Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

59 ;( kemikler iri ama.öyle avutyorum kendimi ben.

aman bende daha fazla sanmıstım yastan kaybettık kg dden kazanalım hesabı
ben su an 62 kg 1.70 boyundayım doğumdan 5 kg kaldı onlarıda verecegım 29 30 ma geldıgımde kadınlıgımı dahada anlayacagım haha

aman bende daha fazla sanmıstım yastan kaybettık kg dden kazanalım hesabı
ben su an 62 kg 1.70 boyundayım doğumdan 5 kg kaldı onlarıda verecegım 29 30 ma geldıgımde kadınlıgımı dahada anlayacagım haha

Aynen bende 1.70 im yok öyle demek istemedim yanlış mı anlattım özür dilerim canım gerçekten.sadece 29 30 bu yaşlarda kadınlık hormonu tavan yapıyormuş tam dişilik yaşlarıymış yani onu dimek istedim ben

ee hadı cıkalımmmm nartanede gelmedı cnm sıkıldı zatennn
dun gece 3 te yattı sabah pısman oldum cın gıbı cocugu uyutmaya calısırken gulesım geldı
yarın aksam benım beyım evde kv ye gıdıcez ama arada telden kacamak yaparım eve donunce muck

Aynen bende 1.70 im yok öyle demek istemedim yanlış mı anlattım özür dilerim canım gerçekten.sadece 29 30 bu yaşlarda kadınlık hormonu tavan yapıyormuş tam dişilik yaşlarıymış yani onu dimek istedim ben

aa kuzum ask olsun ozurluk bısey yok
bende dısı oldugum döneme fıt gıreyım dımı ama bu arada senı fızık yerınde cnm masallla

aa kuzum ask olsun ozurluk bısey yok
bende dısı oldugum döneme fıt gıreyım dımı ama bu arada senı fızık yerınde cnm masallla

Ah kuzum ben böyle yanlış cümleler kuruyorum işte arada vallahi kusura bakma.Yok ya rakamlar öylede ben nedense surattan kaybediyorum tombak gözüküyorum yani :KK66:

Ah kuzum ben böyle yanlış cümleler kuruyorum işte arada vallahi kusura bakma.Yok ya rakamlar öylede ben nedense surattan kaybediyorum tombak gözüküyorum yani :KK66:

haha ben hala yanlıs cumleyı dusunuyorum
hadı ıyı geceler o alık emsıreye dıkkat et son damlasına kadar almasın kanının

kizlar ben grip oldum hapsura hapsura cigerlerim firlayacak. neden ciger dedim onuda bilmiyorum baska bi organimda firlayabilir
mesaj kutumu bosalttim demek icin girdim simdi cikiyorum
safak 3:KK54::KK54::KK54:

ayy valla hamile kalmıyı bırk benmki durrsa :KK70:DD
ay kuzum inşllh benmkide 14 mart galba bilemdim şimdi:KK70:

aman tatlım hamile kalakta gersini boşver..gerçi hmaile kalmkalda bitmoo..kalozda tutunsun velett:KK70:

kız songl çörek otu çok yedim çok byüdüde ondanmı acaba arğıyo

İnsallah cnm bir güm oda olur tutunsun artikin dü pitirciklar sen yumoşlarini sağlam dirayetli büyüt olacak insallah

Aman kizlar bayağı kaynatmissiniz yine benim sarzim bitti aniden çıktım haber de veremedim kusura bakmayın
Herkeslere günaydın Hayirli günler insallah

Nartanem: ayşem cok gecmis olsun dikkat et kendine valla falam böbrek hiçbirşey kalmaz ha:))) demek şafak sayıyorsun benim gibi hadi hayırlısı tatlim :)

Oh cnm cok sevindim
Bak sana soz yok vefalisin tum gelismeleri paylasiyorsun bizimle
Cnm acaba bebis tersmi o zamam tasimadi daha zor oluyo
Cnm meryem ranana topige geldiginden seydaninda rananaya yol vermemesinden dolayi resti cekti seni beni burdaki tum arkadaslarini
Buzin ise ranana gelip okudugi icin tedavisi ile ilgili hic bisry paylasmama karari aldi
Ne rananaymis ama dimi hala anlamis degilim nedem bu kadar ofke
ay canim bilmiyorum ki gecen sefer gittigimizde bebegim yatiyordu ben biraz dolastim geldim bu sefer de ayaktaydi yerinde durmuyor ki :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
tatlim bende anlamiyorum okursa okusun burda ne varki:KK53::KK53::KK53:
ayy cnm benmm yaaa..valla ikili testn sonucu olmlu çıktı diye htrlıyombne nednebu kdr geç geldi bilmm..ne bilim ben sonuçndı diye htrlıyom ya da risk yoktu ya ondndr kuzum...ayy cnm saat farkı zor olo bilorummm tatölım..ay neden olduki ağrılrın acaba
evet cnm meri1 UI oldu...mmery hesbından ulşabilrsin ona..artık yapcak bir şey yok..
ben burda kimseyi kırmak kimseyi kovamk istemiyorumm..topiği ben kursam bile kimseye sen git sen gele deme hakkına sahip değilim..ve topiğin huzuurnu sağlamk zorundayım kuzum...
ranana geldi kavga çıkrdılr...berrin meryemi savıunda bende olay çıkmasın susun dedim..neden oına rest çekmedim diye küstü sildi beni...ii beni sildinde sizi neden siliyo anlamıyorum...kinci çok kinci...ne ranana ymış bilmm hee...anlamdım gitti he...
bu kdr değerimiz varmışş..yazık berrinimde ondan etkilendi ya neyse...kısacası 3 kuruşluk insanlara çok değer vermişmm ..ya da ben çok safım çok salağım..herkese hemn inanıp hemencik güveniyorum...neyse yaa canımı çok acıtı onu allha havale ediyorum..rabbm kalbine göre versin..
ayy sen bol bol dua et kuzum bana vallahi duaya sabra ihtiycım var..rabbm sonunu hayırlı kılsın kuzummmm..ay cnm sen unutma benii kuuzmm..bak hamişlerin duası kabul olur sen bol bol dua et bana bana :=)
canim kan ornegini turkiyeye gonderiyolar ondan bu kadar gec cikiyor sonuc, gecen ense kalinligi normal cikmisti muhtemelen aklinda o kalmis senin:KK16: canim dualarim seninle nisan sonu guzel haberlerini sabirsizlikla bekliyor olacagim bu arada bu ay hamis kalirsan ki INSALLAH kalirsin 2013 aralik annesi olacaksin INSALLAH :nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kizlar ben grip oldum hapsura hapsura cigerlerim firlayacak. neden ciger dedim onuda bilmiyorum baska bi organimda firlayabilir
mesaj kutumu bosalttim demek icin girdim simdi cikiyorum
safak 3:KK54::KK54::KK54:

