Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ozamn her şeyn hayrlısı kuzum dua edlimde kanda çıksın..ya da bekltmeden gelsn kırmızılar...

şimdi kuzum çörek otu kürü 2. günü başalnıyo 12 gn kullnılıyorrr.
soğna kürü adet bittikten en az 7 gn sonra başlanmalı ve 3 ay kullılmalı..bir kür kullırken keisnlikle ikinci bir kür kullanılmamalı....
heee yoksa neden geçikti dersen..çörek otu süt yapar..ve süt hormonlarınıda çoğltr..yani prolaktin hormonunu..ve o yükseldiği zmn gebeliğe engel olur..eger sende yumruta gelişmesini sağllmışsa kesinlikle süt hormonlarını çoğltmıştr kuzum..o yüzden proklatin hormonuna bak..soğn kürü çok ii ama çok dikktli kulılması lazım..
ilk ay kulnman için adetn bittkten 7 gn sonra başlamalı ve 15 gn sürmeli..adet olsan bile içmelisin..
ikinci kürü ise..adet oldunve diğer adetne10 gn kala baaşlıcaksın 15 gn sürcek ve bırkmıcksın...
üçüncü kürde diğer adetine son 10 gn kala kuzum...
sağanı dörde böl bi tencere koy kaynamış klorsuz 2 bardak suyu koy 5dk kısık ateşte kaynat kapat ılınnca öğlen yemeğinden yarım saat önce iç...ve akşamda yarım saat önce içç..ikisinide taze taze yap ve ılık olrk iç...
raabm şifnı versinn....

sen yumurta takibi apııyormusun..bak ben gecen sene düşük yaptım ve bunu uyguldım bende prolktn hormonumu yüksltmşti ver adetm geçkmişti...
ama bu ay denedim yumurtalık oluştu..dölşmeside rabbime kalmışş...umrım yardımcı olabilmişimdir kuzum

Cnm cok sagol bilgilendirdigin icin adetten 5 gun once hcg yaptim 1.80 cikti Dr supheli tekrarla dedi bugun gecikmenin 3 gunu maalesef 0 cikti sut hormonuna gelince zaten benim goguslerimden sut geliyor isin garip yani butun hormonlarim normal simdi bide bu kurlerle hormonlarimin degeriyle oynadiysam korkuyorum valla ve suan siddetli karin agrisi ve mide bulantisi var acaba diyorum saglik ocaginda yaptim bu gun testi yanlis sonuc olma ihtimali varmidir

Hb cnm iyiyim bugün temizlik yaptım biraz yorgunum sen neler yapıyosun cnm
ayy yap temziliğide kızhaa soguk bugn baya naısl ettn heee...
ay ben bişe etmedim arkdşım ardı 1 saaten fazla telde komnuştum kolum ağrıdı flnn öle yemek yaptımsüt buharı yaptım çömleğimi kapadım öle yattım sonra işte fln fln..ayter kürsiye başlaım bugn 3. gnü..

kızlar bol boll ya varis çekin ve...
güneş battıktan sonra 7 gn boyunca 21 defa ya musaavir çekin...çocunğu olmayan kişiler için ii geliyormuşşş
Ay allahım inşallah.yarın tek gitcem sonuçları almaya.of çok fenayım geri geri gitcek ayaklarım yine.keşke burlarda olsan da beraber gitsek ne iyi olurdu hee. :KK66: hem hemşireme i ayar çekerdin :KK66: :KK66:
ayy gşderdk kuzum bende yolrdım o hemşiryi hee..ay kız bari telfonla öğren hiç yorma kendini oraya kdr

ay ben bişe etmedim arkdşım ardı 1 saaten fazla telde komnuştum kolum ağrıdı flnn öle yemek yaptımsüt buharı yaptım çömleğimi kapadım öle yattım sonra işte fln fln..ayter kürsiye başlaım bugn 3. gnü..

güneş battıktan sonra 7 gn boyunca 21 defa ya musaavir çekin...çocunğu olmayan kişiler için ii geliyormuşşş

ayy gşderdk kuzum bende yolrdım o hemşiryi hee..ay kız bari telfonla öğren hiç yorma kendini oraya kdr

Süt buharı inş. işe yarar bikac gündür evi temizlemiyordum bugün yapayım dedim aslında camlarda silinecek tüller yıkanacak ama yagmurlar bitsin öle yapacam

Ay tam evimin altı sağlık ocağı aradığıma değmez.ama aslında arasam daha iyi orda bayılmaktaansa evde bayılırım daha iyi :KK66: :KK66: :KK66:

Süt buharı inş. işe yarar bikac gündür evi temizlemiyordum bugün yapayım dedim aslında camlarda silinecek tüller yıkanacak ama yagmurlar bitsin öle yapacam

Aynen valla bende yağmurları bekliyorum bahar temizliği için.bu yağmurlarında sağı solu belli değil 2 gün yağıyor 3. Gün güneş açıyor ertesi gün yine hava kapalı.

