Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Canım eşimin arkadaşlarımız var izmirde, ayrıca eşimin amcası var ,7 saatte geliyoruz , cnm ben klomen kullandım cevap vermedi yumişleer menegona da cevap vermedi, doktor gonallerle büyütücekti,ama aşılama yapalım dedi bence en mantıklısı bu dedi ben aynı fikirde değilim,beklemek istiyorum ama o anlamıyor,,,
hımm dün konusmustuk hatırladım evet neden böle acele ediyor ki anlamadım sorun yumişlerin büyümesi ise
önce büyütüp catlatsın bi öyle deneyin sonra asılama yapsın bencede beklemen mantıklı bitkisel kürleri uygula bence
burda bi ardasımız var oda eskisehirdee ondan sordumm
neslimmmmmmmmmm duydun mu 7 saat ne kii bekliyorum bu yazaaa:KK16::KK16::KK16:

selam canim iyiyim sag ol sen nasilsin?kusura bakma demin esimle yemeye gittik acil ciktim yazamadim... evet tatlim bugun 8. gun bitiyor canim benim hic agrim sizim batma falan olmuyor tutmayacagi belli iste her yonden ben de hic test falan da yapmiycam gerek yok bence onumuzdeki hafta alis verise cikip biraz stress atmayi dusunuyorum bu asilama beni cok stersse sokmustu kafam artik rahat kendimi alistirdim negatife :KK28::KK28::KK28:, sen neler yapiyosun? tatlim bence sen dru dinleme asilamadan once bi rahim filmi cektir ne olur ne olmaz:44::44::44:

tatlım dogru diorsundaa cektiremiyorum işde su ara ben bekliyim ya napım biras daha
hem neden olumsuz düşünüyorsun hiç sperm bulamadılarsa neden asılama yaptılar ki tatlımm içeri
döllesin die ne koydular kii:KK52:

— Bildiğimiz-bilmediğimiz bütün iyilikleri ver, bildiğimiz-bilmediğimiz bütün kötülüklerden muhafaza et,her işimizin sonunu güzel eyle, dünya sıkıntılarından ve ahiret azabından bizi koru!
sıkıntı sitres yapma tatlım herşey olacağına varır Rabbim yüreciğine bir inşirah serinliği versin inşallah

tatlim senin bu pozitif yazilarina... dualarina... bayiliyorum keske her kes senin gibi anlayisli olsa olmayacagini bile bile pozitif dusunmeme sebep olsa ama yokk her kes vura bildigi en hassas yerimden vuruyor ne diyim arkadasim ALLAH oylelerini islah etsin

tanışalım canım benim ama ben anca akşamları girebiliyorum malum gündüz işvar
canım izmirde yaşıtyorum yaş 37 allahım nasip ederse yeniden bebiş istiyorum
bir kızım birde oğlum var ama ben yine çocuk aşkınla yanıp tutuşuyorum
4 aydır çalışmalardayım ama kısmet değilmiş daha ooofffffff amma yazdım dimi canım

canim tanismamiza memnun oldum RABBIM evlatlarini sana bagislasin INSALLAH gonlundekini de sana nasip etsin tez zamanda, ben 25 yasindayim yakinda 26 olacak ))) 2.3 senedir evliyiz hep istedik ama olmadi 7 ay olmayinca dr gittik esimde oligospermi varmis tedavilere cevap vermeyince dr degistirdik varikosel oldugunu oyrendik ve ameliyat oldu ustunden 1 seneden fazla gecti ama hala degerler duzelmedi:KK14::KK14::KK14: ne ilaclar ne vitaminler ne takviyeler uygulamamiza ragmen bir degisiklik yok...

lamişimmm askımm neden geldigiiii hber vermiosun bana bakım küsüm mii

hımm dün konusmustuk hatırladım evet neden böle acele ediyor ki anlamadım sorun yumişlerin büyümesi ise
önce büyütüp catlatsın bi öyle deneyin sonra asılama yapsın bencede beklemen mantıklı bitkisel kürleri uygula bence
burda bi ardasımız var oda eskisehirdee ondan sordumm
neslimmmmmmmmmm duydun mu 7 saat ne kii bekliyorum bu yazaaa:KK16::KK16::KK16:

tatlım dogru diorsundaa cektiremiyorum işde su ara ben bekliyim ya napım biras daha
hem neden olumsuz düşünüyorsun hiç sperm bulamadılarsa neden asılama yaptılar ki tatlımm içeri

ya bak sende benim gibi düşünüyorsun amannn doktora gidince stres oluyorum biraz daha bekleyeceğim bitksel denemedim hç bugüne kadar başlayacağım artık dua edin ne olur..esk den yazan arkadaşın doktoru kim merak ettim....yorumlarını alsak...

