Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kızlar hepnıze hayırlı geceler
annecıgımı umreye gecırdık saat 11 de of bı tuhafım be yaren tum gece sessız sessız agladı ananeesıne cok duşkun
rabbım hayırlısı ıle gelmesını nasıp etsın herbırının

sınemcım gözlerıme ınanamadım kuşum ay bıde geldımı senın batttt aaa ne cabukkkk
ay o zaman gebesın sen cnm hem nasıl elmış o bakım hafta gösterıyo alamanlarda nasılda sey bılmşer

gercenden mi allahım sabır versin ne kadar zor
neden ölmüş peki allahım sabır versin arkadasına cok üzüldüm

canım yaslıydı ananesi..sanırım ondan ama babası kalp krizinden bi gece uykusunda öldü:evet Allah sabır versin

allah kavustursun canimm..allahim bizlere de nasip eyler insallah...

meryem basın sağolsun cnm rabbım arkadasınada sabır versın cok zor o kadar kısa zmanda 2 kayıp

hayırlı geceler canım hoş geldinn
kısın annen içinmi aglıor kıyamm ben ona çok sevio demek

galiba hamisim canim yarin belli olucakkk

hadi hayırlısı o zaman

sınemcım gözlerıme ınanamadım kuşum ay bıde geldımı senın batttt aaa ne cabukkkk
ay o zaman gebesın sen cnm hem nasıl elmış o bakım hafta gösterıyo alamanlarda nasılda sey bılmşer

geldi tabiki dee 2 mart cnm bugun test yaptim ole pozitif cikti malos oldum birdnnn...silkeletmeme gerek kalmadi galibaa: kiz tr de de var ama heryerde yok galiba bende ilk defa burda gordum bu test 2-3 haftalikmis mercimek bayb: tam emin olmak icin yarin sabah dr a gidicez ista bakalim hayirlisi

göndersene su kramlardan banaa baalım
gönderim hemen canım..kkıymalı börek,patates salatası,saray sarma,çikolata soslu kek hangisinden istersin?

Allah sabır versin çok kötü yaNasıl dayanacak rabbim yardım etsin

misafirler gelmedi canım iptal oldu
banada yaptıklarım kaldı..bizde koçiş ve komşularla afiyetle yedik

canım yaslıydı ananesi..sanırım ondan ama babası kalp krizinden bi gece uykusunda öldü:evet Allah sabır versin

allahım sabır versin demekden baska bişiy aklıma gelmior ama üzüldümm
annesini kaybetmek kıyamm çok zordur

buzın merhaba cnm nasılsın
bışey sormak ıstıyorum pkolu bı komsum 3 asılasını yaptı bu ay bugun 14.gun ve degerı 39 bana bıraz duşuk geldı sence nasıl bundan 2 gun öncede 19 muş tama ıkıye katlamış ama gec döllenme olasılıgı olmadıgından deger bana gunune göre duşuk geldı

hg canım..
ay yarencik e bak..ne de duygusal yavrum.

seni de Allah kavustursun canım.ne kadar sürüyor umre?
meryem basın sağolsun cnm rabbım arkadasınada sabır versın cok zor o kadar kısa zmanda 2 kayıp

saol canım..çok zor evin içinden 3 ayda 2 kayıp
kız zaten psıkologa gdıor ilaçlara baslamıstı
babasına dayanamıordu daha offf çok zor

aa kız o zaman bayagı bayagı gebesın sen tebrık ederım cnm ya gercekten cok sevındım
ay ordada dr lar kandan bakar bı daha 3 aylıkken usg puf catlaar ınsan

saol canım.Allah kimseye yasatmasın.

misafirlerin neden gelmedi kız.15i de aynı anda neden vazgecmişler valla tam dayaklıklar..
birdaha gelicem derlerse öle çok mama yapma...

aaaa keşke komsun olaydım bugün bayram ederdik

aa kız o zaman bayagı bayagı gebesın sen tebrık ederım cnm ya gercekten cok sevındım
ay ordada dr lar kandan bakar bı daha 3 aylıkken usg puf catlaar ınsan

saol cnm tsk ederim ama bakalim bende suan inanmakta zorluk cekiorum..ole artik buranin kurallarina uyucaz yapcak bisi yok: ahh tr de olcak tim kiiii istedigimde dr gidim

kızlar ben geldim ama kimseler yok...
keşke olsaydınız zaten canım sıkkındı..

biraz takılayım birileri gelir belki
aşk ol girdim çıktım kims eyoktu bende msj atmm sendens ses gelsin dedim insan çağırr kuuzm beni aşk olsun bebğimmm
geçmişte yokki okuyim zamn gecsin

of sıkıldım
yok geçmiş cnmm..allh rahmet elesin mekanı cennt olsun..rabbm günahların af eylesin ne diyelimmççkalanalarda bol bol sabır ihsan eylesin kuuzm
berrinnnnnnnnnnnnn naponn kuuuzmmm
karnımmm çok acc gurulduyor resmenn:26::26:
ama yatakdan kalkmaya nietim yok hiç
yeme yeme kuzum ..kilo alrısnın bırk gece uyuyamaz dört dönersn koltukta kuzum benmm
selam kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nasilsiniz bakemmm beni sorarsanizz hem cok mutluyumm hemde bi tuhafim yani amannnnnnnnnnnn anlamadim gittim kendimi...
ayy hadi inşllhh kız neden erkenden yapon bakim sen..iki dahkka sabredemiyon hee...
beklesene sen..hani 1 hafta sonra yapcaktın..neyse inşllh hayırlısı olur..tamm işte bekle 6 haftalık olna kad rgtme hiç geker yok kuzum
çokk sevndim ama ççrabbm ilk önce keseyi göstersin sonra kucanda göstersin kuzum

mutlu olmann sebebide bu olsa gerek d,ye düşünüyorum kuzumm

ayy ne dkr güzell allh bizde nasip etsn oraya gitmeyi...bol bol dua etmeyii..
ayy kuzum benim yaa..içli kızım benim:)

gönderim hemen canım..kkıymalı börek,patates salatası,saray sarma,çikolata soslu kek hangisinden istersin?

Allah sabır versin çok kötü yaNasıl dayanacak rabbim yardım etsin
ben suan hepsinden alabiliriimm hepsinide yiyebilirim
sen aglamaa

canım ben pek bilmiorm sana yardımcı olamıcam ben hiç kantesti yaptırmadım
bi bilgim yok malesef

saol cnm benim darisi tum isteyenlerin basina allahim tez zamanda bebeisleriniz sizinle olur insallah...

amin canımm saol nasipse olur elbett

23 unde gelecek cnmmm
ay banada arasta gectı bogazlarım cok agrıyooooooo sesm kısıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…