ay juzum dikkat et yaaa..usutmuasun..bak.aaa cok ayip...kadinakr ayaklrini ve.bellrini ustmmeli...cok gecmis olsun.kuzum.ama bol.bol bihlnur ic kuzum..portaklal limon bol bol ye...bogzlrin icnde bol.bol.sirkeli ya da tuzlu gargara yap kuzum
ay canim bilmiyorum ki gecen sefeQUgittigimizde bebegim yatiyordu ben biraz dolastim geldim bu sefer de ayaktaydi yeri
nde durmuyor ki :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek
tatlim bende anlamiyorum okursa okusun burda ne varki:KK53::KK53::KK53:

canim kan ornegini turkiyeye gonderiyolanr ondan bu kadar gec cikiyor sonuc, gecen ense kalinligi normal cikmisti muhtemelen aklinda o kalmis senin:KK16: canim dualarim seninle nisan sonu guzel haberlerini sabirsizlikla bekliyor olacagim bu arada bu ay hamis kalirsan ki INSALLAH kalirsin 2013 aralik annesi olacaksin INSALLAH :nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Ay insallh juzum.yaa..rabbm hayirlisini.versin dusunmek zor.inn teat yazpmicm bu sefer ne.oltsa olsun rabbm.her seyin.hayirlisini versinn kuzumm...ay cnm yaaa bende sut buhri ettm.sonrada comlek kapdimm ay baklim.her syin.hayirlisi..peh benm admlada kustuk ama.bakalimm herrneyse ole..ay juzum.benimm yaaa seni cok ozlom yaaa ben
İnsallah cnm bir güm oda olur tutunsun artikin dü pitirciklar sen yumoşlarini sağlam dirayetli büyüt olacak insallah

Aman kizlar bayağı kaynatmissiniz yine benim sarzim bitti aniden çıktım haber de veremedim kusura bakmayın
Herkeslere günaydın Hayirli günler insallah

Nartanem: ayşem cok gecmis olsun dikkat et kendine valla falam böbrek hiçbirşey kalmaz ha:))) demek şafak sayıyorsun benim gibi hadi hayırlısı tatlim :)
Ay vall kuuzm kqynattik ii ama sende masllh nw kdr erkn kalkon yaa ayy ebn.osaate ne edodum.dicmama bende bugun 8;30da kalktimm...ay pitrcik dedinde benim kocam bana pitrcik diyo...hahah.ayka parmaklarimda cikinti var ondan bana pitrcik diyooo...

Neyse kizlar ben uyim.azcik belimde comlemm var:KK66:)))aksma gorusurzz kizlar size hber verim dedim..ay.nisanbebkte kan verckti.verdimi.acba..ay keske.oLde verse de hemn alirdi off bi gn.beklemk.ne zor yaaa...neyse yarin.cuma hayirli haber lairiz belki.mubarek.gundeee..

cnm benım gecmıs olsun ve hosgeldın
bende dusuk yapmıstım cnm bı kere adet oldum sonra cörekotu karısımının ıctrım o ay gebe kaldım ınsalla senınde dusuk arkasındn hemen olur cnm ınan kı tek ılac
su an kacıncı gundesın cnm kendınden bahsetsene bıraz

hoşbuldum cnm,sanada çok geşmiş olsun,oh ne güzel hayırlı olsun,bnmde 3 ay oldu düşük yapalı,dr 2 ay korun dedi biz hiç korunmadık,şimdilik bnde bişey yok bekliyoz cnm,bnde adetimin 2.günü başladım bu karışıma 12 gün oldu sabah akşam yiyorum,ne kadar daha devam etmeliyim?bnmde duyduma göre hamile kalnların sayısı oldukça fazla..sen kaç aylık hamilesin cnm..

X