Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

slm kızlar bn geldim nasılsınız gorusmeyeli:KK3::KK3::KK3:
topikte gergınlık olmus galıba olayı tam anlayamadım ama cok uzuldum nıye bole oldu kı neden kustunuz bırbırıneze degmeyen ınsanlar ıcın:KK14::KK14::KK14::KK14:
bu arada kan vercem demıstım sıze sonuç 0.07 yani eşşek kadar negatif sımdı adetımı beklıyom:KK31::KK31:

Kızzz biriniz anlatın hele nolmuş kim kime küsmüş haberim yok benim.catlarım vlla meraktan

Yumurtalar iyi canım gecen ay 2 tane vardı olmadı:KK43:ama tabi tüp bebek ilaçlarıyla daha fazla yumurta olcak inş.özelde yaptırıyorum canım.5.gün yumurtasını bende duydum canım tutma şansı daha yüksek oluyo galiba.ama bilmiyorum daha bişey konuşmadık doktorla.10 nisanda belli olcak herşey:))

Canım bu normal kist değil çikolata kisti benimki.adetle fln atılmıyo.çikolata kistinde ameliyt bile olsan tekrarlıyomuş genelde.hiç bi ilaç kullanmasam bile o orda duruyo canım.en büyük çözümü doğum yapmakmış doğumla gidiyomuş.
hımm analıdm cnm çikolata kistini duydum ama ne oldunu bilmodum tam olarkk..ayy kuzum yaaa ne bilim çi,kolta kadr sevimli olmadığı kesin kuzummm
kuzucum iyi geceler ben kaçayımda yatayım accık.öptüm seni. Sende dualarında bana yer verirmisin.hayırlı uykular.
tamm cnm senn içinde bol bol dua edrm kuzum rabbm her şeyn hayılsını versin kuzu
cnm ben adet oldum şimdiki bat 23 nisan
hayırlı olsun kuzum yeni ayın inşşlhhbu ay olur...
slm kızlar bn geldim nasılsınız gorusmeyeli:KK3::KK3::KK3:
topikte gergınlık olmus galıba olayı tam anlayamadım ama cok uzuldum nıye bole oldu kı neden kustunuz bırbırıneze degmeyen ınsanlar ıcın:KK14::KK14::KK14::KK14:
bu arada kan vercem demıstım sıze sonuç 0.07 yani eşşek kadar negatif sımdı adetımı beklıyom:KK31::KK31:
ayy ben anlamdım senn gnn gelmşmydi..ay kafm karştı bak şimdi heee...neyse işllhh songln dedi gbiii sende kızlar değer 200 fln derken 5000 olck sonrcamı kese kalp atışı derken kucmıza aldımız gnleride görcezz..gerginliğide boşver4 kuzum..herkes ne oldunu bizi ne olark gördünü.bize mne kdr değer veini çok raht görmş oldukk i oldu..birkişi yüzünden her şey ortaya döklmş oldu
Kizlar akintim sanki kahve rengine dönüyor, galiba adet geliyor :KK14::KK14::KK14:
ayyy ayyy neden olduki şimdi o yaa...neyse hemencik gelsin hemncik yeni aya başlıyalım ben kahverengi gbi gelemsine bişe diyemm..bekim devamı gelmez ne hoş olur deme
Kızzz biriniz anlatın hele nolmuş kim kime küsmüş haberim yok benim.catlarım vlla meraktan

boşssverr kuzuzcukkk çokk uzun meseleeeeler....ceviz kabunu bırk elma çekirdeni doldurmucak şeyler ama çok uzatılıp kin ttuldu için olo....sen merk etme her şeyiii...
yaza hamile kadın heee:nazar:

ay ıyı yavru kus bugun gezdım gune gıttım bol bol sohpet ettım keyıflendım guldum:21::21::21:

