Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

cnm orası o şekılde ama ögretmen derken bu seferde arkadaslarından ayrılma zorlugu cekıcek cok zor be aysemmmmm

Allah yardimciniz olsun canim. bilmezmiyim zor oldugunu ben bile calistigim yerde is arkadasi bana bi iki igneli lafinda sustum cok pis karekterli biri huyu davranisi cocuklarla dialogu yani incitmedigi kisi tartismadigi kisi kalmamis. bi iki kere banada öyle davrandi sirf o yüzden ise gitmek istemiyordum inan cok üzülmüstüm cünkü yani lafi olmayacak birsey yüzünden artist artist konusmalari midemi bulandirdi. sustum cünkü deymez aynen gülüp gectim hicbi kelime etmedi kendisi alman ama ben bu insana dua ettim. inanirmisin bana gülümsemeleri gelip resimler göstermesi sakalasmasi cok degisti cok sasirdim. Allaha havale etmek lazim. Hakkimizda hayirlisini versin canim Insaallah yareninde iyi bi yerlere gelmesi icin ortamini sevmesi ve mutlu olmasi lazim Insaallah Rabbim bu güzellikleri versin onada tüm cocuklarimiza

ay canim benim ya üzülmesin yarende bak 3 ay su gibi gecer cabuk gecer onun icin Insaallah.
kardesi icin ellerini acip dua ediyordu simdi bu ögretmeni icinde Allahim gönlüne yumusaklik ver diye dua etsin ve ilerde sevebileccegim bi ögretmen gelmesi icin dua etsin.
en büyük görev sana düsüyor canim yaren okuldan geldigi gibi halini hatrini sorman okulundan bahsetmesi biraz daha rahatlatacaktir onu Insaallah:KK34:
evet zor ya gercekten ben calistigim yerde yasiyorum zaten cocuklar kime sarilacagini kimi öpecegini biliyorlar. en soguk cocuk bile yakinlik gördümü kendiliginden gelip kucaga oturuyor.
ama iste 10 ögretmenden en az 1tanesi vijdansiz cikiyor. ben biraz sesimi yükselttigim zaman icim ciz ediyor pisman oluyorum aglayasim geliyor.
hic unutmam kizkardesimle kavga etmistik bana el kaldirdi vurdu bende vurdum sonra sinirimden agladim neden vurdum diye cok pisman olmustum:KK1::KK1::KK1:

cnm benım ya ıste yarenı gıden ögretmenıde öleydı senın gıbı sevgı dolu ınan evde bana yaptıgı resımlerı bıle kıyama zsonunda ona götururdu
cocuklar yanlız kalmasın dıye vc ye gıtmez bı sıkıntılerı oldugunda hemen bızı arar rahatlatırdı aha havva ah yaktın bızı
her gelışınde soruyorum hatta caktırmadan sıkıntılı anlatıyo kızıyo cok dıyo arkadaslarımaz yaramazlık yapanlara kızyo bende korkuyorum dıyo of ıcıme elektrık gelmedı ögretmenden dıyo havva ögretmenım gıbı bızı öpmuyo evegecırmıyo dıyo aman soruyorum ıcım sısıyo anlıyacagın
kafanı cok sıısrdım arkadasım rabbım senın gıbı yuregı yufka gretmenlerle karşılastırsın ınsalla cnm

heeeee birde çifte telli oynayam negüzel olur demiii :KK54::KK54: :KK16::KK16: şaka yaptım bebiş yaaaaaaa bu arada dila hanm adanada çekiliyor çok seviyorum memleket özlemim gidiyor valla
ay ben izleyemedim dila hanımı
basını kacırınca sonra izlenmıor zati...

ben cifte telliyi cok severim kız:21::21::21:bir duyayım yerimde duramam:KK24::KK24::21::21::KK1:
kızlar ben musadenızı ısteyıp kacıyorum nartanesı teşekkur ederım cnm sanada yazamadım
yarın haberlerını beklıyoruz cnm

ii geceler cicişimmmmmmmm:KK54:

ben kaçar hepinize sevgiler iyi geceler :KK16::KK16::KK16: bu gece dualarınıza benide ekleyinde rabbim tez zamanda yüreğimin yangını söndürsün allahım kimseyede evlat acısı göstermesin bugün 107 gün oldu yavrumu toprağa koyalı ciğerim yanıyor ama çokşükürki şükürümü ve sabrımı hç yitirmedim HOŞÇAKALIN

kızlar ben musadenızı ısteyıp kacıyorum nartanesı teşekkur ederım cnm sanada yazamadım
yarın haberlerını beklıyoruz cnm

