
annme sölemdi kimseye şu bikaç haftayı atlatim sölicem bende
ohhne güzell hberler böleee.rabbm hayırlısyla versin bebemizi yaza hamile gircen bakk ne hoşşş
ikinizde güzl güzel hberlr alaalım inşllhh..10 mayıs bende doktra gidiyorum ikimzdde ii hberler alalımmm
kızlar kımsecıkler yok mu ya puff
ayfer dende yazmadın kuzum kırmızılar geldımı
bocuk hıc yok
zeynep sedef ım var ıyıkı
seydaaa kız gıt bıraz ananda kal hadı he gece burda olusun
yaa senn miasflerin vrkene bende bömlee sap sap kalmıştım kimsede yoktuıuuu o araa
tatlım rüyalara takılma sen..rüyalara terside olurr.rüyalrıma kalsa askere gittime rkk bebek.gelein oldum.
ooohoo sende...
ama iiiye yor ii çıksın kuzum...
cnm bende 86 kiloyum..
pko vr
2 tane kimyasalım oldu..
kilo vermm innki ii..bu halimle hamile kaldığım hm innamıyorum hem üzülüyorum halime...
ama dert etme adet olmak kadr güzel bir şey yokk..bunu adet olmayanalar analr..
inşlllh tez vakitte rabbm hemncik verr sana evldınıı
Anladım cnm fazla yorma kendini tatlım bende bi bakayım dedim kimse varmı diye siz olmayınca hemen çıkıyorum

ayy cnm benm yaa ..geçn haftada ben ölydim kimse olmuyodu hemncik çıkodum bende valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…