Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Bende testimde seydanin dedigi isim gibi naz gorme istiyom gerci bi pasada olabilir
Seyda senin test gunun nezamandi
Songul sende bize eslik etsen atesini olceriz yumurtlama gunlerindeki belirtileri karsilastiririz akalim aynimi

kuzum dur kız daha yeni yumurtluyıom daha yumişim çatlamdıı...
ayy kuzum salı gnü dr gtcem çatldımı flb ddiye...rahm kalınlığınada bakcamk sonra 2 mayısta tahll yapcmm :KK70:DD

Ayy songul ben bu ay corekotu karisimi yedim ama bi kac gun dayanabildim ogurdum hep yutanakadar korktum artik biraktimbeli 4gun sabah aksam yemisimdir
Ben zaten test sonucunu soyleyecem siz saka yaptigimi sacaksiniz yada saka yapcam inancaksiniz yada bize saka gibi positif cikcakk. Bir nisanda yapalim ya iyi o gun::))

hadı ya cnm az bısey daha sabretseydın keske ben yas geldı yedım yıne

of 1 nısan benı bozar ama yaaaaa hep kasım kalkık bakarım

1nisan gelsin bebisler yasasin bir nisan bir nisan test yapma kampanyasi baslamistir katilim sayisi artsin gobuslere bebis dolsun yuruyuse katilalim kizlar

Seyda uyudunmu varmisin 1nisan testine sende

Rahim duvarı kalınlaşması,yavaş çalışan yumurtalıklar ver genetik olduğu için şüphelenilen erken menepoz.

hadı yumurtalılar calısır ılac falan kalın rahıme ne yapabılıyolar
ay benım annemde 37 de menopoza gırdı benımde genetıkmıkı
yumurta rezervlerın ne durumda ne kadar suredır ıstıyorsunuz cnm

Seyda sende benim dogumgunumde yap mayis 5bana hediyen olsun ay ne guzel olur bende songule saka yapcam nisanbebekle beraber ce eeee yapcaz

ay ben 1 de yatıyodum hehe amannn bulmusum sızı ıyı oldu he
saka maka baya sayfa yaptık kızlar ne guzel oldu dımı

Ayy songul ben bu ay corekotu karisimi yedim ama bi kac gun dayanabildim ogurdum hep yutanakadar korktum artik biraktimbeli 4gun sabah aksam yemisimdir
Ben zaten test sonucunu soyleyecem siz saka yaptigimi sacaksiniz yada saka yapcam inancaksiniz yada bize saka gibi positif cikcakk. Bir nisanda yapalim ya iyi o gun::))

1 nİANN OLMAZZZ KESİNLİKLEE OLMAZZZ.AY NEDENSE BEN PEK SEVDİM ÇÖREK OTUNUU HEEE BENDE BU AY YAPTIM HER ZMN YEMEDİM UNUTUTM ÇOK OLDU AMA BUR TOPU GBİ YUMŞİM VR

Ben bu ay öğrendim bunların hepsini doktorum hemen başlıyoruz dedi çalışmalara.gebe kalmakta tedavi ama tam günlerini yakalaman gerek.eğer gebe kalmazsan bu adetinle beraber tedaviye testlere başlıycaz dedi

o zaman yolun basındayız ylun kısa olur ınsalla bebek

1nisan gelsin bebisler yasasin bir nisan bir nisan test yapma kampanyasi baslamistir katilim sayisi artsin gobuslere bebis dolsun yuruyuse katilalim kizlar

Seyda uyudunmu varmisin 1nisan testine sende
KIZZ NE 1 NİSANI HAHAH 2 NİSANDA KONTROLUM VAR KUZUM BVENMM AA BEN ARKDN GELOMMMM
Seyda sende benim dogumgunumde yap mayis 5bana hediyen olsun ay ne guzel olur bende songule saka yapcam nisanbebekle beraber ce eeee yapcaz
heh bak o olurr. 5 mayısta yaprızzz testii ohhh ne hoş olur ozmna kdr kanamm gelmezse ne ala...gelemzse bebk tutubndu demekkk
ay ben 1 de yatıyodum hehe amannn bulmusum sızı ıyı oldu he
saka maka baya sayfa yaptık kızlar ne guzel oldu dımı

ayy kuzumm valla öle ii geldiki sormaaa heee..çok ii geldi çokk

Niye olmaz nisaaan yaaa
Ama songul ben uslu biriyimdir niye oyle diyon nezaman yapcaz biz testimizi ozaman ebe hanim benim 4gun var nisanbebekin 6gun bunu ortasini bul bakam ozaman yapak sanki ben sana o gunde saka yapamam heh:))

hadı yumurtalılar calısır ılac falan kalın rahıme ne yapabılıyolar
ay benım annemde 37 de menopoza gırdı benımde genetıkmıkı
yumurta rezervlerın ne durumda ne kadar suredır ıstıyorsunuz cnm

Benim adetler düzensiz 20 günde bir oluyorum 3 gün sürüyordu 7 aydır istiyoruz en son gideyim dedim doktora.benim annem 30yaşında girdi ;(

arasın uyanmasına tam 7 saat kaldı ama banane yatmıcam valla o herkez serı yazıyo ıcım acıldı 10 saat olsa kalkmasına ne olcak zaten hıc uykum bıtmezkı benım

Niye olmaz nisaaan yaaa
Ama songul ben uslu biriyimdir niye oyle diyon nezaman yapcaz biz testimizi ozaman ebe hanim benim 4gun var nisanbebekin 6gun bunu ortasini bul bakam ozaman yapak sanki ben sana o gunde saka yapamam heh:))

amann senımı kırcem be ya olsun 1 nısan sakası bıle guzel olur

X