Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ay neden kimse yok acaba...bir saattir ölece beklıorum

hızlıca cevap verdim msjlarada..şimdide gözlerim yollarda:KK35::KK35::KK35:

neyse aksama gelirim ben görüşürüs ozamannn

Son düzenleme:
merhaba canım edelim çok memnun olurum yalnız bi sorunum var cepten giriyorum geç cvp verirsem kusura bakma pc yi eşime kaptırdım,proje hazırlıyor.

anladım canım nedemek önemli diiil ee nelerelisin yasın kaç geçmiş de yazdın mı hatırlayamadım ama
ben 3.3 senelik evliyim 2.3 senedirde bebiş yok gelmiyor ahh biyle işde
bi asılama oldum ama tutmadıı izmirliyimm:21::21::21:

anladım canım nedemek önemli diiil ee nelerelisin yasın kaç geçmiş de yazdın mı hatırlayamadım ama
ben 3.3 senelik evliyim 2.3 senedirde bebiş yok gelmiyor ahh biyle işde
bi asılama oldum ama tutmadıı izmirliyimm:21::21::21:

mrb cnm 29 yaşıma giricem martta eskişehirdeyim,eşim egeli 6 yıllık evliyim bir kimyasal gebeliğim var dotorumuda öldüresim var taktım adama, allah sonumu hayır etsin benimde yaklaşık 2 buçuk yıldır olmuyor cnm,hayırlısı ne diyeyim . Senin adına üzüldüm aşılaman tutmamış ama umudunu kaybetme ben balık burcuyum yıllık yorumumu okudum bu yıl benim yılımmış bebeğim olacak falla motive oluyorum olaya bak, :)

iyiyim canım,beynim biraz sulandı o kadar saat 13.00 dan bu yana hesap yapıyodum yeni bitti sayılır,daha yemekte yapmadım hoş eşimin geleceği yok geç gelicek heralde bende yemek yapmam:))

eşin gelmedimi?

mrb cnm 29 yaşıma giricem martta eskişehirdeyim,eşim egeli 6 yıllık evliyim bir kimyasal gebeliğim var dotorumuda öldüresim var taktım adama, allah sonumu hayır etsin benimde yaklaşık 2 buçuk yıldır olmuyor cnm,hayırlısı ne diyeyim . Senin adına üzüldüm aşılaman tutmamış ama umudunu kaybetme ben balık burcuyum yıllık yorumumu okudum bu yıl benim yılımmış bebeğim olacak falla motive oluyorum olaya bak, :)

ben yay burcuyum merak ediopde okumadım hiç ama özelliklerini tasıdıgımı düşünürüm
uzun bi süre istememişiniz herelde doktorla sorunu ne

iyiyim canım,beynim biraz sulandı o kadar saat 13.00 dan bu yana hesap yapıyodum yeni bitti sayılır,daha yemekte yapmadım hoş eşimin geleceği yok geç gelicek heralde bende yemek yapmam:))

eşin gelmedimi?

canım saat 3.3 da geldi uyudu uyandı bile sen ne hesabi yapıyorsun

eşimin muhasebesini tutuyorum canım,herne kadar mesleğimi yapamasamda eşimden maaşımı alıyorum ortalama 500 e yakın müşterisi var girdiler-çıktılar felan..

ne güzel eşin erken geliyo,benim eşimde sabah 8-9 da çıkar akşam 9-10-11 e kadar gelmez,alışması zor oldu ama eşimin ticari zekası biraz fazla:))

dilberimmmmmmmm böle deme..bende böle derdim hamile arkadaslarım şikayet edince.
ama herseyin hayırlısını dileyelim.

bende derdim o bulantılardan benimde olsun.

olduda..bulantısınıda çektim,hareketinide hissettim ama okadar işte:KK14:
kucagımıza alalım hayırlısıyla die edelim dualarımızı..
kokusunu içimize çekelim diye...anlarsın beni sen:KK54:

anladim canim seni cok haklisin o zaman ben soyle diyim once hayirlisiyla o bulantilari cekelim sonra o guzel kipirdamalari hiss edelim sonra hayirlisiyla saglikli sihhatli kucagimiza alalim kokusunu icimize doyunca bir cekelim bunlari yasarkende ALLAHA binlerce kez sukr edelim bu duygulari yasattigi icin kiii INSALLAH yasariz bu guzel duygulari AMINNNN.....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

doktorla frekansımız tutmadı bizim bu ikinci doktor ilkine bir ay gittim bıraktım,ikincisine 7 aydır gidiyordum ama olmuyor birbirimizi anlayamıyoruz,yumurtalarım büyümüyor benim,onun için kür yapacağım cnm, bu arada izmiri çok severim sık sık da gideriz,bir iki nefes da benim için al. Aşılanın maliyeti ni sorabilirmiyim cnmm ilaçlarınla birlikte..

eşimin muhasebesini tutuyorum canım,herne kadar mesleğimi yapamasamda eşimden maaşımı alıyorum ortalama 500 e yakın müşterisi var girdiler-çıktılar felan..

ne güzel eşin erken geliyo,benim eşimde sabah 8-9 da çıkar akşam 9-10-11 e kadar gelmez,alışması zor oldu ama eşimin ticari zekası biraz fazla:))
eşin mi muhasebecii ay ben anlamadım ,,
o saatlere kadar mı calışıyor aman iş olsunda calıssın aslındaa
benim eşimde yeni başladıı cumartesi yarım gün pazarda tatilmiş

anladim canim seni cok haklisin o zaman ben soyle diyim once hayirlisiyla o bulantilari cekelim sonra o guzel kipirdamalari hiss edelim sonra hayirlisiyla saglikli sihhatli kucagimiza alalim kokusunu icimize doyunca bir cekelim bunlari yasarkende ALLAHA binlerce kez sukr edelim bu duygulari yasattigi icin kiii INSALLAH yasariz bu guzel duygulari AMINNNN.....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
canım hoş geldin nasılsın bugün 8 gün müü nasılsın agrın var mıı
benim çok agrım olmustur 6 günü adet sancısı gibi batar girmişti ay çok
sevinmiştim tutduda bebek yerlesiyor die ama olmamıstııı işde

evet canım doğru anladın ben inşaat mühendisiyim ama eşimin muhasebesini tutuyorum evde home ofis düşün evin bi odası evraklarla dolu,eşim tek işle uğraşmıyo 2 işle meşgul bir işine ben bakıyorum diğeriylede kendisi ilğileniyo...

eşin işe yeni mi başladı?Allah pişman etmesin,emekleri boşa gitmesin...sen çalışıyomusun?

doktorla frekansımız tutmadı bizim bu ikinci doktor ilkine bir ay gittim bıraktım,ikincisine 7 aydır gidiyordum ama olmuyor birbirimizi anlayamıyoruz,yumurtalarım büyümüyor benim,onun için kür yapacağım cnm, bu arada izmiri çok severim sık sık da gideriz,bir iki nefes da benim için al. Aşılanın maliyeti ni sorabilirmiyim cnmm ilaçlarınla birlikte..

iki doktormu ben kac tane doktora gittim hep özele gitmeme ragmen bosa vakit harcadıgımı anladım sonunda
suan ege üniversitesinde bi doç dr gidiyorum amaliatımda orda oldu asılamm da
benim yumişler hapla büyüdü onları sigorta karsıladı
catlatma ignesiyle 250 buldu devlet hastanesi ama aldı ücret
akrabaların var burdaa kac saat sürüyor izmire gelişiniz

X