Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

karnım acıktı ve evde 1 dılım ekmek var nartanesı mucıze varmı sızde

ayy var kuzum gell köfte patateste var...pohaça kekte var...ne istosun de abana..ay benm içimde yanoo..böle kazan kazan su içsem doymuyomm..anlatamm yaa.soda olsa çk ii olckta od ayok

Elifmi dedin ben elife kustum bebis olana kadar bizimleydi olduktan sonra unuttu bizi ayni sekilde erva gerci erva hep yarene yazardi diger gebe kizlarda gelmiyor isteyen ustune alinsin ohhh vallaha biz kendi kendimize burda yardimci olalim destek cikalim yok anam yok nerde birbirimize dua ettigimiz yardimci oldugu.uz arkadaslar ben bugun cok sinirliyim sebebi belirsiz. Helal olsun songule gebeykende geldi dogum yaptiktan sonrada geldi halimizi hatrimizi sordu derdimize ortak oldu Allah ebediyen razi olsun canim senden

aa cnm benım duygulandım ınankı bak bı anda
cnm cok doğru soyluyosun ınankı nerde eskı sohpetler muhappetler bende anlamadım gıttı
bz bırlıkte bas koyduk bu yola sorunum bıttı dıye sıyrılmak varmı o zman o sekılde olsa benım ne ısım var burada degılmı
ılla bebek ıcınmı burda olunmalı hıc arkadaslıgın sohpetın onemı yok mu
ay aysem zaten bu aralar bu konuda bı doluydum ıyı geldın sende ustune

ayy var kuzum gell köfte patateste var...pohaça kekte var...ne istosun de abana..ay benm içimde yanoo..böle kazan kazan su içsem doymuyomm..anlatamm yaa.soda olsa çk ii olckta od ayok

ay hepsındende yemem geldı sımdı he puf sen nıye yanıyon kız aaa ates olcmeye baslayalım hadı

ayy kuzum sorma yaaa...hiç çıtımı çıkrmadımm valla kavga etmeyelim diye...
ayy yumurta varr umut var bilorummmm...ama çok ağrıyoo yaa..ilkiye girrken bile öle böle değill..pufff..sütt buharıı şart anammm kesin şart..ay çok ağır kaldrdım belim açıldı kesin..belşimede çömlek şart...
ayy amma konuştunuzz hee eliffle analtınmı olyları :KK70:DD:KK53::KK53:oldumu...
gerçi şaşırmaz...kinci olmm ne demk oldunu bilo yazdan

haha valla hıcte sasırmadı ne yalan dıyım
aman kız dıkkat et sımdıden sonra agır kaldırma
sut buarını yap cömlegınıde kapat bı sey den sonra sey et hemen kalkma

Cok merak ediyorum gebe kalmasaydilar burda olurmuydular.
Neyse amaaaaaan bosveeeerrrr Allah buyuk bizi ancak O anlar

aysem sen kızdıysan gercekten ortada kızılck bısey var demek
ben gecmısımı burda kı moral bozuklıklarımı hıc unutmadım ondan hala burdayım o duyguları sızlerle yasıyorum ınsanlara arkadas sılmek gecmısı sılmek o kadar kolaykı sadece gebelıktn bahsetmıyorum anladın sen

Elifmi dedin ben elife kustum bebis olana kadar bizimleydi olduktan sonra unuttu bizi ayni sekilde erva gerci erva hep yarene yazardi diger gebe kizlarda gelmiyor isteyen ustune alinsin ohhh vallaha biz kendi kendimize burda yardimci olalim destek cikalim yok anam yok nerde birbirimize dua ettigimiz yardimci oldugu.uz arkadaslar ben bugun cok sinirliyim sebebi belirsiz. Helal olsun songule gebeykende geldi dogum yaptiktan sonrada geldi halimizi hatrimizi sordu derdimize ortak oldu Allah ebediyen razi olsun canim senden

Cok merak ediyorum gebe kalmasaydilar burda olurmuydular.
Neyse amaaaaaan bosveeeerrrr Allah buyuk bizi ancak O anlar

ayy kuzum eliffin bebeği çok huysuzzz...uyuyor uyanıyor ermiyor kusuyor..gazı cıkıyor açıkıyor...elif maffolmuş sormaaa....
diğer kızlara bende çok kzıgınım....hani bebiği olupta gelmiyenlaeri bir şeklde anlıyabiliyorum ama hamile kalıp gelmiyneleri anlıyamıyorum..nerdee ooo 3 4 kadr otrdumuz bol muhappteli günler...kuuzm hamile olna gido..kimiside küstüm diyipp kincilinden gidiyor...ne edelim bizde gariba 3 5 kişi takılıyoz öle....bazılarıda sadece bat vero uçooo....(bu sözm nesli sana özellikle :p)ver yansın..lamişti delyamdıı vs vs..sinemi ztn hiç saymıyorum...kısacası ben seni çok ii anlıyorum..kuuzm songlü sen diğer kişilerdle aynı keseye koyma onn farklı bir mizacı farklı bir yapısı var..o insan değill :p

