Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Allah songül ne dim sana,ya yeni öğretmeninede alışır eski öğretmeninde eksik kalan yerleride sen kapatmaya çalışırsın,arıcam yerler tayin için biraz hafif kalır canım :))))başka işler için ara diyosan hay hay

songül
eger yarenin derslerini etkileyecek olursa bu durum müdürle konusup yan sinifa alsinlar yareni. sonucta burda önemli olan cocuk vve cocugun egitimi
müdürün bunu kabul edecegini düsünüyorujm

ne güzel işte büyük bi ihtimalle hormon tahlili yapıcaktır,inşallah hepsi güzel sonuç verir,ben senden önce olucam heralde aşılamayı,senin bat 21 benim bat 15

ne bilim hemşom toprağım dedik bağrımıza bastık yanlış anladım işte Yav zaten diyet dediğimde zaten ekmek yemiyorum sadece sabah yiyorum birde abur cubu fastfood ürünleri neden neden hepsi bukadardı kalbim paramparçaaaaaaa kırık bükük yıkık :2::2::2:

süpersin kuzum bide mis kokulu salkım domates doğradım mıııııı tamamdır bu iş :)))

sagol cnm cok tesekkur ederı hepsını bı bır uygulayacagım
3 ayları kaldı cnm seneye ılkögretı zaten ama ı cocuk ıcın zor bı evrım ve en kötusu ögretmenden bende elektrık alamadım ıcerı gırdıgımız andan ıtıbaren cocuklara tehtıtler basladı ya dıgerıyle elımzıde olmadan kıyaslamaya yapıyoruz yada olaya duygusal bakıyoruz
hakkımızda hayırlısı olsun be cnm evlatlarımızı emanet edıyoruz ben zamanında cok kotu seyler yasadım yarenın yasındayken elımde olmadan o tedırgınlıgı atamıyorum bosuna demıyolar coculuga ınmelı dıye

ah aaahhh beni hemsomda anlamazsa kim anlar
niye kırık bükük yıkık eğik oldun sen bakayımmmm
ay benm nazlı bir kankam vardı bir de nazlı topragam oldu
aynen,bırakalım bence bu konuyu daha fazla derine dalmayalım

hahhahaha bırakalım kus bu saatte paradox cözülmez
hem tavuktu yumurtaydı derken acıktıgımı hissettim

kızlar dayanamıyorum ben mutfağa gidiyorum,buzincim misadenle :))))

görüşemezsek iyi geceler net açık kalıcak bakarım sonra yazdıklarınıza bide çok yazmayın hepsini okumak zor oluyo :)))

ne güzel işte büyük bi ihtimalle hormon tahlili yapıcaktır,inşallah hepsi güzel sonuç verir,ben senden önce olucam heralde aşılamayı,senin bat 21 benim bat 15
evet canım allahım yüzümüüzü güldürsünn
süpersin kuzum bide mis kokulu salkım domates doğradım mıııııı tamamdır bu iş :)))

ay bende acıktım şimdiii

• :44:

[Fazlası]

songül
eger yarenin derslerini etkileyecek olursa bu durum müdürle konusup yan sinifa alsinlar yareni. sonucta burda önemli olan cocuk vve cocugun egitimi
müdürün bunu kabul edecegini düsünüyorujm

cnm orası o şekılde ama ögretmen derken bu seferde arkadaslarından ayrılma zorlugu cekıcek cok zor be aysemmmmm

ay canim benim ya üzülmesin yarende bak 3 ay su gibi gecer cabuk gecer onun icin Insaallah.
kardesi icin ellerini acip dua ediyordu simdi bu ögretmeni icinde Allahim gönlüne yumusaklik ver diye dua etsin ve ilerde sevebileccegim bi ögretmen gelmesi icin dua etsin.
en büyük görev sana düsüyor canim yaren okuldan geldigi gibi halini hatrini sorman okulundan bahsetmesi biraz daha rahatlatacaktir onu Insaallah
evet zor ya gercekten ben calistigim yerde yasiyorum zaten cocuklar kime sarilacagini kimi öpecegini biliyorlar. en soguk cocuk bile yakinlik gördümü kendiliginden gelip kucaga oturuyor.
ama iste 10 ögretmenden en az 1tanesi vijdansiz cikiyor. ben biraz sesimi yükselttigim zaman icim ciz ediyor pisman oluyorum aglayasim geliyor.
hic unutmam kizkardesimle kavga etmistik bana el kaldirdi vurdu bende vurdum sonra sinirimden agladim neden vurdum diye cok pisman olmustum

kızlar ben musadenızı ısteyıp kacıyorum nartanesı teşekkur ederım cnm sanada yazamadım
yarın haberlerını beklıyoruz cnm

anammmmmmmmmmm kız aglatcan beni gece gece
seni sokaklara mı attım ben geldin hg dedim gidiom dedin el salladım
ben sana ne yaptım ne ettim(arkadan bir adana zılgıtı girer leleleeeeeleeee)

ahahhaahhahahha neyseki affetmişin uzatmama gerek yok ozaman

heeeee birde çifte telli oynayam negüzel olur demiii şaka yaptım bebiş yaaaaaaa bu arada dila hanm adanada çekiliyor çok seviyorum memleket özlemim gidiyor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…