Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Doktorumun dediğini söyleyeyim benim adetime 6 gün var ve bana %99 sonuç çıkar dedi ben sabırsız olduğum için hemen atladım.ama sabırlıysan bekle birazdaha tam netleşsin.

cnm demek bu ay ıtına ıle calıstınız eger olmazsa bıde bızım cörekotu kurunu dene derım benım oğlum cörekotu bebesı

Ruyama bak sen onceden haber veriyor aman dikkat b.. bulasabilir diye.
Ama o neydi ya okadar bulasmamali yukari dogru kucucuk gotu var cocugun yaptigi tasarima bak
ayy allhh seni ne etmsinn kuzum yaaa...ayy ne güldüm gece gece hee..ay gözmden uyku ako reesmn heee...tasarımm heee..öhhhh
Ya bende test yapmak istiyom adetim gecikmeden yapsam olurmuuuu lutfeeen

ayy kız dur hele daha çok erken yaaa

Idrar testinde daha gec cikar kan testi daha erken sonuc verir ama ben almanyada yasiyorum oyle hop diye kana bakmiyorlar onceeidrarini veriyosun positif ciarsa idrarda kanda bakiyorlar ondan sonra
Olsun ben kendim yapmak istiyom 1nisan test gunumuz olsunmu beraber yapalim testi

cnm demek bu ay ıtına ıle calıstınız eger olmazsa bıde bızım cörekotu kurunu dene derım benım oğlum cörekotu bebesı

Çörekotu bebesi ay güldürdün beni inanki.aynen eğer tutmadıysa onuda bu ay deneyeyim bakalım.böyle aydınlat sen beni kürlerle.bide o şekilde bi ay deneyeyim bakalım.

cnm benım adete 3 gun kala ıdrarda cıktı gerı benımkı çörekotu bebesıydı haha
ay 1 nısan olmasın kuzum ısın ıcıne saka olma ıhtımalı gırer gebe olsanda olmasanda bne ınanmam hıc:

Çörekotu bebesi ay güldürdün beni inanki.aynen eğer tutmadıysa onuda bu ay deneyeyim bakalım.böyle aydınlat sen beni kürlerle.bide o şekilde bi ay deneyeyim bakalım.

ay ınsalla gerek kalmaz cnm cunku ıgrenc tıskınc bı taı var öööööööööö

Benim kan tahlil sonucu yarın çıkcak ama yüksek ihtimalle negatif.belki daha erken diye negatif çıkabilir.negatifse eğer bir Nisan'da yapalım birlikte bakalım.belki beraber alırız müjdeyi

Bende testimde seydanin dedigi isim gibi naz gorme istiyom gerci bi pasada olabilir
Seyda senin test gunun nezamandi
Songul sende bize eslik etsen atesini olceriz yumurtlama gunlerindeki belirtileri karsilastiririz akalim aynimi

Bende testimde seydanin dedigi isim gibi naz gorme istiyom gerci bi pasada olabilir
Seyda senin test gunun nezamandi
Songul sende bize eslik etsen atesini olceriz yumurtlama gunlerindeki belirtileri karsilastiririz akalim aynimi

cnm benmı aaa bende yumurtlama yok adet yok cıx doğurganlık yok kuzum bende sızın yumışler masalla dıyım bende hala tık yok sat bat cıx

Ayy songul ben bu ay corekotu karisimi yedim ama bi kac gun dayanabildim ogurdum hep yutanakadar korktum artik biraktimbeli 4gun sabah aksam yemisimdir
Ben zaten test sonucunu soyleyecem siz saka yaptigimi sacaksiniz yada saka yapcam inancaksiniz yada bize saka gibi positif cikcakk. Bir nisanda yapalim ya iyi o gun::))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…