ay hepsındende yemem geldı sımdı he puf sen nıye yanıyon kız aaa ates olcmeye baslayalım hadı
ayy kuzum yaa gell yee vala..olmadı sana eti pufla eti cin veremm olurmuuu
haha valla hıcte sasırmadı ne yalan dıyım
aman kız dıkkat et sımdıden sonra agır kaldırma
sut buarını yap cömlegınıde kapat bı sey den sonra sey et hemen kalkma
ayy kuzum yapcmm yapcmm innkii..ayy heycnladım şimdi hee..ayy bu sfer ateş ölçmicme yaa..yuazık bana boşver salalım çayıraaa...mevlamda kayıra...
ayy kuzummm o şeye biz yaramzlık diyoz hahahah ..
yaramzlık yaptıktan sonra kalkmm tamm kuzum ama bu ay nedense hep üstüne misfr gelo heee...hep yakalnaıyozz:KK70:
ayy kaldrmm kız artık yetrrr..backlarım her yem mosmosrrr...
aysem sen kızdıysan gercekten ortada kızılck bısey var demek
ben gecmısımı burda kı moral bozuklıklarımı hıc unutmadım ondan hala burdayım o duyguları sızlerle yasıyorum ınsanlara arkadas sılmek gecmısı sılmek o kadar kolaykı sadece gebelıktn bahsetmıyorum anladın sen
ayy kuzum insanları anlmak çok zor..bana yavştan atr yapmak gelo suusyomm yaaa..resemn bir cvp yazma tenzüllünde bulnmadı hanfendi..bu kdrmış değerimiz iştee...
3 kuşluk insanamı ben değer verdimm..
regenn dedii gbi insan bitmesine silinmesine bi dercede üzülüyor..ama o sildiyse napakkk..ama zamanına acıyor insan..ben haytımda hiç kimseye demdim şeyleri ona demşmm..neyse neysee susyorummm.....
ama sen başksın
dşükmü yaptım hep destkkk...
hamilemi oldu yumurta takibimi..ne yaşdıysan hep yanımzda oldun

iidr kuşş sen nasılsınn hoş geldin sende gece kuşusun nednen erkenden gelmon kuzu acabaaaa

Ay kuzum sorma gezmelerdeydim bugün gelemedim valla ama aklım burda.vücut dengem bozuldu benim buay gündüz uyku gece bakınıyorum.bu gün dayanamadım kan testi yaptırdım sabahtan yarın alcam sonucu.ay kalbim yerinden çıkcak gibi biyandanda korkuyorum ya çıkmazsa diye.

ayy kuzum eliffin bebeği çok huysuzzz...uyuyor uyanıyor ermiyor kusuyor..gazı cıkıyor açıkıyor...elif maffolmuş sormaaa....
diğer kızlara bende çok kzıgınım....hani bebiği olupta gelmiyenlaeri bir şeklde anlıyabiliyorum ama hamile kalıp gelmiyneleri anlıyamıyorum..nerdee ooo 3 4 kadr otrdumuz bol muhappteli günler...kuuzm hamile olna gido..kimiside küstüm diyipp kincilinden gidiyor...ne edelim bizde gariba 3 5 kişi takılıyoz öle....bazılarıda sadece bat vero uçooo....(bu sözm nesli sana özellikle :p)ver yansın..lamişti delyamdıı vs vs..sinemi ztn hiç saymıyorum...kısacası ben seni çok ii anlıyorum..kuuzm songlü sen diğer kişilerdle aynı keseye koyma onn farklı bir mizacı farklı bir yapısı var..o insan değill :p

ayy kuzum yaa gell yee vala..olmadı sana eti pufla eti cin veremm olurmuuu

ayy kuzum yapcmm yapcmm innkii..ayy heycnladım şimdi hee..ayy bu sfer ateş ölçmicme yaa..yuazık bana boşver salalım çayıraaa...mevlamda kayıra...
ayy kuzummm o şeye biz yaramzlık diyoz hahahah ..
yaramzlık yaptıktan sonra kalkmm tamm kuzum ama bu ay nedense hep üstüne misfr gelo heee...hep yakalnaıyozz:KK70:
ayy kaldrmm kız artık yetrrr..backlarım her yem mosmosrrr...

ayy kuzum insanları anlmak çok zor..bana yavştan atr yapmak gelo suusyomm yaaa..resemn bir cvp yazma tenzüllünde bulnmadı hanfendi..bu kdrmış değerimiz iştee...
3 kuşluk insanamı ben değer verdimm..
regenn dedii gbi insan bitmesine silinmesine bi dercede üzülüyor..ama o sildiyse napakkk..ama zamanına acıyor insan..ben haytımda hiç kimseye demdim şeyleri ona demşmm..neyse neysee susyorummm.....
ama sen başksın
dşükmü yaptım hep destkkk...
hamilemi oldu yumurta takibimi..ne yaşdıysan hep yanımzda oldun

amannn bosverdım gıttı sende ole yap bak yumıslere bebıslere cömleklere ben burda yola devam kım gıder ben kalır ıkı kısıde olsak devam ederız burdan
artık msn de yok neyın varsa burdan paylaşalım olurmu

cnm ben bu topikte cok aktıfım ama sukur burası ugurlu geldı bebek asıyla yandım rabbım de nasıp ettu bı oğlum oldu 6 yasındada bı kızım var artık sıra sızlerde

Allahım bağışlasın evlatlarını.rabbim bizede nasip eder hayırlısıyla inşallah:KK66: ben bu ay biraz fazla umutlandım.bu günde dayanamadım kan tahlili yaptırdım yarın alcam sonucu ama çok heyecanlıyım çok korkuyorum ayrıca ;(

Evet everynin dogumuda yaklasiyor ne gunlerdi yaa
Aa en size Hayirli ruyami anlatayim birazda komik olcak sonu
Once hepimiz hayirdir Insaallah diyoruz

X