Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canim bencede eskisi gibi olamaz , ama sezeryandan sonrada yaranin iyilesmesi zaman aliyomus agri falan oluyomus... canim sen ne zaman basliyosun tupe? hayirli sonuclar alirsin INSALLAH kutlariz burda AMINNNNNNNNN:nazar::nazar::nazar:
yarın kist kontrolüm var canım...öğlen gidecez doktora...sona allahın izniyle iki üç gün içiinde adet olup iğnelere başlıycam...allahım ilk seferde güldürsün yüzümü...
canim kusura bakma pc karsisinda fazla duramiyorum 3-5 dak bakip cikiyorum , AMIN canim ALLAHIM hayirli dogumlar nasip etsin hepimize AMINNNNNNNNNN

Cnm benim normal dogum tecrubem yok ama benim istegim digrultusunda oldu normal dogum videolari cekilen sanci yapilan kesi ve bi iki arkadaaimdan duydugum vajinal genisleme doger bi arkadasimin ilerde yaptirmk istedigi vajinal estetik beni hepten uzaklasturdi
Iki sezeryanimda super gecti 3 saat sonra ayaga kalktin hic gobegim kalmadi kesi izim sac teli kadar sutum ilk emmeye basladigu an kuzucuklarimin agzinsa belirdi ilk gun yaren kustu hatta dusun
Anliyacagin benim sezeryandn ufacik bi sikayetim yok on kere olsa yine sezeryan derim
Aklina takilan olursa cevaplarim cnm
kııızz gerçekten göbek kalmıyomu:KK52:benim en büyük korkum göbek:)zaten bende 40 kiloda olsam hiç gitmeyen bi göbek var:=)bide doğum yaparsam kalır diye korkuyom....tüp olcakya doktorum sezeryan isterse mecbur olacam

canim bencede eskisi gibi olamaz , ama sezeryandan sonrada yaranin iyilesmesi zaman aliyomus agri falan oluyomus... canim sen ne zaman basliyosun tupe? hayirli sonuclar alirsin INSALLAH kutlariz burda AMINNNNNNNNN:nazar::nazar::nazar:

canim kusura bakma pc karsisinda fazla duramiyorum 3-5 dak bakip cikiyorum , AMIN canim ALLAHIM hayirli dogumlar nasip etsin hepimize AMINNNNNNNNNN

canım benim yarın kist kontrolüm var öğlen gidecez...sona allahın izniyle iki üç gün içinde adet olup iğnelere başlıycam...tek isteğim ilk seferde tutması

hayirli cumalar kizlar
bugün cuma ve Insaallah seydadan güzel haber alacagiz diye iicimden geciyor Insaallah öyle olur. seyda nezaman alcan sonucu cok merak ediyorum. ben ise gitmeden aciklasan keske

sedef sende kismi var? peki nediyorlar kist icin? cikolata kistimi sendeki? bende cikolaata kisti varmis ameliyat sirasinda yani laparoskopi ve histeroskopi sirasinda kazimislar kistleri

hayirli cumalar kizlar
bugün cuma ve Insaallah seydadan güzel haber alacagiz diye iicimden geciyor Insaallah öyle olur. seyda nezaman alcan sonucu cok merak ediyorum. ben ise gitmeden aciklasan keske

sedef sende kismi var? peki nediyorlar kist icin? cikolata kistimi sendeki? bende cikolaata kisti varmis ameliyat sirasinda yani laparoskopi ve histeroskopi sirasinda kazimislar kistleri

Ewet canım çikolata kisti ama en son 1,4 cmdi çok küçük yani.ameliyata gerek yok dedi doktorum doğum kont hapı ile küçülüyo benimki zaten bunun tek çözümü doğum yapmakmış.

