Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayyyyy çok sessiz topic ozaman ben avatarımı degiştiririm bu çileklerden ögg geldi

gecen markette kocaman çilekler gördüm.dev çilekler die kocamla konusup gülüom
bunlar dolabtan cıkıp gece bizi yerlermiş falan die:KK9::KK9::KK9::KK9:

çocuk geldi abla çileklerin fiyatı düştü portakal fiyatına çilek dedi.
dedim zaten portakal kadar olmuslar:KK9::KK9:

çok anlamsız ama buda böle bir anımdır.......

ayyyyy çok sessiz topic ozaman ben avatarımı degiştiririm bu çileklerden ögg geldi

evet sessizzz herkeslerr uykum mu geldiii nee bendee bi dolanıyım o zamann:KK8::KK8:
cilek konusundaa katılıorumm aaa çilek çıkmiş dedim anneme pazardaa annem dedii
hormunlu baksana ne kadar büyükk azcık alım demiştimm ama hevesim kaçtıı annem öle diyincee:KK52::KK52:

ayy hepp hormon hepp hormonnn...
ay benim amcam yazın urfaya gtti zmn bende arda bahçesini suluyorum...onun orda mink mink çilkeler çıkr kendilinden lop lop yiyim..offf yaaa gene yemek ..artık aklım hep yemekte ne olck bilmm ya..kendimden miğdem bulnıyo artık

ayy hepp hormon hepp hormonnn...
ay benim amcam yazın urfaya gtti zmn bende arda bahçesini suluyorum...onun orda mink mink çilkeler çıkr kendilinden lop lop yiyim..offf yaaa gene yemek ..artık aklım hep yemekte ne olck bilmm ya..kendimden miğdem bulnıyo artık

heh burdan da kendini sevmicek bişe buldun...
çilekten de canın sıkıldı valla aferim sana kuzucuk

aaaaaa görmedim canım farketmedim inan.
evet kabak tatlısı yaptım.

sen neler yaptın bakim yeni resimler yokmu:KK52::KK52::KK52:
yok canımmyapmadım bu ara bişiyle yemek bölümnde yarısma var bakı hatta oy kullanınn et yemekleri bölümündee

ee dhaa daha berrin sen nasılsın cnm ne zmngtcen bida doktra

ben iiyim canım adet olnca gidicem sen neden pek durgun sanki

bu sistembeni atmıs yaaa

bu arada çıkan bayanlar bii ii gecelerr der yanii

Son düzenleme:
ay dogru diyosunnn..
sıkıntılı erkek kişisi ve kadın kişisi olarak atıos kendimizi dışarı...

gez toz yürü derken..bugünde cıktık faturaları yatırdık
bana telefon baktık
noteII istedigimi bilior söle cüzdan gibi üzeri taşlı metal bir kılıf vardı
110liraydı.dedi hayatım telefonu ilerde alırız ama istersen kılıftan baslayalım:KK9:

gezz gezz.))) ay gozume takildi kizz bende de note 2 var ve cok memnunumm esim iphone kullanio o bile bundan alicak kucuk gelio o telefon artik bana haha ve foto filan cok guzel cekio :KK51:..aman ole kilif milif sevmiom telin ozlligi gidio ole dursun daha guzell kocana kesin aldirrrrrrrrrrrrrrrrrrr:))))))))

sinem canim nasilsin? nasil gidiyo hamislik bulantilar basladi mi? pit pitlari duymaya ne zaman gideceksin?:nazar::nazar::nazar:

sinem canim nasilsin? nasil gidiyo hamislik bulantilar basladi mi? pit pitlari duymaya ne zaman gideceksin?:nazar::nazar::nazar:

merhaba canim gormedim kusura bakma yazilari okuodum:)) iyiyim canim daha duyamadim sadece cumartesi agrim oldu acile gittik bos bir kesecik gorduk hahaha:))) haftaya sali insallah canim hem bebisi gorur hemde duyariz pitpitlarini die umut edioruz..allaha sukur ne bulanti ne bas donmesi ne bisey suanlik yok gayet iyiyiz arada kasik agrim var bide bulanti olursa aksamlari oluo oda azicik bisey ve yanma okadar birde uykum cok gelio:) sen napiosun nasil gecio canimm nekadarlik oldunuz annesi:))

Son düzenleme:
X