Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

DUNYANIN EN SANSLI INSANI KIZi OLAN BABALARDIR

Babalar aslında en çok kızlarını severler
Ama inanmaz kimse buna
“Yalan” derler“imkansız” derler.
Her nedense kimse çıkıp da “neden?” demez.
...Nedendir bilir misiniz?
Çünkü kız babası olmak,
Farklıdır, özeldir bambaşka bir duygusallık verir babalara
Hayatında hiç ağlamayan babalar bile kızlarını ellerine aldıklarında
Tutamazlar göz yaşlarını…
Ama bir taraftan da zordur kız babası olmak.
Bir kız iki evlat demektir.
İki canı birden sırtına yüklenmek demektir.
Çünkü biri iki yapan da kadındır, ikiyi üç yapan da…

Bunu bildiklerinden babalar,
Onların üzerlerine daha da titrerler.
Onlara her baktıklarında annelerini,
Bazen kırdıkları ama her şeye rağmen onları yetiştiren
Annelerini anımsarlar…

Ama bir yandan da koruma iç güdülerine yenilirler
Kızlarına hiçbir şey olmasın
Onlar hiç üzülmesin,
Gözlerinden bir damla yaş gelmesin isterler
O bir damla yaş için koca dünyayı yıkacak olurlar…

Ama bu sevgilerini,
bu bağlılıklarını,
Asla gösteremezler, utanırlar.
Çünkü baba demek; güçlü, çatık kaşlı olmak olarak öğretilmiştir
Onlara…

Gülümsemek isterler o güzel kızlarına gülümsemek…
Ama rolünün dışına çıktıklarını düşünüp
Dönerler eski çatık kaşlı, gergin suratlarına…
Bazen ağlamak isterler
Ama “Erkekler ağlamaz” denmiştir onlara
Yapamazlar bu yüzden saklarlar gözyaşlarını…

İşte böylece her şeyi içlerine atarlar
Kız babaları
Yansıtmazlar asla duygularını…

Ama dayanamazlar gece yarılarına
Ve giderler o güzel kızlarının tatlı şirin odalarına
Uzun uzun bakarlar yüzlerine
Ve bir kez daha hayran olurlar
O muhteşem güzelliklerine
Gündüzleri dokunamadıkları gözlerine, ellerine
Hiç bırakmayacakmış gibi dokunurlar
İçlerindeki duygunun gözyaşlarını boşaltırlar
Ve yavaşça güzel kızlarını öpüp
“İyi geceler” derler
Derinden derinden…

Eğer siz de bir sabah uyandığınızda yanağınızda
Bir damla gözyaşı hissederseniz
Bilin ki babanız o gece de sizi izlemiş
Ve en sonun da “iyi geceler” deyip gitmiştir…
Şeydaaa ağlattın beni babamı özledim aynı şehirdeyiz:)yarın onlardayım:KK66:benim babam 4 kız babası:KK70:

Kuzum seni anlıyorum ama bu sefer icin rahat etmicek biliyorum Buda digeri gibi olacak degil ya doktor belki önlem alır tabi sen bilirsin insallah aynı seyleri yasamazsın meleğin annesine siki siki tutunur seni hic bırakmaz Rabbim korusun sizler mevla bak gor beyler neylerde guzel eyler insallah
öle cnm her şey rbbimden gelirr kuuzmm..
dr dedi buda olabilir olmayabilrde ne bilim kuzum işte ,nsan iki kere aynı şeyi yaşayınca kokruyor..zor oluyor...ne bili yaa..ailemden sadece eltime ve kuzneime söledim birde eşim kimsecikler bilmiyor...
birde sizler işte :))

İNŞALLAH canım benimm..batın gectimi bak ben 3-4 gün varken test yapıp öğrendim sonnra gidip kan yaptırdım aynı gün 113.43 çıkmıştı dr hamilesin dedi hemen ilaç verdi o yüzden sende fazla bekleme yinede hayırlısı olsun..
cnm benm adetlerim şaşkın valla
ama bu at adetn 2. gnğ gittiim ilç verdi bende çörek otu ve ilacı kulldım
13. günü gittim dr tamm dedi ilşki önrdi.. gün aşırı
21.ghün 2 nisanda gittim tamm yumurta çatlmş her şy yolunda rahmm kalşınlığda ii dedi
sonra bekleidm
hani 2 nisanda gittimde her şy yolundysı bende dedm en geç 1 nisanda çatlamış olsa 14. gün test yapım..14 nisanda yaptım işte testi bende....34. gün test yaptım..
cnm öncedende gdiyorum dr ilç vermey karşı kese gözkmeden vermiyor..ama ilk hamillğimde vermişti ama gene olmadı..
ben gene progestan kullnıyorum vajinal olarak gnde 1 tane gece yatrken kullnıyorum cnm..gerisi rabbme kalmış

Bencede gelecek cnm o bebek buraya gelecek iyi bak dikkat et kendine agir is yapma bol bol dinlen dua et Rabbim bu sefer yüzünü güldürecek insallah buna inanıyorum seydam

innşllhh kuzumm inşllhhh...

bende o listeye girmek istiyorum artık...buaralar çok garibim değerim 1.19 çıktı yükselmesi umudundayım inşallah yükselir adetime daha var kızlar ne düşünüyorsunuz..