Allah yardimciniz olsun canim. bilmezmiyim zor oldugunu ben bile calistigim yerde is arkadasi bana bi iki igneli lafinda sustum cok pis karekterli biri huyu davranisi cocuklarla dialogu yani incitmedigi kisi tartismadigi kisi kalmamis. bi iki kere banada öyle davrandi sirf o yüzden ise gitmek istemiyordum inan cok üzülmüstüm cünkü yani lafi olmayacak birsey yüzünden artist artist konusmalari midemi bulandirdi. sustum cünkü deymez aynen gülüp gectim hicbi kelime etmedi kendisi alman ama ben bu insana dua ettim. inanirmisin bana gülümsemeleri gelip resimler göstermesi sakalasmasi cok degisti cok sasirdim. Allaha havale etmek lazim. Hakkimizda hayirlisini versin canim Insaallah yareninde iyi bi yerlere gelmesi icin ortamini sevmesi ve mutlu olmasi lazim Insaallah Rabbim bu güzellikleri versin onada tüm cocuklarimiza
yani düsün biz büyükler bile bu sekil olurken cocuklarimiz ne yapsin dimi

cnm benım ya ıste yarenı gıden ögretmenıde öleydı senın gıbı sevgı dolu ınan evde bana yaptıgı resımlerı bıle kıyama zsonunda ona götururdu
cocuklar yanlız kalmasın dıye vc ye gıtmez bı sıkıntılerı oldugunda hemen bızı arar rahatlatırdı aha havva ah yaktın bızı
her gelışınde soruyorum hatta caktırmadan sıkıntılı anlatıyo kızıyo cok dıyo arkadaslarımaz yaramazlık yapanlara kızyo bende korkuyorum dıyo of ıcıme elektrık gelmedı ögretmenden dıyo havva ögretmenım gıbı bızı öpmuyo evegecırmıyo dıyo aman soruyorum ıcım sısıyo anlıyacagın
kafanı cok sıısrdım arkadasım rabbım senın gıbı yuregı yufka gretmenlerle karşılastırsın ınsalla cnm
olurmu canim yardimci olabildiysem ne mutlu bana.
ben herzaman elimden geldigi kadar yardimci olurum sen sor bildigim birseyse hemen yazarim yoksa arastiririm:KK34:
güzel sözlerin icinde cok sagol canim. benim ögretmem olmamdada Hayir varmis canim heleki bu almanyadaki gurbetci almancayi az bilen cocuklarimiz icin Rabbim biz egitimcilere Sabir, Adalet, hosgörü, sevgi , Bilgi,saglam Iman ve Allah korkusu versin Insallah. hersey bücürükler icin. herzaman Iyilerle karsilasalim Insaallah

canım kalk sende bişeyler ye,ben yedim geldim gözüm açıldı vallahi,siğaramıda içtim rahatım şimdi :))))

yok kız ancak bi ekmek arası peynir,domates yaptım çeyrek ekmekten fazlaca,doydum da...

en azından tuzlu bişey ye,aç aç yatma

bende anlamadım ama yatıcam artıkk sanırım
yatma kıs az daha takıl..bende pc'i kapatıp yatağa geçip telefondan girmeyi düşünüyorum :KK1::KK1::KK1:
ben kaçar hepinize sevgiler iyi geceler :KK16::KK16::KK16: bu gece dualarınıza benide ekleyinde rabbim tez zamanda yüreğimin yangını söndürsün allahım kimseyede evlat acısı göstermesin bugün 107 gün oldu yavrumu toprağa koyalı ciğerim yanıyor ama çokşükürki şükürümü ve sabrımı hç yitirmedim HOŞÇAKALIN

RABBİM tez zamanda yangınını söndürsün ve ikiz bebişler göndersin sana İNŞALLAH:26::26::KK49::KK49::KK49:
iyi geceler

amin arkadasım..ben saymayı bile bıraktım artık:KK5::KK5:
Allah gönlündekini nasip etsin ii uykularrrrrrrr

yatma kıs az daha takıl..bende pc'i kapatıp yatağa geçip telefondan girmeyi düşünüyorum :KK1::KK1::KK1:

RABBİM tez zamanda yangınını söndürsün ve ikiz bebişler göndersin sana İNŞALLAH:26::26::KK49::KK49::KK49:
iyi geceler

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:yokkk artıkkk
ben acamıorum gözlerimmiiiiiiiiii

X