Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kizlar bende ikinci bebek icin ugrasiyorum tabi nafile olmuyo maalesef bende burdan okudugum kurleri uyguladim adetin ikinci gunu bct kurune basladim 7 gun sogan kurune ve adete 5 gun kala test yaptim 1.80 cikti dr supheli adet gecikirse tekrarla dedi ama bugun 3 gun gecti adet olmadim bende tekrarladim testi sonuc 0 peki bu kurler geciktirmis olabilirmi adeti sag kadigimda resmen igne batiyo ama gelmiyo kirmizikar ne yapsamki

Kizlar bende ikinci bebek icin ugrasiyorum tabi nafile olmuyo maalesef bende burdan okudugum kurleri uyguladim adetin ikinci gunu bct kurune basladim 7 gun sogan kurune ve adete 5 gun kala test yaptim 1.80 cikti dr supheli adet gecikirse tekrarla dedi ama bugun 3 gun gecti adet olmadim bende tekrarladim testi sonuc 0 peki bu kurler geciktirmis olabilirmi adeti sag kadigimda resmen igne batiyo ama gelmiyo kirmizikar ne yapsamki

Bu arada benim kizimda tam 6 yil sonra oldu maalesef onuda zor buldum

3 gün geçmiş olsa çıkması gerekirdi.ama belki geç döllenme olmuştur.bildiğim kadarıyla kürler daha çok düzene sokuyor doğal olduğu için.ama tabi bünyeye görede değişebilir.rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin hayırlısıyla tez vakitte ümitlenipte boşa çıkması çok zor.

3 gün geçmiş olsa çıkması gerekirdi.ama belki geç döllenme olmuştur.bildiğim kadarıyla kürler daha çok düzene sokuyor doğal olduğu için.ama tabi bünyeye görede değişebilir.rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin hayırlısıyla tez vakitte ümitlenipte boşa çıkması çok zor.

Amin cnm evet cok zor bi durum napicami sasirdim

Ya dün aldım bitanede negatif çıktı bu sabah yaptım çok moralim bozuk o yüzden hiç ümidim yok inanki. ;(
ozamn her şeyn hayrlısı kuzum dua edlimde kanda çıksın..ya da bekltmeden gelsn kırmızılar...

şimdi kuzum çörek otu kürü 2. günü başalnıyo 12 gn kullnılıyorrr.
soğna kürü adet bittikten en az 7 gn sonra başlanmalı ve 3 ay kullılmalı..bir kür kullırken keisnlikle ikinci bir kür kullanılmamalı....
heee yoksa neden geçikti dersen..çörek otu süt yapar..ve süt hormonlarınıda çoğltr..yani prolaktin hormonunu..ve o yükseldiği zmn gebeliğe engel olur..eger sende yumruta gelişmesini sağllmışsa kesinlikle süt hormonlarını çoğltmıştr kuzum..o yüzden proklatin hormonuna bak..soğn kürü çok ii ama çok dikktli kulılması lazım..
ilk ay kulnman için adetn bittkten 7 gn sonra başlamalı ve 15 gn sürmeli..adet olsan bile içmelisin..
ikinci kürü ise..adet oldunve diğer adetne10 gn kala baaşlıcaksın 15 gn sürcek ve bırkmıcksın...
üçüncü kürde diğer adetine son 10 gn kala kuzum...
sağanı dörde böl bi tencere koy kaynamış klorsuz 2 bardak suyu koy 5dk kısık ateşte kaynat kapat ılınnca öğlen yemeğinden yarım saat önce iç...ve akşamda yarım saat önce içç..ikisinide taze taze yap ve ılık olrk iç...
raabm şifnı versinn....

sen yumurta takibi apııyormusun..bak ben gecen sene düşük yaptım ve bunu uyguldım bende prolktn hormonumu yüksltmşti ver adetm geçkmişti...
ama bu ay denedim yumurtalık oluştu..dölşmeside rabbime kalmışş...umrım yardımcı olabilmişimdir kuzum

MUCİZEMM pek ihmal ediyorsun sen bu gün burayı.napıyosun bakiim?
kuzum arkadaşa kocaman bi yazı yazdım ondan kuzummm
İşte 3 4 gün bişey var adetime ama hiç adete dair bi belirtim yok.yoksa eğer bebeğim gelsin kırmızılarda gitsin bi an önce.;(

ayy kuzu inşllh bebişimz vardır. ama yoksa innkırmızıların bekltmeis hiç güzel değil yaa

kuzum arkadaşa kocaman bi yazı yazdım ondan kuzummm

ayy kuzu inşllh bebişimz vardır. ama yoksa innkırmızıların bekltmeis hiç güzel değil yaa

Ay allahım inşallah.yarın tek gitcem sonuçları almaya.of çok fenayım geri geri gitcek ayaklarım yine.keşke burlarda olsan da beraber gitsek ne iyi olurdu hee. :KK66: hem hemşireme i ayar çekerdin :KK66: :KK66:

X