öle cnm her şey rbbimden gelirr kuuzmm..
dr dedi buda olabilir olmayabilrde ne bilim kuzum işte ,nsan iki kere aynı şeyi yaşayınca kokruyor..zor oluyor...ne bili yaa..ailemden sadece eltime ve kuzneime söledim birde eşim kimsecikler bilmiyor...
birde sizler işte :))

cnm benm adetlerim şaşkın valla
ama bu at adetn 2. gnğ gittiim ilç verdi bende çörek otu ve ilacı kulldım
13. günü gittim dr tamm dedi ilşki önrdi.. gün aşırı
21.ghün 2 nisanda gittim tamm yumurta çatlmş her şy yolunda rahmm kalşınlığda ii dedi
sonra bekleidm
hani 2 nisanda gittimde her şy yolundysı bende dedm en geç 1 nisanda çatlamış olsa 14. gün test yapım..14 nisanda yaptım işte testi bende....34. gün test yaptım..
cnm öncedende gdiyorum dr ilç vermey karşı kese gözkmeden vermiyor..ama ilk hamillğimde vermişti ama gene olmadı..
ben gene progestan kullnıyorum vajinal olarak gnde 1 tane gece yatrken kullnıyorum cnm..gerisi rabbme kalmış

innşllhh kuzumm inşllhhh...
anladım tatlım drun vereceği ilaçta o zaten :) gerisi ALLAH a kalmış İNŞALLAH güzel haberler alırsın..haftayada kan testini yaparsın doğurmazsam buralarda olur takip ederim senide :)

bende o listeye girmek istiyorum artık...buaralar çok garibim değerim 1.19 çıktı yükselmesi umudundayım inşallah yükselir adetime daha var kızlar ne düşünüyorsunuz..
hımm afdetn açıncı gnnde test yaptın tatlım..
adetin düznlimi
nasılısn bilemedim ben şimdi
1.19 çok düşk 5 ve üzerinde gbelik olur diyodrlr..senn adetn kaçoınmcı gnü
tedevi göryonmu
anladım tatlım drun vereceği ilaçta o zaten :) gerisi ALLAH a kalmış İNŞALLAH güzel haberler alırsın..haftayada kan testini yaparsın doğurmazsam buralarda olur takip ederim senide :)

ayy inşllhh kuzumm bana bol bol dua et tatlım benm ayy ne doğurması kız daha vr dur sende heee...
bizide hebersz bırkma

hımm afdetn açıncı gnnde test yaptın tatlım..
adetin düznlimi
nasılısn bilemedim ben şimdi
1.19 çok düşk 5 ve üzerinde gbelik olur diyodrlr..senn adetn kaçoınmcı gnü
tedevi göryonmu

ayy inşllhh kuzumm bana bol bol dua et tatlım benm ayy ne doğurması kız daha vr dur sende heee...
bizide hebersz bırkma

mucizem en son martın 23 ünde olduydum ve adetim düzensiz nezaman olucamı bilmiyorum....ama daha var adete 2 gün önce yaptırdım testi yükselirmi ki yaa bu topikte böle olupta yükselen varmı tatlım

Son düzenleme:
Cnm benim yazdiklarini okudum rabbim hayirlisini versin cnm dermansizini vermesin
Ilk adette start verilsin bebisin gelsin cnm artik bu yola girdin insslla devami gelick bebegin seninle olucak

Kizlar sagolun Insaallah haber ederim sizlere asilama sanirim Mayis 13-17 arasi olur tam gününü haber ederim
beni düsündüren birsey var kizlar bana doktorum asilama icin hormon vermeyecem yani yumurta gelistirici catlamasi icin destek vs. vermeyecem dedi cünkü gelismesi catlamasi iyimis ama böyle bi durumda yani asilama oldugu icin yapmasi daaha garant degilmi??
asilama olan arkadasar sizde nasildi???

