Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

nie takılıyonuz bakem buzin bacıya :)))

açıkta bi yerini mi gördünüz ????? :))))))

anaammm bu topik tam ağzıma layık :))) bu saatte bende acıkırımmmmmmmmm (((((((((((((

buzınede bı haller olmuş yedıklerı enerjımı yaptı ne
ahhahhhah böle ii olmus ama pek sevdim
ahh ahh sorma olsa yiyilirdi şimdi..neyse yarın kayınvalide onlar evlerine dönüyo,bi kutlama için yaparım bişeyler

hahhahah kutlama demek valla yakısır kuzucuk
ama kocisine ev bosaldı depresyone girdim hıncımı mutfaktan aldım de hee

kizlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yarin doktora gidiyorum bakalim ne olacak
cok heyecanliyim ama adetli oldugum icin biraz utaniyorum acikcasi nasil bakacaksa oraya böööööööööööggggggggggg igrenccccccc

anaammm bu topik tam ağzıma layık :))) bu saatte bende acıkırımmmmmmmmm (((((((((((((

hastayım senın enerjıne ay avatarı gördukcede tıtretesım gelıyo

kizlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yarin doktora gidiyorum bakalim ne olacak
cok heyecanliyim ama adetli oldugum icin biraz utaniyorum acikcasi nasil bakacaksa oraya böööööööööööggggggggggg igrenccccccc

ay dımı cnm muhtemelern bakıcak bende merak edıyorum o an kanama oluyomu durumlar ne sekılde oluyo

h.b canım niyekine bacım ne olucak sanki kötü bi niyetim yok,tamamen dosthane dileklerle burdayım

yemegimizdee boll tatlımızdaaa

alışırızsınn ben her adetim de gidiorum göstermeyee

hoş geldin canımm ben iyim sen nasılsınn
ne güsel dilekler bunlarr
cok sükür canim bende iyiym yarinda bomba gibi geri dönecem doktordan Insaallah
bu dilekler icimden geldi ve dua niyetinde olsun Insaallah kabul olsuuunnnn
yavrucuk gercekten sorunum var amaaa ılgılen hadı benımle

hayirdir canim ne sorunu. yapabilecegim birsey varsa hay hay

h.b canım niyekine bacım ne olucak sanki kötü bi niyetim yok,tamamen dosthane dileklerle burdayım
hahahhahah biliorum kuzum
ay dımı cnm muhtemelern bakıcak bende merak edıyorum o an kanama oluyomu durumlar ne sekılde oluyo

ben hep 2. veya 3.günü gidiorumya balım
bişe olmuyor ama en fazla alttaki kagıt peçeteye damlıor

kız songül inanki her yazdığın cümleye gülüyorum,Allah senide hep güldürsün dert vermesin sana,

bacım iyiki yakın değiliz :)))

ben bir biscolata mood actım yiyorum ohhhhhhhhhhhhhh
ohh sefan olsunnn
cok sükür canim bende iyiym yarinda bomba gibi geri dönecem doktordan Insaallah
bu dilekler icimden geldi ve dua niyetinde olsun Insaallah kabul olsuuunnnn

hayirdir canim ne sorunu. yapabilecegim birsey varsa hay hay

amin canım inşaallah allahım yüzünü güldürsünn

canım gerçekten alttan muayene etmek zorundaysa boşver kafana göre takıl rahat ol yani :)))

ama çok gerekli değilse batından baktır bence

Mericim olurya neden olmasın biz tayıncıyız önümüzdeki yıl BELKİ SENİN OLDUĞUN ŞEHİRE GELİRİZ ben çalarım sen sölersin
ay insallahhhhhh cok sevinirim gelin gelin izmite gelinnnn
besteni yesinler.

Nasilsiniz bayanlar. sohbetiniz neseniz yumisleriniz spermisleriniz bebekleriniz bol olsun

bune güzel giriş nartanemmmmmmmmmmm hg

kandırıkçı buzin :)) hani tatlı,hani yemek ?resimlere bakınca daha çok acıkıyorum ((( bu arada ellerine sağlık süper görünüyo kekin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…