Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

orasını ALLAH bilir tatlımm hiç de belli olmas benim doktorum benden cok ümitliydi asılama yapmayalım bilede
ama olmadı işde nasip belkidee olacak bilemeyizz evet insan yıpranıyor hayal kırıklıgı oldumu biras kafa dinlemek gerek

ayy o günler gelecek mi canım yaa bilemiyorum hamile kalırsam heyecendan ölecem die korkuyorum artık
hiç yasamadık ya nasıl bi duyguu ohhhhhh bilemiyorum işdee

tatli dedigim gibi sen bi rahim filmi cektir cok kisi duydum rahim filmi cekilen ayi hamile kalmislar
tabiiki gelecek o gunler GUZEL ALLAHIM bir gun bizi de anne edicek dee ne zaman bilemeyiz her halde bizim icin hayirli olan bi zamanda...

arkadaşlar ben ve eşim bu ay zaferan otuyla karışım kullanıyoruz bir araştırın derim etkileri çok fazla
selam canım neye ii geliomus acaba sen ne için kullanıyorsunn
çok seviyorum izmiri yazın 30 gün kaldık özlemişim iyi geldi arkadaşım,hele şimdi nasıl ihtiyacım var bu soğuk esk havasında :)

ayyy sevmeyen ölsün desem benciklik yapmıs olmam sanırım bende
bi izmirlik olarakk bayılıyorum izmirimee asıgımm:KK16::KK16::KK16::KK16:

orasını ALLAH bilir tatlımm hiç de belli olmas benim doktorum benden cok ümitliydi asılama yapmayalım bilede
ama olmadı işde nasip belkidee olacak bilemeyizz evet insan yıpranıyor hayal kırıklıgı oldumu biras kafa dinlemek gerek

ayy o günler gelecek mi canım yaa bilemiyorum hamile kalırsam heyecendan ölecem die korkuyorum artık
hiç yasamadık ya nasıl bi duyguu ohhhhhh bilemiyorum işdee

aminnnnnnnnn canımm ben kimselere anlatmadım bi arkadsım ve annem hariççç
arkamdan konusulanlar kısır oldugum konusunda ama napım oda benim elimde diil allahımm onlarada yasatsın bu duyguyu
bende kanallarda sorun oldugu için süt buharına oturmustum
sifa olsundaa yapalım yiyelim tek sorun bu olsun

ay cnm y hamile olduğumu öğrendim ertesi gün kaybettim sadece bir gece yaşadım çok garip bişey düşeceğini hissttim diyebilirim sana ama çok mutlu olmuştum hamile kalabiliyordum.....benim tüpler açık film çekibdim ama zaman lazım işte bi 3,5 yıl daha sanırım:)

Dünürüm çık dışarı sohbet edelim sessiz sessiz ne yapıyorsun bakim kızım oğlunu özlemiş :KK16::KK16::KK16:

tatli dedigim gibi sen bi rahim filmi cektir cok kisi duydum rahim filmi cekilen ayi hamile kalmislar
tabiiki gelecek o gunler GUZEL ALLAHIM bir gun bizi de anne edicek dee ne zaman bilemeyiz her halde bizim icin hayirli olan bi zamanda...
canım benimm dogru da doktorum dedi ki ben seni amaliat ettim kanalının biri açık ben kanal filmine güvenmem dedii
onun için o da mantıklı yanii evet vakti zamanı gelmiyor işdee ALLAHIMM çok bekletmesin biizleri

ay cnm y hamile olduğumu öğrendim ertesi gün kaybettim sadece bir gece yaşadım çok garip bişey düşeceğini hissttim diyebilirim sana ama çok mutlu olmuştum hamile kalabiliyordum.....benim tüpler açık film çekibdim ama zaman lazım işte bi 3,5 yıl daha sanırım:)

evet öyle cok kötüü ALLAHIM bi daha yasatmasın
hiç asılama yaptırdın mı pekii

29 yaşındayım allah yüzümüze gülsün artık...
canim sabr edelim ALLAH sabr edenleri en iyi sekilde mukafatlandirir kac yillik evlisin?

haklısın bitanem bende öyle eşimi üzgün gördümmü hiç dayanamam
yine sizin biliceğiniz bişey ama bence başka doktorada gidin bak kısaca bişey anlatıyım ben 13 yaşındayken kasık ağrısınla doktora gittim
doktor rahimde kanser var dedi ve hemen alınması lazım dedi ama annem
başka doktorada gösterdi oda aynısını dedi annem tekrar başka doktora götürdü allahım o doktorumdan allah razı olsun yok
öyle bişey dedi su kisti varmış yumurtalığımda patladığı için kanser gibi gözüküyomuş ameliyat oldum ve temizlediler ya diğer doktorları dinleseydik
şimdi kadın bile değildim bence imkanınız varsa gidin
ahh canim kiyamam o yazta neler gelmis basina kim bilir annen ne kadar uzulmustur ama sonu mutlu bitmesi cok guzel, evet canim ayri dra gitmek iyi fikir bi arastiryim bakalim drlari esim bu hafta yine test verecek muhtemelen dr degisterecegim

tatlım boşver sen başkalarını sen başkaları için yaşamıyorsun hem sen mutlu olduktan sonra kimse seni üzemez üzmesine de müsade etme öyle kiselere karşı mesafe koy bütütn hastalıklar stres ve düşünceden oluyor biliyorsun senin canını onlar vermedi MEVLAM işini bilir bilirde yapar her hayırda bir şerin olduğu gibi her şerde de bir hayır vardır RABBİM hiç bir kulunu yanlız çaresiz bırakmamıştır olacak inşallah belki doğru bir zamanı vardır sen gül yüzünü soldurma onlarıda boşver kalbini RABBİNE BIRAK
canim iyi kalbin iyi dileklerin icin cok tesekkur ederim ALLAH gonlundekini nasip etsin hep:KK16::KK16::KK16:

kızlar bana müsade çıkıyorum girebilirsem tekrar görüşürüz allaha emanet olun dualarımızı esirgemeyelim birbirimizden....allahım sen bizi gör yarabbim....iyi akşamlar herkese...

