Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlae ben bıseyler yıyıp kacıcam yorucu bı gındı kendınıze ıyı bakın
nısan bebek yarın yaz mutlaka seydam sende esını dınle kendıne cıcı bak opuldunuz

Mucizem bende kaçıyorum uyku bastırıyor çok fena yarın erken kalkcam.öptüm seni kocamaannnnn.allah rahatlık versin

kızlae ben bıseyler yıyıp kacıcam yorucu bı gındı kendınıze ıyı bakın
nısan bebek yarın yaz mutlaka seydam sende esını dınle kendıne cıcı bak opuldunuz

TAMM CNM KENDİME CİCİ BAKCAM ANANADA SÖLE KUZUM BANA DUA ETSN BEBĞİM DÜŞMESİN İDYEDE :d
ALH SÖLETYOO

kızlar ben hamileyim darısı hepinizin başına inşallah sedef şeyda hepinize olsun inşallah seydacım benım son adet tarihim 09/mart/2013 tahmını doğum tarıhı : 15/aralık/2013 evlilik yılı : 2011 ilk bebiş olacak ınşallah sıkıntısız olur

Son düzenleme:
kızlar ben hamileyim darısı hepinizin başına inşallah sedef şeyda hepinize olsun inşallah seydacım benım son adet tarihim 09/mart/2013 tahmını doğum tarıhı : 15/aralık/2013

cnm mmm cıddımsın ınan olkı cok sevındım rbbım ınsalla kucagına nasıp eder be arkadasım
ne zaman ogrendın cnm

cnm mmm cıddımsın ınan olkı cok sevındım rbbım ınsalla kucagına nasıp eder be arkadasım
ne zaman ogrendın cnm

sağol yarenim cuma günü öğrendim kan testı yaptırdım 69.7 cıktı bugünde 31 günüm cuma tekrar beta hcg yaptırcam cumartesi dr. gideceğim iğnelere başlıyacaklar kan pıhtılaşmasından dolayı sence değerim nasıl canım

Kuzumm ciddimisin çook sewindim:))aklımdaydın ne zamandır..allah tamamına erdirsin canım ben tüpe başlıycam kısmet böleymiş

Kuzumm ciddimisin çook sewindim:))aklımdaydın ne zamandır..allah tamamına erdirsin canım ben tüpe başlıycam kısmet böleymiş

teşekkürler sedefcim canım rabbım en kısa zaman senınde yüzünü güldürsün inşallah ikiz bebişin olur

teşekkürler sedefcim canım rabbım en kısa zaman senınde yüzünü güldürsün inşallah ikiz bebişin olur

Tek çift hiç farketmez canım.ama eger ikiz olursa küçücük kalırım heralde:))peşlerinde koşmaktan.50 kilo olan ben 35 kilo olurum:))

canim cok tebrik ederim cok sevindimmm ALLAHIM kucagina almayi nasip etsin INSALLAH :119::119::119:
darisi diger arkadaslarin basina zaten cok kisi kalmadi listede , sakin ihmal etme dru bence beklemene bile gerek yok hemen bugun telefon ac belki erken gelmeni isteyecek bu arada degerin guzel INSALLAH hayirlisi ile once keseni sonra pit pitlari duyarsin sonra da saglikli gelisimini gorursun AMINNNNNNNN

Tek çift hiç farketmez canım.ama eger ikiz olursa küçücük kalırım heralde:))peşlerinde koşmaktan.50 kilo olan ben 35 kilo olurum:))

sedefcim kilon normal canım bende 52 kıloyum olsunda ıkız olsun 30 kıloya düşeyım hiç önemlı değil

canım benım teşekkür ederim bak senı sinemi yalnız bırakmadım arkanıza takıldım şimdi diğerleri arkadan hemen gelecek evet cok az kaldı lıstemız ınş. herkese 2013 uğurlu gelir canım dr. gittim cumartasi haftaya cumartesi yıne gideceğim gitmeden bır gün önce beta hcg yaptır dedi gittiğim gün iğneye başlanacak

Kızlar ben geldimmm aşılamam oldu Allaha şükür hersey yolunda gitti 3saat hastanede yattım inş tutar hayırlısıyla

Kızlaaarrrr ben geldim.çok güzel haberlerle geldim hemde.bu günkü kan tahlilimin sonucu 1063 çıktı herşey yolunda mucizem gerçekleşti.rabbim burda olan olmayan,bebek isteyen herkeze hayırlısıyla yaşatsın bu mutluluğu.rabbim evladı olanın evladını bağışlasın olmayana da nasip etsin inşallah.kızlar siz uğurlu geldiniz bana.perşembe günü ultrasona giriyorum kalp atışlarınıda duysam iyice rahatlıcam.nolur dua edin bi sorun çıkmasın.

Canım hayırlı olsun Rabbim kucağına almayı nasip etsin sağlıklı sıhtli inşallah.bişey sormak istiyorum sende 5haftalıksın sanırım.kalp atışlarını duydunmu yada ultrasonda gördünmü merak ettim.bhcg kaç çıktı?

Cnm hamileligin hep böle sorunsuz geçer inş.Rabbim saglıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…