Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Sedefcim tup bebk maliyeti nedir
Ablamin gorumce yaptirdu bi asilama bi tup 2o bin vermusler

Ooooo!!!!20 binmi..kuzum çok fazla.nerde yaptırdılar.ben ankarada özelde yaptırıcam doktorum ankarada tanınmış bi prof.ilaçlarla beraber 5000 yada en fazla 6000 dedi...çok uçuk bi rakam o.kimmiş o doktor merak ettim

Ooooo!!!!20 binmi..kuzum çok fazla.nerde yaptırdılar.ben ankarada özelde yaptırıcam doktorum ankarada tanınmış bi prof.ilaçlarla beraber 5000 yada en fazla 6000 dedi...çok uçuk bi rakam o.kimmiş o doktor merak ettim

bizim burdada duymuştum akademi hastanesinde biri yaptrdı ikinci olanı 15000 tutumuştu...
off çok zor çok zor..allh hepimizin yardımcısı olsunn

sorma cnm ya o fıyatlara yapan varmıs bunu cok ovmusler ıstanbulda oraya gıtmıs AMA CIX TUTMADI

sorma cnm ya o fıyatlara yapan varmıs bunu cok ovmusler ıstanbulda oraya gıtmıs AMA CIX TUTMADI

bizim burdada duymuştum akademi hastanesinde biri yaptrdı ikinci olanı 15000 tutumuştu...
off çok zor çok zor..allh hepimizin yardımcısı olsunn

Üzüldüm valla ya az bi para değil.tekrar denemeyi düşünüyolarmı..o kadar yüksek miktarlara nasıl yapıyo bu doktorlar canım ya.tüp bebekte kullanılan ilaçlar fiyatları belli Zaten.tüp bebek merkezlerinde en fazla 1000 lira fln oynuyo fiyatlar.20000 ne demek..allahım maddi manevi yardımcıları olsun

cnm rabbım nasıp etsın devlettede tutuyo ıste

ayy kız rabbm ol desin yetrkiii...

kız bende bayırda dur kalk yapamıyom durom ama kalkaamıyom çok tırsyomm..nedne bilmmne yapcamı çok ii bilom ama yok..
arabayı degiştirelim ben tekrr başlıcam alıştrmalara

üzüldüm valla ya az bi para değil.tekrar denemeyi düşünüyolarmı..o kadar yüksek miktarlara nasıl yapıyo bu doktorlar canım ya.tüp bebekte kullanılan ilaçlar fiyatları belli zaten.tüp bebek merkezlerinde en fazla 1000 lira fln oynuyo fiyatlar.20000 ne demek..allahım maddi manevi yardımcıları olsun

tabıkıde sımdı yenıden baslıyolar bence daha farklı bı merkez secebılırler gercekten cıddı bı para he kesın olsa yada baska yer olmasa tamam da ıste kızz parayamı yansın tutmadıgınamı yoksa tedavı sıkıntılarınamı
sedefım bın sukur et bak yumıslerın var olusuyo onun onca tedavıye bı tane saglam cıktı bıde erken menopoz nasıl ama

aldım aldım:))trafiğede çıkıyorum az az:))ama arabamız otomatik vites:)

ooo super cnm ya kullandıkca dahada keyıf verır ay bızım araba manuel hızlanırsın vıter ıster yavaslarsın vıtes ıster en rahatı otomatık manuelı sırtında tasıyon mubarek

ayy eşim soro önceden de böle ağrın olomuyud diye ne dicek şeyda şidmdi..aaaaa adet olcm zmnda odlu hamiel kaldım zmanda...
ama bu kdr ağrı olmadımm ..ne desekki

tabıkıde sımdı yenıden baslıyolar bence daha farklı bı merkez secebılırler gercekten cıddı bı para he kesın olsa yada baska yer olmasa tamam da ıste kızz parayamı yansın tutmadıgınamı yoksa tedavı sıkıntılarınamı
sedefım bın sukur et bak yumıslerın var olusuyo onun onca tedavıye bı tane saglam cıktı bıde erken menopoz nasıl ama

Ay öle valla kuzum ya halime şükretmediğim için utanıyom bazen..allahım benden önce onlara versin inş..yıllardır bekleyenler var

ooo super cnm ya kullandıkca dahada keyıf verır ay bızım araba manuel hızlanırsın vıter ıster yavaslarsın vıtes ıster en rahatı otomatık manuelı sırtında tasıyon mubarek

allh seni ne etmeye kızzz..on yeri ayrı bunn yeri ayrı hahah..

X