Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kizlar ben sabah 6dan beri ayaktayim. Uykum geldi. Simdi bide kocisi kahveden alcam. Görüsürüz, kendinize iyi bakin, kocislere de onlar bize lazim :KK9::KK9:

aman kuzum bırak kalsın kahvede bak o arkadaslarıyla mutlu sende bızle takıl
yumurtladında zaten:KK1::KK1:
ayy kuzum hiç gülcemm yoktu ne hoş dedin vallaaa..
aa ne ara hallettın kız

ayy kız makineyle aldım bi aldım bi yazdım bia ldım bi müzük dinleidm bitti...ama acıdı kızzz bacacıklrım..ilk defa oldu hee..gerçii bayada uzun olmuşş..nerdeyese örcektmm allhtan ince ve seyrek o yüzden ağda yapmm onlara...
ağdaya yazık :KK70:

ayy kuzum hiç gülcemm yoktu ne hoş dedin vallaaa..

Ayy kız makineyle aldım bi aldım bi yazdım bia ldım bi müzük dinleidm bitti...ama acıdı kızzz bacacıklrım..ilk defa oldu hee..gerçii bayada uzun olmuşş..nerdeyese örcektmm allhtan ince ve seyrek o yüzden ağda yapmm onlara...
Ağdaya yazık :d

ay ne agdaya nede makıneye dırencım yok valla zaten bende tugde yok nerdeyse

ay ne agdaya nede makıneye dırencım yok valla zaten bende tugde yok nerdeyse

ayy kız ben backlrımı öle her zmn almm ama nedense gözüme çok battılr..koltuk altıda öle yok dencek kdr o yüzden ağda yapmıyorum..makineyle daha çabuk olo..ağdaya gerek kalmo..ama genital bölge....en sonda jilet vurmuştum dr giderken kısa diye..şuan uygun dönm değil..adet öncesi yapılınca hormonlrdan dolyı acı olo...adet sonrası yapılınca daha ii olo hee..bak buldum yazıı

Regl (adet) döneminde vücutta hafif ödem olur. Regl döneminde de ağda yapılabilir ancak bu dönem ve öncesinde kadınlar hormonal yapıları gereği daha hassas oldukları için işlem ağrılı ve acılı olabilir ve cilt tahrişleri daha fazla olabilir. Üstelik bu dönemde alınan kıllar 2-3 hafta içerisinde tekrar gözle görülür şekilde uzar. Bu sebeple ağda için en ideal zaman regl döneminden sonraki ilk haftadır.

ayy kızzz şu aiğne olayını yapsam olurmukine kızz..hani varya iğne paslancakmı paslanmıcakmı olayı :KK70:

Neyin Varsa Kaldırıp Çöpe Attım
Saçlarımı Kestirdim Hemen Sarıya Boyattım
Bitanem Diye Kaydetmiştim Ya Hani Telefona
Sildim Derhal Herkes Gibi Adını Yazdım
Sensizlik Bana Çok iyi Geldi
Ne Kadar Da ihmal Etmişim Kendimi
Umrumda Değil iyiki Bitti
Omuzlarımdan Koca Bir Yük Gitti
Çoktan Alıştım Yokluğuna inan Ki
Attım Kendimi Sokaklara
Dokundum Sarhoş Yabancı Ellere
Üstelik Hiç Pişman Olmadım Ama
Halimden De Hiç Memnun Kalmadım
Umtumda Değil iyi Ki Bitti
Konuşma Aslında iyiyim Gerçekten
Bir Kere Özgür Hissediyorum kendimi
Çapraz Yatıyorum Yatakta Oh Be Diyorum
Herşey Tamamen Benim Artık
Canım Ne isterse Onu Yapıyorum
Ama Biraz Bilhassa Akşam Olurken
Bir Tuhaflık Olmuyor Değil Sızlıyorum, Özlüyorum
Resimlerini Aramıyorum Mesela Bakamıyorum
Kızıyorum Çok Kızıyorum Üzmek istiyorum Seni
Canını Yakmak istiyorum Sonra Yatışıyorum
Sanada Üzülüyorum Ama iyileşiyorum Ya iyileşiyorum
Umrumda Değil iyi Ki Bitti

ayy kız ben backlrımı öle her zmn almm ama nedense gözüme çok battılr..koltuk altıda öle yok dencek kdr o yüzden ağda yapmıyorum..makineyle daha çabuk olo..ağdaya gerek kalmo..ama genital bölge....en sonda jilet vurmuştum dr giderken kısa diye..şuan uygun dönm değil..adet öncesi yapılınca hormonlrdan dolyı acı olo...adet sonrası yapılınca daha ii olo hee..bak buldum yazıı

regl (adet) döneminde vücutta hafif ödem olur. Regl döneminde de ağda yapılabilir ancak bu dönem ve öncesinde kadınlar hormonal yapıları gereği daha hassas oldukları için işlem ağrılı ve acılı olabilir ve cilt tahrişleri daha fazla olabilir. üstelik bu dönemde alınan kıllar 2-3 hafta içerisinde tekrar gözle görülür şekilde uzar. Bu sebeple ağda için en ideal zaman regl döneminden sonraki ilk haftadır.

valla kuzum ben her sartta jılet cok kıymetlıdır cnm zaen azda ohh

X