Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kızlar listede 5 kişi kalmışızbizde bigün üst listeye terfi edcezmi acaba:2:

Kiz etceniz tabi dualar 5 kisiye yogunlasti
Ay kiz son 5 te gebe kalsisn gebelere bebelere topukimiz olsun he
Kiz annen 4444 duasini okudumu hic ablamin girumceye okunmustu bu ay tup bebeyle olmaysn dogal oldu ge

Kiz etceniz tabi dualar 5 kisiye yogunlasti
Ay kiz son 5 te gebe kalsisn gebelere bebelere topukimiz olsun he
Kiz annen 4444 duasini okudumu hic ablamin girumceye okunmustu bu ay tup bebeyle olmaysn dogal oldu ge

yok canım onu okumamıştıda meryem suresini okutmuştu 41 tane hurmaya...onları yemiştik kocamla:)şimdide hacca giden birine 40 tane buğday getirtmiş ordan..onları yutuyoz:)allahın izniyle olacak bigün...inat ettim o bebek inatsa ben dahada inatım

Cnm çörek otunu ònümüzdeki ay kullanacam bu ay hicbişey yapmayacam ama ayetel kürsiyi okuyacam adetim bitsin başlayacam inş.

canim arkadasim cok sevindim coook mutlu oldum ALLAHIM tamamina erdirsin INSALLAH AMINsag salim yavrularimizi kucagimiza alalim hep beraber INSALLAH:119::119::119::118::118::118:ALLAHIM en kisa zamanda listedeki 5 arkadasimiza da nasip etsin hayirlisiyla AMIN

Son düzenleme:
Şeydamm nasıl sevindim kuzum allah kucagına aldığın günleride göstersin inşallah yüzün hep gülsün

Kızlar listede 5 kişi kalmışızbizde bigün üst listeye terfi edcezmi acaba:2:
Ay sagol.kuzum..ben.lusteye yazmiscktim.kendimi..qma songul.yaz dedi..ben.siİn.morwliniz.bozulsun.istmedim....ama.inniyorum..hepimz ust listede olucaz..rabbim sizede nasip etck..o yuzden uzulmek..umutsuzluk yok kuzumm
şeyda senındemı çörekotu bebesi yoksaa
Corekotu serephone sut buhari cimlwk ayter jursi. Ve hepinizinz bol duasiii..
aman aman Masaallah yerim ben onu yerim nekadar kücük Allah sana bagislasin seydam hayirli evlat olmasi dilegi ile Insaallah
suan icimden bi ses bu bebis sanki erkek diyor hadi bakalim hayirli Insaallah
Hayirlisi olsun be kuUm.bqkqlim.ne olck..saglikli olsun inn cinsiyet secmiyorum.bana hep ki gibi gelo o ayri ama cnm..hamileymisim gbi gelno ztn..sanki yunurtlama tedavisi goromda bu ay olmmis bidaki ayi beklomusum gni hissdiyorm
Cnm çörek otunu ònümüzdeki ay kullanacam bu ay hicbişey yapmayacam ama ayetel kürsiyi okuyacam adetim bitsin başlayacam inş.
Ay ii yaptin ozmn cnm..bidaki ay uaprsin.ama mutluka aywter kusriyi ordaki namzlari yap..rabbm.bi.kapi acicik elbet bize
Aminn cnm..rabbm hepinze evldinizi versin.rabbim artmasin...bazen hqmile.oldumu unutamiyom.sonra reame bakm simariyomm. Korku sevinc bo arda yasm.iste kuzumm

Nasılda düşünceli benim balımseni üst listede görünce ancak seviniriz canım başka bişey olamaz.inş bizde orya adımızı kazıyacaz:)

Nasılda düşünceli benim balımseni üst listede görünce ancak seviniriz canım başka bişey olamaz.inş bizde orya adımızı kazıyacaz:)

valla cnm innki kendi adımı silcektim ya yazmıcktım yada aşda durcktı..songlde umut olur dedi öle yazdım kuuzmm..yoksa hep sziidüşüyorum innki tatlımm yaaa..elimden tek gelen sizler için bol bol dua etmek kuzumm

Kızlar nerdesiniz iki gündür temizlik yapıyorum cok yoruldum ev mis gibi oldu temizlik gibisi yok valla

Günaydınnnnn kızlar nasılsınız bugün kendimi inanılmaz iyi hissediyorum ev temizligi bitti sıra kendime geldi sizlerle sohbet etmeyi özledim akşama görüşürüz inşş.