canim bunu doktor laparoskopi yapmadan bilemezki belki bendeki gibi rahim yumurta matak etrafindada vardir ve bu yüzden gebe kalamiyorsundur. benim hic kistim yoktu yani sendeki gibi cok az ve kücüktü ama laparoskopide görüldü baya yayilmis ve alindi. bence bi arastir bu ultrasonla bilinmiyor veya siradan kontorlle görünmüyor

canim bende almak istiyorum ama kendimi tutuyorum 30. haftadan sonra kimse beni tutamaz ))))):KK52::KK52::KK52: ay ben gecen gun anneme yardim edeyim dedim valla agridan yuruyemiyodum karnima bi sanci girdiki zor sakinlesdi onun icin gunun nerdeyse %80-90 dinlenerek geciriyorum, tatlim bulantilarinin onceki kadar olmamasina sevindim ama benim yeniden basliyor sanki hazmsiziligim etrafimdakiler bu haftalarda bebegin saci cikiyor ondan boyle oluyomus diyor

canim MASALLAH yavruna mucize degil mi bu 3 cmlik kucuk adam bu arada bence senin bebegin erkek olucak icime oyle doguyor nedense :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

ayyy canim ben de kan testi yaptirma diyecektim ama bi baktim ki artik yaptirmissin bile :KK34: INSALLAH guzel sonuclarini yazarsin bende 4 kere yaptim kan testi sonucu beklemek cok heyecanli ve stressli oluyor yani bende oyleydi:KK52: canim ultrason resminden ben bisey anlamadim yaa uyuz oldum zaten dra bebegin kafasini cekmis kendine gerekli olan olcumleri olcmus sadece benim icin resim yok :KK50: bi de ultrasona gore tdt 15 eylul yaziyor:KK49::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
ayy seydamm bencede senin kizin olucak nedense oyle hissediyorum
ayy kız kız diyoz ama bakalım benmki bende kalıcakmı...
rabbm iin verrse bebğimiz bi bulblsem cinsiyeti sorun değil..ama nedense herkese kız geliyor...
sende izlem kzuuzm öle videolrı..
norml doğum istersin allh korusun ters bişe olur sezeryn olur..
ama sezeryan istesn kanala girr norml olur..sen sıkma cnını kuzum...

Oldu oldu cnm cok guzel oldu hakkında hayırlısı olsun dualardasin senin icin fetih ve Yasin durelerininokuyup dua ettim insallah guzel haberler alacaksın sonucun cok yüksek çikar hadi bakalım
ayy alh razı olsun cnm benm yaa..çok çok sağol cnmm
hayirli cumalar kizlar

huhuuuu:KK3::KK3::KK3:ben geldimm
keyfm varmı billmm ama
773.6 çıktı sonucum..bakalım rabbm katltsın inşllh sonucu ne olur bilmm ..korkuyom gene ya

canim bunu doktor laparoskopi yapmadan bilemezki belki bendeki gibi rahim yumurta matak etrafindada vardir ve bu yüzden gebe kalamiyorsundur. benim hic kistim yoktu yani sendeki gibi cok az ve kücüktü ama laparoskopide görüldü baya yayilmis ve alindi. bence bi arastir bu ultrasonla bilinmiyor veya siradan kontorlle görünmüyor

:KK43:(bilmiyorumki valla canım doktorumada çok güveniyorum aslında ultrasonda rahim ve cevresinide görüyo aslında olsa çıkmazmıydı.sadece sol yumurtalığımda görünüyo oda çok küçük ameliyatta yumurtalıkta zarar görebiliyo bazen dedi.ameliyat olanlardada daha sona tekrarlıyo %90 dedi.bunun tek çözümü doğum diyolar.

rabbm iin verrse bebğimiz bi bulblsem cinsiyeti sorun değil..ama nedense herkese kız geliyor...

keyfm varmı billmm ama
773.6 çıktı sonucum..bakalım rabbm katltsın inşllh sonucu ne olur bilmm ..korkuyom gene ya

Kızzzzz:))yuppiii:))))o nasıl değer öle anacım:)bence ikizler geliyo:KK49:

2 nisanda doktra gitmiştim..
dr çatladı demişti ..ve bi hasp yaptım kabaca..
18 nisan..773
16 nisan ..386
14nisan...193
12 nisan..96
10 nisan..48
8 nisan..24
6 nisan..12
4 nisan..6..
bende dedim 2 nisanda çatlasa bu değer norml gbime gelo bilmm doğrum..ztn kese olşma sırası düşmeye başlo..rabbm bu sefrkini bana bağışlsın

keyfm varmı billmm ama
süper haber bu cok sevindiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Masaallah degerine Allah kucagina aldigin günleride göstersin . simdi cikmaliyim ama neseli gene ise gidiyorum yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Hayırlı cumalar kızlar şeyda cnm inş. herşey yolunda gider sonuna kadar saglıklı bi gebelik gecirirsin inş.