canim tanismamiza memnun oldum RABBIM evlatlarini sana bagislasin INSALLAH gonlundekini de sana nasip etsin tez zamanda, ben 25 yasindayim yakinda 26 olacak ))) 2.3 senedir evliyiz hep istedik ama olmadi 7 ay olmayinca dr gittik esimde oligospermi varmis tedavilere cevap vermeyince dr degistirdik varikosel oldugunu oyrendik ve ameliyat oldu ustunden 1 seneden fazla gecti ama hala degerler duzelmedi:KK14::KK14::KK14: ne ilaclar ne vitaminler ne takviyeler uygulamamiza ragmen bir degisiklik yok...

dilber tatlımm ne kadar cok benzioz yasadıklarımızz bende yarın bi sene olacak kanal filmi cekilelii çok üzüldüm bak simdii benn
biz ne zaman hamiş olacazz ALLAHIMM duy bizideee:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

canim iste cok az bisey nette baktim milyonlarca spermi olan arkadaslarin asilamalari tutmuyor benimki nasil tutacak ki??? dr bizi oyle umitli gorunce yapalim dedi biz de kabul ettik iste...
bende ara vermeyi karar verdim sanirim nisanda yine asilama deneye bilirim:26::26::26:

tatlim senin bu pozitif yazilarina... dualarina... bayiliyorum keske her kes senin gibi anlayisli olsa olmayacagini bile bile pozitif dusunmeme sebep olsa ama yokk her kes vura bildigi en hassas yerimden vuruyor ne diyim arkadasim ALLAH oylelerini islah etsin

bende çok memnun oldum canım peki başka doktora gitmeyi düşünmedinizmi canım bu durumlarda
bi kaç doktora gitmek bence daha iyi nebiliyim ben pek güvenemiyorum doktorlara

dilber tatlımm ne kadar cok benzioz yasadıklarımızz bende yarın bi sene olacak kanal filmi cekilelii çok üzüldüm bak simdii benn
biz ne zaman hamiş olacazz ALLAHIMM duy bizideee:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

vardir ALLAHIN bir bildigi INSALLAH o gunleri de nasip edecek hayirlisi ile bizde burda paylasacagiz tum duygularimizi bir de gecmisi okuyunca gulecegiz bak nasilda uzulmusuz diye:KK53::KK53::KK53:

ya bak sende benim gibi düşünüyorsun amannn doktora gidince stres oluyorum biraz daha bekleyeceğim bitksel denemedim hç bugüne kadar başlayacağım artık dua edin ne olur..esk den yazan arkadaşın doktoru kim merak ettim....yorumlarını alsak...

canım nişana gitti o bi hafta kadar gelmicek sanırım bende doktorunu bilmiyorum
vallaa yaren2007 daha ii bilir ama yumişler için bi bilgi nettden de bak canımm bitkisel kürler de faydalı olur

bende çok memnun oldum canım peki başka doktora gitmeyi düşünmedinizmi canım bu durumlarda
bi kaç doktora gitmek bence daha iyi nebiliyim ben pek güvenemiyorum doktorlara

canim o zamanlar akil edemedik nerden baslacagimizi bile bilmiyorduk ikimizde sok olmustuk esimin morali cok bozulmustu o siralar bende cok ustune gitmedim esim benim icin cok degerli onun kirilmamasi incinmemesi icin ne gerekirse yaparim onu uzuntulu gormek beni mahvediyor :KK19::KK19::KK19:

canım nişana gitti o bi hafta kadar gelmicek sanırım bende doktorunu bilmiyorum
vallaa yaren2007 daha ii bilir ama yumişler için bi bilgi nettden de bak canımm bitkisel kürler de faydalı olur

bakıyorum cnm ya soğan kürüyle başlayıp incir ve çörek otuyla devam edicem:) ayyy hale bak yaaaa ot mot la uğraşıyoruz allahım sen gör bizi yarabbim herkese gönlündekini ver bizi saçma salak dost görünen kıskanç fitne fesatlardan uzak tut yarabbim,en yakın arkadaşlarımdan birini sildim anlamsız düşünceleri yüzünden...allahım sen büyüksün hepimize nasip eyle..... 2013 bizim yılımız olucak..