arasta bı uyudu ta kalkana kadar nazar etceklerdı oğlumu valla he

sen neyaptın bugun seydmmmmm

ayy kuzu maşşlhhnazar değcekk oğluma yaa..kıymm ben ona valla heee...
ay bende ne edim kaltım kalvaltı yaptık dedim benmkine süprge nakavt..ay bi söylendi bir söylendi çıt çıkrmadım ama şiştimmm...içmde patlaıd laflar.dedm ben bişe yapmaıdm elektrk gtti geldi süprrken böle oldu her neyse çarşıya gitik verdik..birde onu aradık..ay bugn süt buharı yapcktım.bugn çalışma gnydüü..pehh kaldı öleee..yapamdım eve geldik saat 5 ti..hesap kitap işi derken baya oldu bizde çalıştık öle kaldı..bende artı ya yarın ya da perşembe gnü yapcm süt..ayy kız nedense bu ay umutluyum kendimden..oğlum olursa ismi nesim olcak yaa..hahah ..bugn hesap yaptım 4 mayıstan önce test fln yapmıcam hahaha..52. gn düşüyor ya ondan beklicem 53. gn test yaparım gelmezse adetm ahahha

ayy kuzu maşşlhhnazar değcekk oğluma yaa..kıymm ben ona valla heee...
ay bende ne edim kaltım kalvaltı yaptık dedim benmkine süprge nakavt..ay bi söylendi bir söylendi çıt çıkrmadım ama şiştimmm...içmde patlaıd laflar.dedm ben bişe yapmaıdm elektrk gtti geldi süprrken böle oldu her neyse çarşıya gitik verdik..birde onu aradık..ay bugn süt buharı yapcktım.bugn çalışma gnydüü..pehh kaldı öleee..yapamdım eve geldik saat 5 ti..hesap kitap işi derken baya oldu bizde çalıştık öle kaldı..bende artı ya yarın ya da perşembe gnü yapcm süt..ayy kız nedense bu ay umutluyum kendimden..oğlum olursa ismi nesim olcak yaa..hahah ..bugn hesap yaptım 4 mayıstan önce test fln yapmıcam hahaha..52. gn düşüyor ya ondan beklicem 53. gn test yaparım gelmezse adetm ahahha

ay kuzum elıfle konstuk uzun uzun yazamadım da
cnm benım yumurtan var bendede uöut var ınankı ay mayısta cok gec be daha nısana gelmedık he sende
supurge oalyına pek bı guluyorum tahmın edıyorum senın hallerı haha ay bıdaha bozma he sende

ay kuzum elıfle konstuk uzun uzun yazamadım da
cnm benım yumurtan var bendede uöut var ınankı ay mayısta cok gec be daha nısana gelmedık he sende
supurge oalyına pek bı guluyorum tahmın edıyorum senın hallerı haha ay bıdaha bozma he sende

ayy kuzum sorma yaaa...hiç çıtımı çıkrmadımm valla kavga etmeyelim diye...
ayy yumurta varr umut var bilorummmm...ama çok ağrıyoo yaa..ilkiye girrken bile öle böle değill..pufff..sütt buharıı şart anammm kesin şart..ay çok ağır kaldrdım belim açıldı kesin..belşimede çömlek şart...
ayy amma konuştunuzz hee eliffle analtınmı olyları :KK70:DD:KK53::KK53:oldumu...
gerçi şaşırmaz...kinci olmm ne demk oldunu bilo yazdan

Elifmi dedin ben elife kustum bebis olana kadar bizimleydi olduktan sonra unuttu bizi ayni sekilde erva gerci erva hep yarene yazardi diger gebe kizlarda gelmiyor isteyen ustune alinsin ohhh vallaha biz kendi kendimize burda yardimci olalim destek cikalim yok anam yok nerde birbirimize dua ettigimiz yardimci oldugu.uz arkadaslar ben bugun cok sinirliyim sebebi belirsiz. Helal olsun songule gebeykende geldi dogum yaptiktan sonrada geldi halimizi hatrimizi sordu derdimize ortak oldu Allah ebediyen razi olsun canim senden

Cok merak ediyorum gebe kalmasaydilar burda olurmuydular.
Neyse amaaaaaan bosveeeerrrr Allah buyuk bizi ancak O anlar

X