:KK43:(bilmiyorumki valla canım doktorumada çok güveniyorum aslında ultrasonda rahim ve cevresinide görüyo aslında olsa çıkmazmıydı.sadece sol yumurtalığımda görünüyo oda çok küçük ameliyatta yumurtalıkta zarar görebiliyo bazen dedi.ameliyat olanlardada daha sona tekrarlıyo %90 dedi.bunun tek çözümü doğum diyolar.

gerci dogru benim doktorda tekrarlar ve acil cocuk yapmalisin dedi dogum yapmamis bayanlarda görülüyormus daha cok
ama banada asilamadan tüpten önce bunu yapmaliyiz demisti o yüzden yaptirdim hamilelikte zor oluyormus agrili sancili olurmus. hatta bana gebe kalamama sorunu bu cikolata kistler dedi. bence bi danis hatta baska bi doktorada danis derim seni korkutmak istemem ama bendeki durum acikcasi sebepsizdi ve 4doktor degistirdim hicbiri bisey demedi tüpbebek merkezi asilama tüpten önce yapalimki sansin artsin demisti hayirlisi Rabbim ol dedikten sonra bunlar bahane

Hayırlı cumalar kızlar şeyda cnm inş. herşey yolunda gider sonuna kadar saglıklı bi gebelik gecirirsin inş.
ay şu hjaftayı bi atlatsam ..kese gözkse..artık sinirlerim yıprnmaya başldı...
buluıpta kaybetmek çok zor..
nice nice kişiler 10 12 de ğer ykseldi karınlrı kocmn oldu bizimki yok..hep öğrnyom değer yksek ama yok işte duroo öle
süper haber bu cok sevindiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Masaallah degerine Allah kucagina aldigin günleride göstersin . simdi cikmaliyim ama neseli gene ise gidiyorum yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ayy cnm benm sen işcazına neşyle git kuzum..banada bol bol dua ett

merhabalar ben de siteye yeni üye olanlardanım uzun süredir sadece takip ediyordum sonunda üye olmaya karar verdim:)2 yıllık evliyim ve 1.yılımızdan sonra karar verdik bebek sahibi olmaya tedavi görüyorum yumurtalıklarımdan dolayı inş Rabbim hayırlısıyla o duyguyu yaşatmayı nasip etsin isteyen herkese...

ay şu hjaftayı bi atlatsam ..kese gözkse..artık sinirlerim yıprnmaya başldı...
buluıpta kaybetmek çok zor..
nice nice kişiler 10 12 de ğer ykseldi karınlrı kocmn oldu bizimki yok..hep öğrnyom değer yksek ama yok işte duroo öle

ayy cnm benm sen işcazına neşyle git kuzum..banada bol bol dua ett

İnş. cnm keseyide görecen kalp atışlarınıda iyi düşünki her şey güzel olsun hep dualarımdasın tatlım

merhabalar ben de siteye yeni üye olanlardanım uzun süredir sadece takip ediyordum sonunda üye olmaya karar verdim:)2 yıllık evliyim ve 1.yılımızdan sonra karar verdik bebek sahibi olmaya tedavi görüyorum yumurtalıklarımdan dolayı inş Rabbim hayırlısıyla o duyguyu yaşatmayı nasip etsin isteyen herkese...
inşşlhh tatlım rabbm bekletmedn bebğini sana versn cnmmm
İnş. cnm keseyide görecen kalp atışlarınıda iyi düşünki her şey güzel olsun hep dualarımdasın tatlım

innşllh cnm yaaaa.
kaç gündür uyuyamıyorum...
sağa dön sola dönn
tuafım gece kalaktım sen geldin aklıma senn için dua ettm sna dua ederken uyuya kaldım valla ya

X