Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Songul benim hormonlar tavan yapti e bide uykumu aldim aksam 7de yattiiiim 3saar sonra kalktim turp gibiyim deminden beri wcye gitcem gidemiyom size yetismek icin
Vallaha sayfalar ilerledi hakikaten ziyRetcilerimiz cogalir sonra uye olurlar bize katilirlar
En uyusam iyi olcak ya yarin ise gitcem sanki uykumda var hala

Nisanbebek annen de cok erken olmus. Senin hemen cocuk dogurman lazim yasin kacti cunku anneyle alakali oluyor menapoz.

ay 20 gundede perıyod hemen bıter o zman sen adet bıtımınde yumurtluyosun bılıyosun dımı

Evet bende öyle biliyordum bu zamana kadar ve hep o şekilde denedim olmadı ama maalesef.en son bu ay 28 gün de geldi şaşırdım öyle doktora gittim zaten doktorum bu ayda adet düzensiz olduğu için 10.günden22.güne kadar 1er gün arayla denememi söyledi.ilk defa bu ay bukadar özenle çalıştık işte o yüzden umutluyum zaten.

kızlar hadi hep beraber kaçalımm ayrın erkn gelin ne olur yaa cnm sıkılıyor benmö burdalrda...sizleri çok çok öptümm kuşlrr:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54:

Sifree anlayamadm seydam kafa duruyor sanirim pilim bitiyor
Nisanbebek canim yanlis anlamadin umarim acilen derken kolay olmuyor bizde yasiyoruz Insaallah acilen gebesin veya en yakinda kalirsin ozur dilerim canim uykum geldi ne yazdigimi sonradan fark ettim

Gencsin sansin yuksek Insaallah hayirlisi olsun
Iyi geceler kizlar bende optum hepinizi banada musade muuuccc Allah rahatlik versin

Sifree anlayamadm seydam kafa duruyor sanirim pilim bitiyor
Nisanbebek canim yanlis anlamadin umarim acilen derken kolay olmuyor bizde yasiyoruz Insaallah acilen gebesin veya en yakinda kalirsin ozur dilerim canim uykum geldi ne yazdigimi sonradan fark ettim

Yok canım neden yanlış anlayayım.doğrusu bu zaten.inşallah bakalım.

Haha nelrr oldu neler yaza gebe olan arkadasim.
Anacım kendimi fena kaptırdım ilk tüpte olacak gibi.bide olmazsa:KK43:(
hımm analıdm cnm çikolata kistini duydum ama ne oldunu bilmodum tam olarkk..ayy kuzum yaaa ne bilim çi,kolta kadr sevimli olmadığı kesin kuzummm
Aynen kuzum adı tatlı kendi acı.allahtan benimki gebeliğe engel olack kadar büyüm değil.ki zaten büyük olsa bile hamile kalanlar var allah verdikten sona hiç bişey engel olamıyo...
tamm cnm senn içinde bol bol dua edrm kuzum rabbm her şeyn hayılsını versin kuzu

hayırlı olsun kuzum yeni ayın inşşlhhbu ay olur...

ayy ben anlamdım senn gnn gelmşmydi..ay kafm karştı bak şimdi heee...neyse işllhh songln dedi gbiii sende kızlar değer 200 fln derken 5000 olck sonrcamı kese kalp atışı derken kucmıza aldımız gnleride görcezz..gerginliğide boşver4 kuzum..herkes ne oldunu bizi ne olark gördünü.bize mne kdr değer veini çok raht görmş oldukk i oldu..birkişi yüzünden her şey ortaya döklmş oldu

ayyy ayyy neden olduki şimdi o yaa...neyse hemencik gelsin hemncik yeni aya başlıyalım ben kahverengi gbi gelemsine bişe diyemm..bekim devamı gelmez ne hoş olur deme

boşssverr kuzuzcukkk çokk uzun meseleeeeler....ceviz kabunu bırk elma çekirdeni doldurmucak şeyler ama çok uzatılıp kin ttuldu için olo....sen merk etme her şeyiii...
yaza hamile kadın heee:nazar:

Gül gibi geçiniyoz ya topiğimizde bu zamana kadar hiç öle bişey olmadı.heralde herkes gergin birbirine patladı olayıda bilmiyomya heralde öle oldu:))he ya yaza hamile kalırım inş:))gerçi yazın kalırsam bebekli tişörtlerden giyemem göbeğim çıkmamış olur daha:))ama olsun bende kışlık olanlarından bulur giyerim:))))

cnm sabah ber kacıncıya bakıyorum hadı yazzzzzz bakım

Okadar tuhaf bişey olduki Allah'ın işi işte.kanda bhcg bakacaklarına laboratuvar da şekerime bakmışlar.hemşire mümkün. Değil böyle bişey dedi.ama olmuş işte yinede çok sevindim çünkü yarın sabah vercem kan ve en azından adetime 4 gün kalmış olcam beklemiş olcam yani.

X