Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kizlar birazdan doktora gidecem. Bakalim yumisler ne alemde. Calismalarada baslamistik zaten ama daha erken,
yumisler daha büyümemistir. Kocis de uzaga gidiyor calismaya.belki erken gelirim dedi isi cabuk bitirirse..
Persembe de dogum günü, ona güzel bi süpriz hazirlamayi düsünüyorum :KK17:
Fikirleriniz olursa bana iletebilirsiniz:KK1:
Öptüm hepinizi:KK54::KK54:

buzınnnn burayada ugrasana kusummmmmmmmmmmmmmm

burda oldugunuzu bilemedim kıslarr :26::26::26::26:
a

ay evet buzin bakmıor bile buraya aksamdan beri hıh

kı zaten geç geldim kv de vardıı bi bakım dedim
sohbete takıldımm:KK1::KK1:
bi yesil işik yakın banaa:nazar::KK19::KK48:mericimmmm

küsmesi meshur kadın küselim birlikte
kime küsüoz beraber küselimm :KK19::KK19::KK19:
En Büyük KKEn Büyük KKmeryem songül iklisii neeEn Büyük KKbuda ben:KK1:

evet canım bende bu ay btç kürü kullandım bu akşam son 12-14 günü sorun etme en makbulü 12.gün en fazla 14.güne kadar kullanılması lazım diye biliyorum,amannn sonuç güzel bitmiş sen ona bak :)))

bekliyorum bakalım canım benim bat 15-16 sı inşallah işe yarar yaramazsa 3.aşılamamı olucam...

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini canım...

tamam tamam sende pek bir gözü açık çıktın :))))

kabul ülen bir trabzon seti alıcamm...

eeeeeeeeee ne zaman doğurucan bakem?

babamın vermesinin tek sebebi k.babamın dili,çok kurnaz bir adamdır,bide benim herifte çok şirin ve yakışıklı vede akıllı olunca babamda alın gitsin dedi :))) babamın adı isa canım ama olursa inşallah başka bi isim koymayı düşünürüm.

canım trabzon setini yarenin bana doğuracağı kız için takıcam.aslen maraşlıyım bende

tamam tamam sende pek bir gözü açık çıktın :))))

kabul ülen bir trabzon seti alıcamm...

eeeeeeeeee ne zaman doğurucan bakem?

haha gercı trabzon eşımın 3.cu ıcın verdıgı vaadlerın yanında az kalıyo ama neyseeeee
ay kız ben cok doğurgan kadın degılım aras ıcın az ugraşmadık cıx ıstesekte cıkaz benden hemen

burda oldugunuzu bilemedim kıslarr :26::26::26::26:

kı zaten geç geldim kv de vardıı bi bakım dedim
sohbete takıldımm:KK1::KK1:
bi yesil işik yakın banaa:nazar::KK19::KK48:mericimmmm

kime küsüoz beraber küselimm :KK19::KK19::KK19:
En Büyük KKEn Büyük KKmeryem songül iklisii neeEn Büyük KKbuda ben:KK1:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kız sende arada bakar insan bir topicine:KK53:
babamın vermesinin tek sebebi k.babamın dili,çok kurnaz bir adamdır,bide benim herifte çok şirin ve yakışıklı vede akıllı olunca babamda alın gitsin dedi :))) babamın adı isa canım ama olursa inşallah başka bi isim koymayı düşünürüm.

canım trabzon setini yarenin bana doğuracağı kız için takıcam.aslen maraşlıyım bende

heee anladm simdi bende trabzon setini duyunca trabzonlu yaptım seni:KK9::KK9:
kısmetmiş birde canım oh olmus ne güzel

isa yı öne arkasından da bir isim patlattın mı tamamdır:KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
kız sende arada bakar insan bir topicine:KK53:

heee anladm simdi bende trabzon setini duyunca trabzonlu yaptım seni:KK9::KK9:
kısmetmiş birde canım oh olmus ne güzel

isa yı öne arkasından da bir isim patlattın mı tamamdır:KK9::KK9:

:KK25::KK25::KK25::KK25:dogru diorsun canım
nasılsın bakalım:KK48::KK48:

evet canım bende bu ay btç kürü kullandım bu akşam son 12-14 günü sorun etme en makbulü 12.gün en fazla 14.güne kadar kullanılması lazım diye biliyorum,amannn sonuç güzel bitmiş sen ona bak :)))

bekliyorum bakalım canım benim bat 15-16 sı inşallah işe yarar yaramazsa 3.aşılamamı olucam...

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini canım...

senin aşılamaların haplamı yoksa igneylemi olmustuu acaba:26::26:

bacım eşinin çocuk olması için vereceği şeyi az çok tahmin ediyorum ama diğerini kestiremedim:)))belliki gözünü doldurmuş,söyle ülen ne istiyon? trabzonun yanına bide adana burması ne dersin?yanlız dikkat et ette farklı bölgeye dağılma trabzon adana derken başka yerlere gitmeye gerek yok dimi? :)))))))))))

sonuçta aras sağlıklı sıhhatli ya sen ona bak gülüm hakkınızda hayırlısı olsun bence 3.cüde düşünün tekrardan kür yap

ilaçla canım,klomen olark serephone bide çatlatma iğnesi kullanıyodum ovitrelle,anlıcan kalçadan veya göbekten hiç uzun süreli iğne kullanmadım,bu ay bahsettiğin iğnelerden birini yazıcak bende bilmiyorum canım görücez...

bilmiyorum gülüm haktan hayırlısı olsun,sağsalim kucaklarımız dolsun da tek derdimiz isim koymak olsun....

ilaçla canım,klomen olark serephone bide çatlatma iğnesi kullanıyodum ovitrelle,anlıcan kalçadan veya göbekten hiç uzun süreli iğne kullanmadım,bu ay bahsettiğin iğnelerden birini yazıcak bende bilmiyorum canım görücez...

sende bendensin bende bu ay igneye baslıcamm:KK30::KK30:

X