Cnm benim yazdiklarini okudum rabbim hayirlisini versin cnm dermansizini vermesin
Ilk adette start verilsin bebisin gelsin cnm artik bu yola girdin insslla devami gelick bebegin seninle olucak

Insaallah canim Insaallah esim benden daha cok seviniyor yani morali daha yüksek bense iciimde bi tuhaf bi duygu var
korku sevinc arasi birsey. Allah yardimcimiz olsun

seydaaaa ben inaniyorum sen hamilesin veeee benim bebisime abla (neden abi yazmadim bilmiyorum ama ilk düsüncem bu oldu) olacak
Insaallah busefer kucagina alirsin. az sabir ve cooook duaaaaa

Kizlar sagolun Insaallah haber ederim sizlere asilama sanirim Mayis 13-17 arasi olur tam gününü haber ederim
beni düsündüren birsey var kizlar bana doktorum asilama icin hormon vermeyecem yani yumurta gelistirici catlamasi icin destek vs. vermeyecem dedi cünkü gelismesi catlamasi iyimis ama böyle bi durumda yani asilama oldugu icin yapmasi daaha garant degilmi??

cnm senın sorunun yumurtlama ıle ılgılı degıl verdıgı ılaclar kıste donusebıır norml olan dengenı bozmak ıstememıs cnm
o verılen ılacların amacı zaten kalıtelı cok sayıda yumurta uretmek sende masalla o sorun yok

cnm senın sorunun yumurtlama ıle ılgılı degıl verdıgı ılaclar kıste donusebıır norml olan dengenı bozmak ıstememıs cnm
o verılen ılacların amacı zaten kalıtelı cok sayıda yumurta uretmek sende masalla o sorun yok

hmm mantikli aslinda bakalim hayirlisi.
ise gittim bugün durumumu anlattim bana hadi bakalim ayse calismalara simdiden basla hemn tutmayabilir diyor.:KK1::KK1::KK1::KK1:
bilse 2yila yakin basladigimi:KK1::KK1::KK1:
alman arkadas ben oglum icin 6yil ugrastim ne esimde nede bende hicbir sorun olmamasina ragmen sonunda bosverdim hadi tatile gidelim dedik esimle sonra dönüste asilama tüp yaptircaktik baktimki tatilde hamile oldugumu ögrendim dedi
diger alman arkadas oda baya ugrasmis 1kizi olmus sadece suan 10yasinda baskada yok. diger iki ögretmenin cocuklari olmuyormus. biri 26yasinda ms hastasi zaten bugün yarin öülürüm diye yapmiyor. bi taneside 4cocugu olmus sonra rahmi alinmis. ya cevremde ne tür insanlar var ya herseyin basi saglik. hic birininde derdi var veya vardi diyemezsin kafaya takan yok gibi görünüyor

Nihayetinde benimde cocuk düsündügümü biliyorlar egerki asilamadan sonra calismamam gerekiyorsa haber edecem o gün izin alcam

ayy cnm benm sennhormonlarında bir sorun yok kuuzm..çatlamda sorun yok...
ee ne gerek ya ilçla çok çok büyüse ve sonra çatlmasa dahamı ii..
drun işine karışılmaz kuzu.sen sağlıklısın
aşılmada a en iisi..ben bile keşke yapsaydım diyom spremlerin en kalitelisi gelo..ohh hewr şey tamm :KK70:DD
bern bilomm her şey ylunda gitck kuuzm
Insaallah canim Insaallah esim benden daha cok seviniyor yani morali daha yüksek bense iciimde bi tuhaf bi duygu var
korku sevinc arasi birsey. Allah yardimcimiz olsun

seydaaaa ben inaniyorum sen hamilesin veeee benim bebisime abla (neden abi yazmadim bilmiyorum ama ilk düsüncem bu oldu) olacak
Insaallah busefer kucagina alirsin. az sabir ve cooook duaaaaa
abla heee....
ayy songülde öle dediii
songülün kızı yarende öle dedi..
bende eşimde hep lkızçe diyoz..
bakalım rabbm hayırlısını versinn cnmm
hmm mantikli aslinda bakalim hayirlisi.
ise gittim bugün durumumu anlattim bana hadi bakalim ayse calismalara simdiden basla hemn tutmayabilir diyor.:KK1::KK1::KK1::KK1:
bilse 2yila yakin basladigimi:KK1::KK1::KK1:
alman arkadas ben oglum icin 6yil ugrastim ne esimde nede bende hicbir sorun olmamasina ragmen sonunda bosverdim hadi tatile gidelim dedik esimle sonra dönüste asilama tüp yaptircaktik baktimki tatilde hamile oldugumu ögrendim dedi
diger alman arkadas oda baya ugrasmis 1kizi olmus sadece suan 10yasinda baskada yok. diger iki ögretmenin cocuklari olmuyormus. biri 26yasinda ms hastasi zaten bugün yarin öülürüm diye yapmiyor. bi taneside 4cocugu olmus sonra rahmi alinmis. ya cevremde ne tür insanlar var ya herseyin basi saglik. hic birininde derdi var veya vardi diyemezsin kafaya takan yok gibi görünüyor

Nihayetinde benimde cocuk düsündügümü biliyorlar egerki asilamadan sonra calismamam gerekiyorsa haber edecem o gün izin alcam

ay onlar yenibaşldını sansınmlr boşver kuzum en iisi...
ay kız her şeyn başı sağlık tabe..rabbim ilk önce sğlık versin sonra huzur...
halimize şükretmeyi bilmoz kızz

X