Kızlar nerdesiniz iki gündür temizlik yapıyorum cok yoruldum ev mis gibi oldu temizlik gibisi yok valla

Günaydınnnnn kızlar nasılsınız bugün kendimi inanılmaz iyi hissediyorum ev temizligi bitti sıra kendime geldi sizlerle sohbet etmeyi özledim akşama görüşürüz inşş.

gunaydın kuzucuk ben dün annmedydim eşim pazrdaydı..ottrduk saat 8den sonra kalktık...
aa bibakım görmcem..ay nemrutt..surt hep asık uyuz olom heee..saat 12.30 yattık ahanda şimdi kakatım..
bende cumrtesi bir tek mutfagımı köşe buck temzledimm..diğer cnmlar bana bako..içme sıkıntı baso..belki çarşmba fln yaprım eşim evdeyken..
sen nasılsın cnmm..ii histmene ii olmana sevndim..misss gb evnde miss gbi bir kahve yapta iç bakalım

Aminn cnm..rabbm hepinze evldinizi versin.rabbim artmasin...bazen hqmile.oldumu unutamiyom.sonra reame bakm simariyomm. Korku sevinc bo arda yasm.iste kuzumm
canim bende hala inanmiyorum hamile olduguma ultrason resimlerine bakarken insan bi garip oluyor bu sevimli minik bebek benim karnimda mi diye sanirim kucagima alinca inanicam, otobuste falan koca koca kadinlar bana yer veriyor

canim bende hala inanmiyorum hamile olduguma ultrason resimlerine bakarken insan bi garip oluyor bu sevimli minik bebek benim karnimda mi diye sanirim kucagima alinca inanicam, otobuste falan koca koca kadinlar bana yer veriyor

ay ben annme dicektim 2 hafta sonra annler gnnde ama eşimd durmadı hemn lap diye söledii..şimdi bu tarfa sölicek ..istemyorum sölemesinii...
senn hamiillkte tsh kaçtı kuzum hatrlıyormusun...kucna alınca o sevmli gerçkle karşılştın innrsın acık olduna

Anaaaa kiz dayanamafimi yoksaaaa ay annen ne etti

canim simdi baktim 1,206 yaziyor :44:
tatlim bende kimseye soylemek niyyetim yoktu bi ailem bi de siz bilecektiniz ama saolsunlar annem ve kv sayesinde bilmeyen olmadi her onlerine gelene soylediler :26: canim INSALLAH hepimiz sag salim kucagimiza aliriz AMIN , dun dayimin kizi dogum yapti ay cok tatli oglu olmus cok sevindim cok ta sabirsizlandim hemen eylul gelsin diye

Bende suratsız insanları hic sevmem görümcen evlimi ben iyiyim cok sükür cnm sen kendini yorma yavaş yavaş yaparsın temizligini senin hamilelik nasıl gidiyor tatlım

bende suratsız insanları hic sevmem görümcen evlimi ben iyiyim cok sükür cnm sen kendini yorma yavaş yavaş yaparsın temizligini senin hamilelik nasıl gidiyor tatlım

al bendende okadar ınsan ıster ıstemez anlam yukluyo ben her sartta guler yuzlu olmaya bakarım sorun varsada yansıtmam
ay sen temızlıgı bıtırdın ne hos bana ne vakıt sıra gelcekkı

erken mi acaba sence yaaa olsa çıkarmıydı çok ümitlenmiştim son bat 7 nisan işte umut dünyası duramadım gttm ama malum sonuç 0.100

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…