Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kız patlıcanı bulsunda kim pişircekkk:KK53: bende hep erkek için ömür kız için melike diyodum çünki eşim bana ömrüm ve meleğim diye seslenir....melike eltimin adı olunca wazcaydık... ömür yiğit olsun dedik pek uymadı eşimde dediki eğer çocuğa ömür koyasak bundan sonra ona ömrüm derim dedi ben cıxs dedimmm..... haktan yiğit kaldı onuda tvde duydum yiğidin yanına arıyoduk ... denk geldi öyle...
ahahhahah alık hamişim benimmm ben sana patlıcan mı alsın dedim:KK9::KK9::KK9:
bi lokantadan bulsun yemegi dedim:KK9:

ayyy ona ömrüm derim mi dedi bende düşüneyim bunu bir:KK53:
ama songüle dikkat patlıcanı değilde içini çekeblir canıııı:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ahahha nasılda tanıyoruz birbirimiz:KK52::KK52::KK52::KK52:

ay cektı bıle karnımda acıktı
puf yorgunumda ay bıtmıyo ev ışlerı lamış ne yapıcaz
ayyy tmm adamına sordun kuzum sen maşallah 2 çocuk 1 eş bakıyon ben bi adamla temizliyemiom evii bitmiyo işlerr...şöyle temizledimi bir hafta temiz duranı var mı acaba yaa....

ayyy tmm adamına sordun kuzum sen maşallah 2 çocuk 1 eş bakıyon ben bi adamla temizliyemiom evii bitmiyo işlerr...şöyle temizledimi bir hafta temiz duranı var mı acaba yaa....

ay öyle nanörkı ev ışlerı hergun sıl supur fı zaten
çamasır demek utu demek pufffff,ee yerleştırırkende ılla bı elden gecırıyorummm
wc banyo hıc sorma pufff
e bıde yemek var

Ahh bu anneler iyi varlar yaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::26::26::26:
allahım basımızdan eksik etmesin tatlımm
ayyyy cek kız görmek isterim ama canı ceken olurmu ki...
hoş olursada alıp yapsınlar yada bulup yerler zor bişe degil:KK9:
aşersinler hamileler ne de olsa braz naz iyidir ahahha

ay bende az önce bile aklıma geldi o dünkü dolmaaa
negüzel anan yapmıs yemişin:KK43:
benim kimsem yok bu gurbette:KK14:

olsun begendim ben
ay beceremedim çekmeyii evet annem annelerimiz allahım basımızdan eksik etmesin
tatlım yemeklerini sen yapıon demii yap bi gün doldur içimi
almasın oğlumuuu :18::18: benn çok bekledim ama onu:KK14: kızz 2 tane kalmış kargo parasına yazıkk yoksa çoktan yazmıştım adresi bol acılısına pek bi bayılrım .... kv diyim de yapsın barim:nazar:
bence de yap ye hemen sen kalmasın için de üzülürüm sonraa $CIMG1775.jpg

ahahhahah alık hamişim benimmm ben sana patlıcan mı alsın dedim:KK9::KK9::KK9:
bi lokantadan bulsun yemegi dedim:KK9:

ayyy ona ömrüm derim mi dedi bende düşüneyim bunu bir:KK53:

ahahha nasılda tanıyoruz birbirimiz:KK52::KK52::KK52::KK52:
hahaahaha walla derim dedi... bunu bide zeynebe sormak lazımm.. walla bi ara dolma içleri havada gidiyodu ayy elifim olsaydı yapıştırırdı peynir ekmeği... bi arada yoğutlu makarna vardı senmiydin seydamıydı onu diyende... ben yavaştan acıktım galiba..:26:

ay öyle nanörkı ev ışlerı hergun sıl supur fı zaten
çamasır demek utu demek pufffff,ee yerleştırırkende ılla bı elden gecırıyorummm
wc banyo hıc sorma pufff
e bıde yemek var
walla sabah uyan iş başlıyo yatana kadar elin ayağın durmuyoki.. ben bazen düşünüyorum acaba iş yapmasını mı bilmiyom diye ama yok yani hele mutfak walla yemek yerim diye korkmuyo değilim bazen ... gözüm yemiyo makine dolu oluyo boşalmaya halim olmuyo..hele çamaşırla askıda bidaha kirleniyo:KK53:aarada bi kadın alsan aslında dip köşe için sende belki üstünden yapınca az rahat edersin... bu araalr benim annem geliyo saolsun walla dip köşe yapmayınca isyan bayrağınıda çekmiyom...
allahım basımızdan eksik etmesin tatlımm

ay beceremedim çekmeyii evet annem annelerimiz allahım basımızdan eksik etmesin
tatlım yemeklerini sen yapıon demii yap bi gün doldur içimi

bence de yap ye hemen sen kalmasın için de üzülürüm sonraaEki Görüntüle 596579
gittim yoğurt ekmek aldım pcye banıp banıp yiyommm:KK52::KK52::KK52::KK52:ohhh yarasınnnnn :21::21:

ay siz istediniz ben napımm pasta yapmıstım benn ama yüklenmiyorr mb yüksekmiş
facedekinler görsünn gece gecee actım mı agzıma ben çok ayıpp affedin kıslar sadece
dün konusup annemin bugün yapması habersiz ssasırtı beni bende paylasmak istedimmm:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:afiet olsun hepinizee ben yaparımm bendennEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

kızlar avcunuzu memlere surunnnnn

Yok canim çekmedi bı yaprak sarma olsaydı o zaman hayır demezsin yemeklerden bı ona as erdim ben ya songulcum cocukları unuttun Allah yardimcin olsun biz bı adamla bas edemiyoruz ısı gücü zaten bıraktım yemek desen pişirmeyi bırak kokusunu bile tahammülüm yok

ay siz istediniz ben napımm pasta yapmıstım benn ama yüklenmiyorr mb yüksekmiş
facedekinler görsünn gece gecee actım mı agzıma ben çok ayıpp affedin kıslar sadece
dün konusup annemin bugün yapması habersiz ssasırtı beni bende paylasmak istedimmm:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:afiet olsun hepinizee ben yaparımm bendennEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Berrinim ben hiç yemedim patlıcan dolması,ama söylediğinize göre güzel bişi oluyo demek ki..yakın zamanda bi deneyeyim :KK56:

kızlar ıyı geceler :)
iyi geceler canım hg
bence de yap ye hemen sen kalmasın için de üzülürüm sonraaEki Görüntüle 596579
yaparım canım meraklanma sen
hahaahaha walla derim dedi... bunu bide zeynebe sormak lazımm.. walla bi ara dolma içleri havada gidiyodu ayy elifim olsaydı yapıştırırdı peynir ekmeği... bi arada yoğutlu makarna vardı senmiydin seydamıydı onu diyende... ben yavaştan acıktım galiba..:26:

hahaha bence acıkıosun kuzum sen...hiçte belli etmedin:KK9::KK9::KK9:

gittim yoğurt ekmek aldım pcye banıp banıp yiyommm:KK52::KK52::KK52::KK52:ohhh yarasınnnnn :21::21:
oh lamişime yarasın afşiet olsun
Berrinim ben hiç yemedim patlıcan dolması,ama söylediğinize göre güzel bişi oluyo demek ki..yakın zamanda bi deneyeyim :KK56:

canım kurusu ama aklında bulunsun yazdan kuruturuz kısa hasır olur ben yasını pek esvmiyorum bencede denemelisinn ay yeter ballandırmayak artıkın

X