Cnm cok sagol bilgilendirdigin icin adetten 5 gun once hcg yaptim 1.80 cikti Dr supheli tekrarla dedi bugun gecikmenin 3 gunu maalesef 0 cikti sut hormonuna gelince zaten benim goguslerimden sut geliyor isin garip yani butun hormonlarim normal simdi bide bu kurlerle hormonlarimin degeriyle oynadiysam korkuyorum valla ve suan siddetli karin agrisi ve mide bulantisi var acaba diyorum saglik ocaginda yaptim bu gun testi yanlis sonuc olma ihtimali varmidir

Ben cok sancilaniyorum kizlar ne yapsamki ya cok fenayim:KK43:( cikiyorum
ayy kuzum bilmmki ama kan testinn yanlışı olmaz...10dan aşası negatif benm bildiğim kzuuzm.....
ama ne bilim yaa benmde sol göğsümden süt gelomuş gbi böle kremsi birşey gelo sonra anldıkki prokltin hormonndan kaynklnıyomuş...
oynamzsın kuzum ne alaka ama kafana göre hiç bir kürü uygulama ..uygulrsanda tam tarifine göre tam saatine tam tariinie göre yap...
1 kürden başka kürüde uygulama..
çok kötü olrsan acile git kuzum ihml etme..eğer yumrutan çok büyüdüyse ve çatlmadıysa o kiste dönüşür ve seni çok sancı yapr kuzum dikkt et...eğer adetnz geçiyorsaihml etmyn mutlaka doktra git kuzum

Aynen valla bende yağmurları bekliyorum bahar temizliği için.bu yağmurlarında sağı solu belli değil 2 gün yağıyor 3. Gün güneş açıyor ertesi gün yine hava kapalı.

Pazardan sonra havalar düzelecekmiş ondan sonra yaparız bizde 1aydır camlarımı silmedim aslında 15günde bir yaparım ama bu ara canım hiç yapmak istemedi

ayyy inşllh kuzummm...
ay benmde lazım valla ..ama ne olck billmm off valla gözmde büyüyor her şeyy yaaa
Ay tam evimin altı sağlık ocağı aradığıma değmez.ama aslında arasam daha iyi orda bayılmaktaansa evde bayılırım daha iyi :KK66: :KK66: :KK66:

ayy altındysa git kız ozman sorun olmaz

Pazardan sonra havalar düzelecekmiş ondan sonra yaparız bizde 1aydır camlarımı silmedim aslında 15günde bir yaparım ama bu ara canım hiç yapmak istemedi

Ya ben okadar sık silemiyorum maalesef evim 7.katta ve balkonum yok yani pencereler direk korumasız ve dışarda bide sürgülü olduğu için ayrıca beniim fena derecede yükseklik korkum var ondan ötürü 2ayda 3ayda bir silebiliyorum hatta silemiyorum sildirttiriyorum.

Ya ben okadar sık silemiyorum maalesef evim 7.katta ve balkonum yok yani pencereler direk korumasız ve dışarda bide sürgülü olduğu için ayrıca beniim fena derecede yükseklik korkum var ondan ötürü 2ayda 3ayda bir silebiliyorum hatta silemiyorum sildirttiriyorum.

Bende o kadar yüksekte cesaret edemem silmeyi ben 3. katta oturuyorum rahatlıkla siliyorum

anammmmmmmmmmm 15 gnde bir casmmı islinr kız deliii...ayy sen sıyırmışın anam..kız camlar eskicek hee...o kdr nasıl kirlencek..zemn kattamı otyonn..kazan dairesi gbi..benmde evimdeki camlar hep dıştan pis..ya parmk izi yada yağmur lekesi..ayy çok işim var aslında mutfagı silcem halısını değiştrcem..öbür odann camı duavrıı..allhtan halılaırmı yeni yıkdım he

ayyy anam kıs silme ztn mazallh allh korusun heee...
Bende o kadar yüksekte cesaret edemem silmeyi ben 3. katta oturuyorum rahatlıkla siliyorum
ayy benm evm tek katlı ama ben o kdr silmm yaa...off uğrşmm valla heee...
Kızlar ben biraz uzanayım belim cok agırıyo size iyi sohbetler hayırlı geceler gòrüşürüz

i gecelr kuzummmm

bizde çıkk kuzum...bugn yorgun hissdyom kendimi ya ben

anammmmmmmmmmm 15 gnde bir casmmı islinr kız deliii...ayy sen sıyırmışın anam..kız camlar eskicek hee...o kdr nasıl kirlencek..zemn kattamı otyonn..kazan dairesi gbi..benmde evimdeki camlar hep dıştan pis..ya parmk izi yada yağmur lekesi..ayy çok işim var aslında mutfagı silcem halısını değiştrcem..öbür odann camı duavrıı..allhtan halılaırmı yeni yıkdım he
Sıkıntıdan kendimi işe vermiş durumdayım bikac gün sonra bende daha detaylı bi temizlik yapacam eger aşılama yapılırsa kendimi yormam o zaman

Sıkıntıdan kendimi işe vermiş durumdayım bikac gün sonra bende daha detaylı bi temizlik yapacam eger aşılama yapılırsa kendimi yormam o zaman

ay en iisi vala kuzum ..aşılamadan sonra yormmmk lazım bende dyodum hafta sonu hava ii olsa çıkrsma ardan bida temzlik yapmak istemiyom :KK70:..ayy hadi çıklaım gözmden uyku ako valla

X