Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

anaa ne yoğunmusu kuzum ya tamda zamanında he tuh tuh
cnm orda lcw varmıs sakaryaya yollucaklar

cnm falın cevabı ısıme geldı

HIM ANLDIM CNM ..,ZMİTTE ÇOK YERDE VAR YA..ÇARŞIDA İKİ TANA OUTLET CENTERDE FLN..BAYA VAR YANİ:dAYY GETRSİNLER İŞLERİ NEE..

AAAA DİMİ NE HOŞ CVP

ay yatmadan yarenınde canı maydonoz cekmıstı yarın almalı pazardan kapımın onune kuruluyo oh

Kızlar benim çok uykum var 3gündür dogru dürüst yatmadım şimdilik çıkayım yarın görüşürüz inş. Allaha emanet olun

aşılamadan sonra yapsam işe yaramazmı erken kalkabilirrsem alırım

tatlım aşılamdan önce yapki içini temnizlesin spermcikler kolycana akışkan bi şeklide hızlıcana yol alsınlar..
Olmaz sonra..giden spermleride dışrı atrsın yoksammm...
Kalk saatini kur kalk bakk ..içime doğuyoo yapmalısın

ayy benmkide iş kız..ozmn öğlenleyn etsn bak 2deymiş aşılama saat 1 dende sonra okunuyo öğlen

tatlım aşılamdan önce yapki içini temnizlesin spermcikler kolycana akışkan bi şeklide hızlıcana yol alsınlar..
Olmaz sonra..giden spermleride dışrı atrsın yoksammm...
Kalk saatini kur kalk bakk ..içime doğuyoo yapmalısın

ayy benmkide iş kız..ozmn öğlenleyn etsn bak 2deymiş aşılama saat 1 dende sonra okunuyo öğlen

Çok ısrar ettiğin için yapacam cnm inş. hislerin dogru çıkar tatlım

Geldim geldiim canım özel yok burda devlete gidicem ama doktor alanında çok iyi bi doktor.ilk kontrolümü olayım sonra somada özel ile devam edicem.galiba var bebiş :KK66:

kızlar bende bırazdan kacıcam annem gece kadar oturunca kıızıyo haha
cocuk uyuyoken sende uyu dıyo bırazdan dıkılır basıma

Kızlar size bişey sormam lazım.belki i fikriniz. Vardır.hani geçen bi arkadaşımdan bahsetmiştim 4aylık amile.kıcağızda şimdi çok afedersiniz tenya(bağırsaktaki kıl kurdu)oluşmuş.gebe olmadan öncede olmuş ama bi ilaç kullanmışgeçmiş.şimdi hamile ilacıniçinde gebelikte doktoradanışıp kullanın yazıyo.utancınan doktorada soramamış.ben yarın doktoruma sorucam.ama sizede bi danışayım dedim.

Kızlar size bişey sormam lazım.belki i fikriniz. Vardır.hani geçen bi arkadaşımdan bahsetmiştim 4aylık amile.kıcağızda şimdi çok afedersiniz tenya(bağırsaktaki kıl kurdu)oluşmuş.gebe olmadan öncede olmuş ama bi ilaç kullanmışgeçmiş.şimdi hamile ilacıniçinde gebelikte doktoradanışıp kullanın yazıyo.utancınan doktorada soramamış.ben yarın doktoruma sorucam.ama sizede bi danışayım dedim.

ah kuzum benım tam adamına sordun ben yarende nasıldım anlatamam cok cektım a a dr um gebelıkte olabılcegonı soyledı hıc ılac vermedı afedersın gezdıgını bıle hıssedıyordum tek gebelıkte oldu benım

geldim geldiim canım özel yok burda devlete gidicem ama doktor alanında çok iyi bi doktor.ilk kontrolümü olayım sonra somada özel ile devam edicem.galiba var bebiş :KK66:
ayy kız ondan demedim kan testi için dedim hemncik çıkrdı yarın vercen salı gnü alcan oooo bayua iş heee
kızlar bende bırazdan kacıcam annem gece kadar oturunca kıızıyo haha
cocuk uyuyoken sende uyu dıyo bırazdan dıkılır basıma
hımm ay benm annm hiç karışmıyoo..ama sen çouklu olunca oda sni düşünyo ne etsn bende yatoıcam ya hiç halimyok ztn
kızlar size bişey sormam lazım.belki i fikriniz. Vardır.hani geçen bi arkadaşımdan bahsetmiştim 4aylık amile.kıcağızda şimdi çok afedersiniz tenya(bağırsaktaki kıl kurdu)oluşmuş.gebe olmadan öncede olmuş ama bi ilaç kullanmışgeçmiş.şimdi hamile ilacıniçinde gebelikte doktoradanışıp kullanın yazıyo.utancınan doktorada soramamış.ben yarın doktoruma sorucam.ama sizede bi danışayım dedim.

bir bilgm yok..bence drdan utnılck bişede yok...sorsun...ben anlamm o işten kzum

ah kuzum benım tam adamına sordun ben yarende nasıldım anlatamam cok cektım a a dr um gebelıkte olabılcegonı soyledı hıc ılac vermedı afedersın gezdıgını bıle hıssedıyordum tek gebelıkte oldu benım

Hadi ya kızcağız ağlıyo artık kaşıntıdan.ee ilaç vermiyolarmı yani ay kuzum nası dayanacak 5 ay daha eyvah eyvah

X