canım benimm dogru da doktorum dedi ki ben seni amaliat ettim kanalının biri açık ben kanal filmine güvenmem dedii
onun için o da mantıklı yanii evet vakti zamanı gelmiyor işdee allahımm çok bekletmesin biizleri

AMINNN:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
lamişimmm askımm neden geldigiiii hber vermiosun bana bakım küsüm mii
ayyy kuzum geçmişi okuyayım dedim ama ben okudukça siz ilerlediniz:):) geldim bebem geldimmmm :KK16::KK16:
canim iste cok az bisey nette baktim milyonlarca spermi olan arkadaslarin asilamalari tutmuyor benimki nasil tutacak ki??? dr bizi oyle umitli gorunce yapalim dedi biz de kabul ettik iste...
bende ara vermeyi karar verdim sanirim nisanda yine asilama deneye bilirim:26::26::26:
aaaaa dilberrr aşk olsun sana :KK20:sanki milyonlarca spermle mi hamile kalıyoruz bi tanesi yetiyo dimi o bitanesi Rabbim nasip ederse öyle bi giderkii:21:sen Rabbime sığın gerisini o b,lir....
Dünürüm çık dışarı sohbet edelim sessiz sessiz ne yapıyorsun bakim kızım oğlunu özlemiş :KK16::KK16::KK16:
geldim dünürüm geldim geçmişi okuyayım dedim ancaa....... benim oğlanda senin kızı özlemiş biran önce evlenedlim diye 1 hafta önden gidiyo kereta çapkın olcak vesselam :KK9::KK9::KK9::KK9:

rahim filmi cekındım sorun yok,klomen kullandım,yumurtam 20 m buyudu,adetim suan gecti 2 günde olmadım ,kan testi yaptırdım 5-0 cıktı negatif,anlamadım adet olmadım hala:KK43:(((((((((((((((((((:-)50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

kızlar bana müsade çıkıyorum girebilirsem tekrar görüşürüz allaha emanet olun dualarımızı esirgemeyelim birbirimizden....allahım sen bizi gör yarabbim....iyi akşamlar herkese...
ben daha yeni gelmiştim ama sen kaçıon güle güle git kuzum hayırlarla yine gelll:):):):):):):)

ayyy kuzum geçmişi okuyayım dedim ama ben okudukça siz ilerlediniz:):) geldim bebem geldimmmm :KK16::KK16:

geldim dünürüm geldim geçmişi okuyayım dedim ancaa....... benim oğlanda senin kızı özlemiş biran önce evlenedlim diye 1 hafta önden gidiyo kereta çapkın olcak vesselam :KK9::KK9::KK9::KK9:

pardon da sen nasıl onun dünür oluyorsunn anlamıyorum yanii ben belki kıs dogurcamm valla ben olacam dünür seninle kacırırım oglunu
izmire sonraa askitomm

rahim filmi cekındım sorun yok,klomen kullandım,yumurtam 20 m buyudu,adetim suan gecti 2 günde olmadım ,kan testi yaptırdım 5-0 cıktı negatif,anlamadım adet olmadım hala:KK43:(((((((((((((((((((:-)50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
canım hoşgeldin... hakkında hayırlısı olsun ama tahlil için çok erken henüz 2 gün geçmiş bence biraz daha bekle yine olmassan testi yinelersin ama yine negatif çıkarsa dr ye git söktürücü versin yumurtana baksın kist falan olur olmasın.....

aaaaa dilberrr aşk olsun sana :KK20:sanki milyonlarca spermle mi hamile kalıyoruz bi tanesi yetiyo dimi o bitanesi Rabbim nasip ederse öyle bi giderkii:21:sen Rabbime sığın gerisini o bilir....

hg cici anne, tatlim ama sperm cok oluca sans artiyor yani :KK17::KK17::KK17::KK17:tatlim sen simdi hamissin hamilelerin duasi kabul olurmus aklina geldigimde bana dua eder misin?:KK17::KK17::KK17:
ama ALLAH ol derse olmayacak hic bir sey yoktur tabiiki INSALLAH bir gun benim icin de ol der AMINNNN...

$481857_449946471728842_1858810354_n.jpg

henüz gelmeyen annesini bekleten bebişimin battaniyesi
ablası ördü

pardon da sen nasıl onun dünür oluyorsunn anlamıyorum yanii ben belki kıs dogurcamm valla ben olacam dünür seninle kacırırım oglunu
izmire sonraa askitomm
aaa ayıp ettin seninkinide alırızz anacımm.... eee ne demişler bi oğlanı 2 kız ister ikiside alırrr :KK9::KK9: ( lamiş anasözü )

selam canım hoş geldin bi yerde sorun yok bak ne güsel normal dede gecikmen oluyormuydu yada içtigin hap gecikme yapıomur mu acabaa hayırlısı hakkında

icimde hala umut var,acaba 4-5 gun daha beklesem kan sonucu degişirmi,ne bilim arkadaslar ılk once negatif cıkıp sonra pozıtıf sonuc cıkan varmııdır,hıc boyle bir durum duydunuzmu:KK14::KK14::KK14:

X