Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Cnm bi arkasim 4 ay sinra gebe kaldo hicte sorun yasamadi cok sukur 2 sene diyolar ama vucut toplasin diye normal digumda bile ayni sekilde rahat ol bana guvennn
ay canim cok sevindim bi sorun olmamasina sana guvenim tam
Bugün 12. günüm cnm bende artık öle yapacam seneye kadar cocuk icin doktora gitmeyecem direk tüp bebek yaptıracam o zamanda olmazsa kısmetimde cocuk yokmuş derim otururum
canim yalnis anladin beni dra tabiki git kontrollerini ihmal etme aaa kizarim ama ne bicim laf oyle hangi cagda yasiyoruz tip her gun ilerliyor her seyin caresi dermani bulunuyor ALLAHIM dermansiz dert vermesin AMIN, tabiki ALLAHIN izni ile sende anne olacaksin ALLAHIM OL dedikten sonra olmayacak sey yoktur ALLAHIN mucizeleri sonsuzdur INSALLAH bi gun sen de anne olacaksin

Son düzenleme:

tatlim bu kadar karamsar olma daha yeni evlisin forumda cok arkadas taniyorum pkoluyken hamile kalan sadece bir az zaman, sabr ve dr kontrolleri bu kadar bi bakmissin bebis gobisde INSALLAH

selam kızlar nasılsınız

zeynep41 cnm hayırlısı olsun hakkında ama ünitsizlık iyi birşey değil Rabbimden ümidini kesme inşallah sende birgün o günleri yaşayacaksın Rabbim yardımcın olsun

kaderiminoyunu ne demişler umut fakirin ekmeğidir inşallah birgün ümit ettiğin o şet seni bulur Rabbim bütün isteyenlere nasip etsin inşallah

tatlim bu kadar karamsar olma daha yeni evlisin forumda cok arkadas taniyorum pkoluyken hamile kalan sadece bir az zaman, sabr ve dr kontrolleri bu kadar bi bakmissin bebis gobisde INSALLAH
Cnm bu arada gecen yazamad bi turlu senin tostos ta arasin izinden gidiyormud iki hafta ileride arasbbi basladi bi daha heo iki hafta fark atti tosuncuk iyi oluuo he
Bana dediler erken olmasa 5 kg olcakmis

Cnmm yanlış anlamadım ben tedaviye ara vermeyi aşılamadan önce almıştım dedigin gibi Rabbim istedikten sonra herşey olur belkide benim icin bölesi hayırlıdır

Hic umudunu kaybetme tamammi cnm
Pko engel degil
ama genelde engel canım genelde geciktiriyo gebeliği
bense birnaönce kavuşmak istiyodum meleğime neyse allah bunu yakıştırmış kaderime napalım

Şeyda 3 yıllık ewli canım hatta küsüratıda var:)hiç korunmadı hep bebek istiyodu nasip etti allahım ona

Cnm bu arada gecen yazamad bi turlu senin tostos ta arasin izinden gidiyormud iki hafta ileride arasbbi basladi bi daha heo iki hafta fark atti tosuncuk iyi oluuo he
Bana dediler erken olmasa 5 kg olcakmis
ay ben de cok severin tosuncuk bebisleri ))) ilk gittigimizde 2 gun ondeydi sonra 1 hafta simdi de 2 hafta abisine benziycek yavrum onun gibi sekerpare olucak uslu olucak MASALLAH Arasa

daha önce 2 kere düşük yapmış heralde canım...olsun kalabiliyo ya o da bişeydir

canim ole deme hamile kalamamak cok zor bisey seni cok iyi anliyorum bende 2.3 sene bekledim ama hamile kalip kayb etmek bu daha da cok zor bisey hele bu iki kez tekrarlamissa insani cok yipratiyo ALLAH kimseye yasatmasin INSALLAH Seyda arkadasimiz bu sefer sag salim kucagina alir AMIN INSALLAH
sen 8 ayda bu kadar uzulmussun tahmin edemezsin biz burda 2 seneden fazla bi surede neler yasadik istersen bizim burda eski topik var orayi okursan halimize cok uzulursun istersen linki vere bilirim, simdiden bu kadar yipratma kendini

Son düzenleme:

tatlım benm yaaa..inn çok üzüldüm o kdr innmıştımki olcana ..innki çok üzüldüm kuzum yaaa..
rabbm her şeyn hayıorlsını versin tatlım..acaba dr değiştrsen nasıl olur kuzum..
ya da en iisni sen bilirsin ama dedm gbi umut fakirin ekmeği cnm asla umut kesmek olmıck tatlımm

ay herşeyn hayrlısı tatlım yaa..tsh 5.99 çıkmış kafam ona takıldı şimdi heee...
tuaf hiisdiyorum şimdi kendimi
göğsüme biri otrdu sankii yaa
ay şeyda heyecan yaptım kıs bence kızçe geliyorr
hayırlıs olsun tatlım yaa...
kan değeri artık teslli etmiyor beni..
​bende aldım sonucumu ve sıfır ..negatif....yükselmeyi bırak yerinde bile durmamış düşmüş hepten...çöktüm resmen..bana hayal hamile olmak artık
ne demek bu yaaa..
daha 8 aylık evlisin...
dur bii..aya tırmanma hemen çocuk diye..
belki yaşın var hemn ondan istyosun ama umut yitrmek yokkk...
8 ay çok kısa bir süre..
ben de 3 sendr istorummm
ve 2 bebğinmi kaybettimmm
biş arkdışımm 15 sene oldu olmayalı..napsın şimdi kızan..bunn 1 ayı bile yıkım bilirminnkii ama inn yapcak bişe yok bol dua ediez ve sabredicez

Cnm cok sagol ben biraz ara vereyim hem kafam hem vucudum dinlensin direk tüp bebek deneyecem artık hayırlısı artık sen nasılsın kendini yormuyosun demi doktora ne zaman gidecen cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…