Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

<ayy canım benm yaaa..nasıl sevindim anlatamm yaaa..
rabbm br daha üzmesin seni..sınava tabi tutumasın kuzum...
hamilliğin sorunsuz şeklide sonlansın bebğini kucana alsınn kuşş ayy listeye eklim hemen kuzumuuu

ayy çok sevndim cnm ya..allhın iniyle bbeğin kesesini görrsn perşembe günü..rabbm kucanda göstermeyi nasip etsn cnm benmm..
ayy aşadaki hemişireyi yol bi zahmet..uyuz karı ne olcak..1 hafta oldu beee...
neyse herşey daha güzel olcak cnmm..
sen bana şimdi
evlilik yılını
doğdusğun yılı
birde bebeğin tahmini doğum tarihini söle seni listeye eklim kuzu

Huhuu kızlar nerdesinizzz acaba..millet şubatta topik açmış 888 küsür olmuş biizm sayfa 239 da .tabe bu benim linkli sayfama göre..puff uyuz oldum şimdi hee.açaba topin isminimi değiştrsem ya

AY DÜNKÜ KADINA ASORDUM YA 1 HAFTA SONMRA TEST YAPCAM HAMİLEMİYİM SİZCE DEDİM...

BİRAZ ZOR GBİ BUNUN CEVABINA HAYR DİYEBİLİR DEMİŞ...
UYUZZZ KARII

HGAHHA BENDE HE İŞİME GELDİ ZMN PEK HOŞUMA GİDO AMA İŞİME GELMEYNCE HOŞUMA GTMO :ddd

Huhuu kızlar nerdesinizzz acaba..millet şubatta topik açmış 888 küsür olmuş biizm sayfa 239 da .tabe bu benim linkli sayfama göre..puff uyuz oldum şimdi hee.açaba topin isminimi değiştrsem ya

o milletlerden biri de benim

AYY CNM BENM YAAA SEnn için dememştim halbukii..başkası için demiştim ben..olsun send eüstüne alın

kıskandım kısakndım işte

alınırım canım niye alınmayım bende martta topik açtım ve yeni üyeyim kıskanma yahu

alınırım canım niye alınmayım bende martta topik açtım ve yeni üyeyim kıskanma yahu

eski yen,i farketmez kızzz....
bizim bi topimiz vardı yeni yılda yeni arkşlr gelsin diye açtık..pehh nerdee eski arkşlr kaldrık tek başımızaaaDD

Cnm benim ya cok sevindim gercektn deger olayi herkeste degisiyo nil 5 gun gecikmeyle 19 degerle kucagina aldi srninde gerekli onlemlerin alinacak ve insalla 2o13 te anne olucaksin kese kalp atisinda hbrlerini bekliuorum

eski yen,i farketmez kızzz....
bizim bi topimiz vardı yeni yılda yeni arkşlr gelsin diye açtık..pehh nerdee eski arkşlr kaldrık tek başımızaaaDD

hmm anladım canım :) üzülme yeni arkadaşlar edinirsin yeniden

Cnm benim cok sukur hersey yolundaymis rabbim keseyi kalp atisini kucaginada almayi nadip etsin inslla

lamişe msj attım yokk gene yokk arada gelomuş ama yokk..biz yokken gelomuş..yazık oanda yaaa

hmm anladım canım :) üzülme yeni arkadaşlar edinirsin yeniden
yok kız üüzlmem neden üzlimkine..allh razı olsun az ardş var ama alhh hepsinden razı olsun pek vefalılar...ilk sayfya bak o kdrda az değil he??
garip olan ne????

grip gelmiştr öle bi anda tanınmyayn biri gleip bişe yaıonca ondndr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…