Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

insallah canim insallah...gecenkide corekotu bebesiydi ama tutunamadi( ay insallah bu tututnur yaaaa korkuorum valla solumada arada agri vuruo gecio nedendir acepp:26::26:

cnm benım cok uzun sure sızlamalrım oldu normal cnm ıcınde ne calışmalar var bılsen

a
ay evetttt senden sonra bizlerde alırız

ayyy Hamza nında hikayesi varmıs yavrum cok istemiş erkek kardeş.
belki annesi yapar ilerde:)
aminnnnnnnnnnn canımmmm

kız çörekotu bebeleri genelde erkek ya ondan dedim erkek die yoksa saglıklı olsun ne önemi var
ben iyiyim canım sana da ayrı sevindim
buzınnnn burayada ugrasana kusummmmmmmmmmmmmmm

ay evet buzin bakmıor bile buraya aksamdan beri hıh

bak kusmem geldı sımdıkkkk

ay evet anladim cnmm ama hep ole diolar halam bi arkadas babam simdiden basladilar daha mercimek gorunmedi bile:))) sevindim iyi olmana sana kotu olmak yakismior zatenn

cnm yarın dr amı gıdıyosun
ben 5 +4 te gördum cnm
vajınal olursa belkı gözukebılır cnm

evet tatlim ya dun gittigim dr dedi kana bakilcak artis varmi die ult. bakarmi bilmem zaten oldurduler beni dun yaa ustten bakti yok alttan bakti yok bisi ince kagitla bi salgimi aldi ne microskoptan bakti en sonda bi parmak attii tamam dedim agzina dedim.. nasilsa anlamio turkce hahahaha..buarada degerim nasil yuksekmi 354.8 di batimda dundu..acaba nekadar artmistir yaaa ay cok meraklaniorummmmmm...

ay evet anladim cnmm ama hep ole diolar halam bi arkadas babam simdiden basladilar daha mercimek gorunmedi bile:))) sevindim iyi olmana sana kotu olmak yakismior zatenn
:))) ay babanlar halalar hepsi duydu tabi mecburen
bu ufaklık kendini cabuk belli etti kız

cnm yarın dr amı gıdıyosun
ben 5 +4 te gördum cnm
vajınal olursa belkı gözukebılır cnm

ay ne güzel günlerdi dimi ben cok seyi unuttum ama o günler hafızamda taptaze

aman azda durtmemış cnm adam senı
ben korkuyorum vajınal mmuayneden bana deger sankı yuksek geldı cnm masalla ıkız olurmu olur cnm

:))) ay babanlar halalar hepsi duydu tabi mecburen
bu ufaklık kendini cabuk belli etti kız

ay ne güzel günlerdi dimi ben cok seyi unuttum ama o günler hafızamda taptaze

yaa evet mecburen :))) yavrum o hafizana daha guzel seyler yerlesicek birdahaki aydan itibarenn skma guzel canini uzulme oke..bak onunde ne guzel gunler olucakkk geride kalanlara deil bebegim gelcege bakicaz...

aman azda durtmemış cnm adam senı
ben korkuyorum vajınal mmuayneden bana deger sankı yuksek geldı cnm masalla ıkız olurmu olur cnm

ay bende korkuodum ama mecbur kalinca napim actim valla...banada yuksek geldi endiseliyim biraz diger gebeligim de de boyleydi...hemen hemen ayni 360 mi neydi sanirim..umarim kotu bisey olmaz bana nolur dua edinn... buarada lamis gelmio unuttu bizi manyak hatun:)))

yaa evet mecburen :))) yavrum o hafizana daha guzel seyler yerlesicek birdahaki aydan itibarenn skma guzel canini uzulme oke..bak onunde ne guzel gunler olucakkk geride kalanlara deil bebegim gelcege bakicaz...
teşekkür ederim canım benmmm
dogru diosun gelecege bakmak gerek

sende öle yap ama kuzucum hiç kötü sey düşünme belki ikiz ha
ondan fazla deger belki

kızlar ben kacıyorum opuldunuz

bende seni öptüm canımın içi
ii geceler ii uykular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…