Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy çok konuştun bizle be zeynepp..ne çektin be zeynepp..ahh yavrumm gti mutfanı topla...sonrada uyu ..yarında düişciye git..ayy ii hoşş ta neden konuşmadın ..erkenden de çıkon ..ne çektin be benden zeynepppppp:KK70:DD

ayy bebk olduktan sonrmı kuzum

ayy istemzmiydim çalışan kadı n olydım şimdi yatmda uyo olrdum dicektim ama kesin gen otrrdum :KK70:en azından her şeym düzenli olurdu..ne çektim ben beee

Calışan kadınların bebecikleri kreşlerde sürünüyo be kuzum.sabahın köründe götürüyolar akşam alıyolar.o yönden düşününce en gzli ew kdını olmak:)otur bbek büyüt.kocanda iyiyse seni aç açıkta bırakmıyosa oh valla.

ayy çok konuştun bizle be zeynepp..ne çektin be zeynepp..ahh yavrumm gti mutfanı topla...sonrada uyu ..yarında düişciye git..ayy ii hoşş ta neden konuşmadın ..erkenden de çıkon ..ne çektin be benden zeynepppppp:KK70:DD

ayy bebk olduktan sonrmı kuzum

ayy istemzmiydim çalışan kadı n olydım şimdi yatmda uyo olrdum dicektim ama kesin gen otrrdum :KK70:en azından her şeym düzenli olurdu..ne çektim ben beee

Hic yazasım yok sizin yazdıklarınızı okuyorum halsizlik çöktü

Ay canım benim idrar yolunda iltihap fln olmasın allah korusun:KK43:
yokk yaa huysuzluğumdan kuzum o ..ayy yaramz çocuk gbiym şuan ne yapcamı bilmm inn
ındırıyorum kuzum sagol varol
ayyy ne dicemkk kuuzm sende heee
Calışan kadınların bebecikleri kreşlerde sürünüyo be kuzum.sabahın köründe götürüyolar akşam alıyolar.o yönden düşününce en gzli ew kdını olmak:)otur bbek büyüt.kocanda iyiyse seni aç açıkta bırakmıyosa oh valla.
ayy kız çalışırdım beb olunca bırkrdım ben sevom üretmeyi kazanmayıı..pehh pehh phehh
Hic yazasım yok sizin yazdıklarınızı okuyorum halsizlik çöktü

ayy nedenkii acaba..sen bilon cnmm..başka topiklere yazıp bizi unutma heee

yokk yaa huysuzluğumdan kuzum o ..ayy yaramz çocuk gbiym şuan ne yapcamı bilmm inn

ayy kız çalışırdım beb olunca bırkrdım ben sevom üretmeyi kazanmayıı..pehh pehh phehh

Unuturmuyum cnmm başka yerlerede yazıyorum burayada sizinle tanışmadan önce yazdıgım yerler vardı arada oralarada yazıyorum

ay bende tamtersı he calısmak hergun aynı sey sıkar benı ıhtıyac olursa calısırım tabı

Canlar ben çıkıyom geç saatlere alışkın değilim:))öptüm sizi iyi geceler
tamm cnmm i gecelerr bende çıkcam birazdannn
Unuturmuyum cnmm başka yerlerede yazıyorum burayada sizinle tanışmadan önce yazdıgım yerler vardı arada oralarada yazıyorum
ayy şaka kuzum yaa herkees nere yaqzcksa özgürdür..ben asla bişe demm şaka ettm kzuum
ay bende tamtersı he calısmak hergun aynı sey sıkar benı ıhtıyac olursa calısırım tabı

ayy sende gezgnci kadınsında o yzüzden kuzumm....
ayy salak oldum salak

ayy kızlar erken gelimn yaaa..vala belim ağrıyoo heee...

ayy bugn banyoya girdim ayy bi baktım kırmızı bişe gidoo..ayy aklım durdu resmen meğersem kırmızı çorabımın tüyleri ayak parmaklarımn arsına yapışmış suyu görnce aktı.ödüm patladı hee..dedm erken daha adet olmm için ne iş bu dedm

günaydın kızlar nasılsınız

canım tebrık ederim inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi bende senı cok tebrık ederim değerin cok güzel :KK34:

canım benım adete 3 gün varken yatım 69.7 cıktı bugün 32 günüm dr. haftaya cumartesi gel dedi gelmeden bır gün önce tekrar kan testını yenıle dedı bende kan pıhtılaşması olduğu için iğneye başlıyacağız değerim inşallah o güne kadar yükselir sende içini ferah tut kafana takma daha yakında kalp atışlarınıda duyacağız inşallah ama genelde kalp atışları 6-7-8 haftalarda duyuluyom :KK54:

Amin canım çok teşekkür ederim.inşallah.allah nasip ederse aynı zamanlarda doğacak bebişlerimiz.inşallah herşey beklediğin gibi olur canım benim.çok sabırsızlanıyorum görmek duymak için.bu Perşembe benimde kontrolüm.inşallah yolundadır herşey

Saklama yüzünü
Yarım kalan hüznünü
Yavaş yavaş dağılır
Bulutlar Karanlıklar
Yine duvarlar örülür tenine
Yeni umutlar süzülür yüreğine
Bir damla gün ışığı yüzüne yasak
Gözyaşı umut hep sana tuzak
Elin kolun bağlı aşk sana yasak
Her yeni sabah gecene tutsak
Hep sana uzak
Ah Hüznüne tutsak

ayy kızlar erken gelimn yaaa..vala belim ağrıyoo heee...

Ayy bugn banyoya girdim ayy bi baktım kırmızı bişe gidoo..ayy aklım durdu resmen meğersem kırmızı çorabımın tüyleri ayak parmaklarımn arsına yapışmış suyu görnce aktı.ödüm patladı hee..dedm erken daha adet olmm için ne iş bu dedm

amannn kuzum ne korktun kımbılrı cıkar kırmızı rengını hayatından

canim cok tebrik ederim ALLAHIM sana kolay ve saglikli hamilelik nasip etsin INSALLAH AMIN canim degerin cok iyi bence topikin ikizleri geliyor:KK52::KK52::KK52:
sakin sigara iciyim deme bebegine cok zararli onu dusun ne kadar isdegini dusun sakin onu zehirleme senin simdi saglikli beslenmen gerek annelik fedakarlik ister sigarayi tamamen hayatindan cikarmalisin bebegin icin:KK20::KK20::KK20::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49:

canim persembe muhtemelen keseyi gorursun kalp atisi icin 2 hafta sonra cagirir tahminimce ben 4+6da keseyi gordum 6+6da kalp atisini duydum darisi basina INSALLAH:nazar::nazar::nazar:

Amin canım amin.tek isteğim sağ sağalım kucağıma almak.ayy inşallah ikizdir canım ya bak mutlu oldum şimdi :KK66: kesinlikle katılıyorum sana sıkıyorum sigara konusunda kendimi.inşallah görürüm.hep i yanım merakta şuanda.güzel dileklerin için teşekkür ederim.hepimizin yüzünü güldürsün Rabbim hayırlısıyla.

amannn kuzum ne korktun kımbılrı cıkar kırmızı rengını hayatından

ayy kız kokrtum adet oldum diye değil erkenden geldi çok garip diye korktum .ayy kırmızı çok şeym var kızzz....üsütmdeki kapşonlu polrım bile kırmızı şimdi

X