Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

adanadan gelın gelıp kocaelını her gun kesıfeden kadın nasılsın bakımmmm
ay hiç sorma balım hem yorgun hem huysuzum
ayakkabılar cok indirimdeydim aldım üstelik alırken üerimde kalın tayt gibi corap vardı
onunla oldu ayakkabı ama eve geldim ayagımın ucundan girmiyor

benim ayagımmı şişmiş yani
ay sastım kaldım
huhuuuuuuuu
nasilsinizzzzzzz??????????
hg nartanem nasılsın bakalımmmmmmmmmm
benden iilik sağlık cok gezdim yorgunum birazcık

Nasılsınızz kızlarr

hoşgeldin zenep:)
ben iim şükür sen nasılsın bakalım

Hb cnm bende iyiyim

merim oh Masaallah iyi geziyorsun ha kiskaniyorum ama

bende 3hafta sonra izin hakkim var tam 10 gün ne yapsam nereye gitsem????

bu hafta kizkardesim sözleniyor onun heyecani var cok güzel bi duygu ya gercekten erkek kardesimde gectigimiz ekimde evlendi kizkardesimde seneye evlenecek Insaallah

bideeeeeeeeeeeeeeee bugün tatlimi tatli 2aylik bebisi sevdim okadar melek gibiydiki okadar masum o kadar sicakki miss gibide kokuyordu ve bana odaklanmis gözlerini kirpmadan bana bakip gülümsüyordu.
ya cok sevdim ya icime alasim geldi böyle saril saril doyamadim cokta uslu Masaallah yaaaaa
bende istiyorum dedim esime oda yarin is cikisi alacakmis
siparis üzere bi kiz bi erkek olsun dedim bende

zeynep nartane ıyıyım kzlar
nartanesı senın batı heyecanla bekıyorum 8 martmıydı cnm

görünmüodun canım bayadır...
rahatsızdın iyileşebildin mi...

dişlerin nasıl oldu?

Sorma cnm ya şimdi daha iyiyim dişlerim sızlıyo biraz çarşamba kontrolum var meryem cnm ben belki bu ay aşılama yapabilirim yumurtalıklarımın durumuna göre

haah sonunda koptum alacagım dedı he kız gelmesın eşın bı arap bı zencı bebeyle eve yarın hahaha
cnm sende bu sene ıyı gezdın he yoksa turkıye mı görunuyo ufukta

hahahha sende 10gün boyunca cık gez güzelim
ay hayırlı olsun insallah
sende söz için alısveriş yap güzel güzel

ayyyy alacaksınız demek bende istiyorum kız bana da alalım bari
Sorma cnm ya şimdi daha iyiyim dişlerim sızlıyo biraz çarşamba kontrolum var meryem cnm ben belki bu ay aşılama yapabilirim yumurtalıklarımın durumuna göre

aaaaaa çok sevindim canım.
hadi insallah güzel yumişlerin olurda aşılama ya baslanır.
aşılama ünvtedemi yapılcak?kim yapcak bellimi?

İnşş. cnm ümit hanım yapacak aşılamayı eşimi üni.teye gönderecek sperm analizi için inş.hayırlı olur cnm bu sefer tutar

zeynep nartane ıyıyım kzlar
nartanesı senın batı heyecanla bekıyorum 8 martmıydı cnm
evet canim 8-11 mart arasi o günleri bi sag saglim atlattikmi tamamdir Insaallah
esim beni görmüs rüyasinda hamileymisim ay canim ya artik rüyalarina girmeye basladi
annemde ben sana söyleyeyim sen hamilesin o göbek gecen ay yoktu cok sismis diyor
anne dedim zaten hep bu göbek yaniltiyor bizi her ay böyle sisip sisip iniyor
haah sonunda koptum alacagım dedı he kız gelmesın eşın bı arap bı zencı bebeyle eve yarın hahaha
cnm sende bu sene ıyı gezdın he yoksa turkıye mı görunuyo ufukta
hahah arap kizim senci oglum olurmu olur