bakıyorum cnm ya soğan kürüyle başlayıp incir ve çörek otuyla devam edicem:) ayyy hale bak yaaaa ot mot la uğraşıyoruz allahım sen gör bizi yarabbim herkese gönlündekini ver bizi saçma salak dost görünen kıskanç fitne fesatlardan uzak tut yarabbim,en yakın arkadaşlarımdan birini sildim anlamsız düşünceleri yüzünden...allahım sen büyüksün hepimize nasip eyle..... 2013 bizim yılımız olucak..

evet canim aynen oyle negatif dusunceyle moralleri bozanlari silmek lazim psikolojinin etkilenmemesi icin elbette 2013 bizim yilimiz olacak dua edelim ki kucagimizda olmasa bile gobusumuzde tamamlayalim seneyi
bu arada yas kac?

tanışın tanışın kaynaşın:KK1::KK1::KK1: neresındesin izmirin

arkadaşlar ben ve eşim bu ay zaferan otuyla karışım kullanıyoruz bir araştırın derim etkileri çok fazla

canim iste cok az bisey nette baktim milyonlarca spermi olan arkadaslarin asilamalari tutmuyor benimki nasil tutacak ki??? dr bizi oyle umitli gorunce yapalim dedi biz de kabul ettik iste...
bende ara vermeyi karar verdim sanirim nisanda yine asilama deneye bilirim:26::26::26:

orasını ALLAH bilir tatlımm hiç de belli olmas benim doktorum benden cok ümitliydi asılama yapmayalım bilede
ama olmadı işde nasip belkidee olacak bilemeyizz evet insan yıpranıyor hayal kırıklıgı oldumu biras kafa dinlemek gerek
vardir ALLAHIN bir bildigi INSALLAH o gunleri de nasip edecek hayirlisi ile bizde burda paylasacagiz tum duygularimizi bir de gecmisi okuyunca gulecegiz bak nasilda uzulmusuz diye:KK53::KK53::KK53:
ayy o günler gelecek mi canım yaa bilemiyorum hamile kalırsam heyecendan ölecem die korkuyorum artık
hiç yasamadık ya nasıl bi duyguu ohhhhhh bilemiyorum işdee

aminnnnnnnnn canımm ben kimselere anlatmadım bi arkadsım ve annem hariççç
arkamdan konusulanlar kısır oldugum konusunda ama napım oda benim elimde diil allahımm onlarada yasatsın bu duyguyu
bende kanallarda sorun oldugu için süt buharına oturmustum
sifa olsundaa yapalım yiyelim tek sorun bu olsun

evet canim aynen oyle negatif dusunceyle moralleri bozanlari silmek lazim psikolojinin etkilenmemesi icin elbette 2013 bizim yilimiz olacak dua edelim ki kucagimizda olmasa bile gobusumuzde tamamlayalim seneyi
bu arada yas kac?

29 yaşındayım allah yüzümüze gülsün artık...

canim o zamanlar akil edemedik nerden baslacagimizi bile bilmiyorduk ikimizde sok olmustuk esimin morali cok bozulmustu o siralar bende cok ustune gitmedim esim benim icin cok degerli onun kirilmamasi incinmemesi icin ne gerekirse yaparim onu uzuntulu gormek beni mahvediyor :KK19::KK19::KK19:

haklısın bitanem bende öyle eşimi üzgün gördümmü hiç dayanamam
yine sizin biliceğiniz bişey ama bence başka doktorada gidin bak kısaca bişey anlatıyım ben 13 yaşındayken kasık ağrısınla doktora gittim
doktor rahimde kanser var dedi ve hemen alınması lazım dedi ama annem
başka doktorada gösterdi oda aynısını dedi annem tekrar başka doktora götürdü allahım o doktorumdan allah razı olsun yok
öyle bişey dedi su kisti varmış yumurtalığımda patladığı için kanser gibi gözüküyomuş ameliyat oldum ve temizlediler ya diğer doktorları dinleseydik
şimdi kadın bile değildim bence imkanınız varsa gidin

tatlım boşver sen başkalarını sen başkaları için yaşamıyorsun hem sen mutlu olduktan sonra kimse seni üzemez üzmesine de müsade etme öyle kiselere karşı mesafe koy bütütn hastalıklar stres ve düşünceden oluyor biliyorsun senin canını onlar vermedi MEVLAM işini bilir bilirde yapar her hayırda bir şerin olduğu gibi her şerde de bir hayır vardır RABBİM hiç bir kulunu yanlız çaresiz bırakmamıştır olacak inşallah belki doğru bir zamanı vardır sen gül yüzünü soldurma onlarıda boşver kalbini RABBİNE BIRAK

X