alacaz Insaallah canim bakalim bize göre uyguna bulursak alacaz. bugünkü 2aylik bebisin ablasi 6yasinda bana diyorki sende hastaneye gidip alsana biz cok dua ettik erkek olsun diye ama kiz oldu diyor tatlim ya. dedim banada dua etsene bende bebek getireyim eve. kizmi olsun erkekmi diyor dedim ikiside olabilir bi kiz bi erkekte olur dedim. tamam abla dua edecem diyor. isimlerinide koyduk kiza melisa koyacakmisiz erkegede hamza.

İnşş. cnm ümit hanım yapacak aşılamayı eşimi üni.teye gönderecek sperm analizi için inş.hayırlı olur cnm bu sefer tutar
ay ümit hanım burdaki hastanede yapıormu.

sperm analizinden sonra sperm sececek ve asılamayı öle yapacak demek.
ay insallah tutar canım.aşılama yapılacagı zaman gitmeden önce buraya yazarsan senin için bir yasin okurum.
benim dualarım kabul oluyor mu pek emin degilim ama elimden gelen o olur canım

hadi insallah bize güzel haberler verirsin

ay ne güzel dialog kurmussunuz:)))
isimlerde buldunuz demek kız ismi pek modern erkek ismide biraz büyük bir isim olmus ama hayırlısı olsun..

ay siz uygun bir bebek bulun alın sonrada bana alırız

cnm bu ay pozıtıf enerjı sacıyosu helekı sılkelendıkten sonra bu haberı alırsak sılkelenmeyen kalmaz cnm herade
cnm benımmelek o bakmısın bu ay duasıı kabul olur he ne dersın

Çok sagol cnm yazarım çarşamba kontrole gidecem zaten ümit hanım direk aşılama yapalım bu ay dedi bende üni.teye yollar diye bekliyordum ama kendisinin yapacağını söledi

olur canim bu ay biz aliriz uygun sonra önümüzdeki ay sana seydaya ve diger kizlara aliriz
ama benimle bu ay birlikte almak isteyen varsa cok memnun olurum
Hayirlisi olsun canim hakkimizda Insaallah
evet Hamzayida neden söyledi biliyormusun yavrum icinde kalmis erkek kardes istemis ya erkek olsaymis hamza koyacaklarmis yerim ben onu yaaa
cnm bu ay pozıtıf enerjı sacıyosu helekı sılkelendıkten sonra bu haberı alırsak sılkelenmeyen kalmaz cnm herade
cnm benımmelek o bakmısın bu ay duasıı kabul olur he ne dersın
evet canim ya hatirliyorsan baya oldu ben yine burda yazmistim komsunun kizi bana senin bebegin yok senin bebegin olmayacak demisti ya bende üzülmüstüm bu o kiz iste.
bu seferde dua edecekmis. nasil dua edecen dedim söylemem ben aksamlari yatmadan önce dua ediyorum diyor
evet ya bu silkeletme olayi bomba gibi girdi Insaallah bi cogumuz bu sekil hamile kalmisizdir. orda topikte baya hamile cikti bu yöntemle yani bende bu sekil olursam anlayinki bu yöntem gercekten saglam ve tutuyor

ay ınsalla yavrucuk hıssetmıstır bışyler
ay bakalım sonuc ne olucaak cnm seydada sılkelendı ve pek cok arkadas bu sekılde gebe kaldı
sıra meryemde artıkkkk

saol bitanemm darisi senin basina artik:))) amin canim benimm cumlemizinnn..kiz ne oglusu allahim saglikli hayirli evlat nasip eylesin kiz erkek farketmez..ole valla gitti bilet ahh ahh ama uzulmedim kendimi bebegimi dusunmem lazim saolsun kocamda yok bilet yandi bilmem ne demedi:)))hele bi desin zatenn cvpsiz birakmam ben onu hahah BUARADA NASILSINIZ DIE SORAMADIM NASILSINIZZ:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…