Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hoş geldin canımm ben iyiim sen nasılsınn
yememeye calısıorum zatenn dee ama çok acım yatıp uyuyım barii
unuturum o zaman karnımın gurultusunu

ay canım diger tarafıda erkenden actım bekledim yoksun
e dedim müsait olsa gelirdi bu kız.
keşke msj salsaydın

amin canımmmm amin saol
23 unde gelecek cnmmm
ay banada arasta gectı bogazlarım cok agrıyooooooo sesm kısıldı

gecmiş olsun aman bu hastalıkta bir eve girince illaherkesi gezior.
dikkat et kendine hasta olma.
aras nası oldu?

hoş geldin canımm ben iyiim sen nasılsınn
yememeye calısıorum zatenn dee ama çok acım yatıp uyuyım barii
unuturum o zaman karnımın gurultusunu
ay cnm benm yaa..bende idare eder işte..az bişe ateşim var..yatmmk iççin direniyorum..
yatrsam kalkamıcam..dişim ağrıyor 20 lik çenemi oynatamıyorum..
annmdeym bi yandan örgü öröm..öle kuzum işte ne edm
aynı şeyi bende dedim kuuzm müsait olsa çağırr beni diye benmde dişim ağrıyodu annmdeydm dedm ayıp olmasın öle yani kuzum..

bi daha geldiklerinde sadece çay verecem
sadece bugün değil balım benim komşular her zaman bayram ediyor34:

patates salatası olsaydıı

az önce yedimm
aç yatma sende atıştır birşeyler

bugun kontrol vardı cnm bı surup vardı o huysuzluk yapıyomuş onu kestı rahatladı yavrum ama anasının bası agrıyo bogazı agrıyo yorgun anası uzaklara gıttı daha ne olsunnn

allah kolaylık versin ne örüyon bakım sen
doktorra gitmedinmii bende gecen yaz cektirdim
yanagıma dogru cıkmıs farketmemişim bişiy batıo gittim yirmilik diş dedi
tuttu cektii anlamadım hee bi tane daha varmıs o nerde bilmiorumm
bi daha geldiklerinde sadece çay verecem
sadece bugün değil balım benim komşular her zaman bayram ediyor34:

az önce yedimm
aç yatma sende atıştır birşeyler
yemicem işdee
ii geceler berrincik

tatlı rüyalar............

saolsınn canım benimmm

Mrblar yavrumu kaybetmeseydim bugün 102 günlük olcaktı şuan oğlumla ilgilenecektim ama ellerim kucağım karnım bomboş kaldı 2012 kasım anneleri topiğine yazcaktım ama kısmet olmadı bütün psikolojim alt üst oldu acımı hafifletecek en iyi ilaç tekrardan bir gebelik.inş.nisan ayında bende topiğinize hamilelik haberi yazarım doktorum 6 ay korunma süresi verdi o süre bitince raabimin izniyle yüreğime su serpilecek geçmişi okumadım ama allahım bütün hamilelerin yardımcısı olsun kimseyi evladıyla sınamasın

ay gidemm bne öl eher dakka doktra valla bugn ancak ilaç yazdırdım
sıkılmışım ztn doktrdan sende heee
annme yelek örm oklavadan ..tığ bile tutamayan ben bişler becermeye çalıiıyom işte kuzumm
seydaaaaa sılkeelendınmııııııııııı

yok kıı nerdee..bi sefer oldu kuzum...
artık bidaki aya kuzum

allh sabır versin kuzum ne kdrlıkken kaybetiin..allh yeni evlt versin kucanda göstersin..bir dha ayaşatmasın..rabbimn bir bildiği elbvet vardır..verende alanda o.RABBM GÖNLÜNE SU SERPSİN..SABRINI VERR İNŞLLH

çok üzüldüm canım aynı seyleri yasayan biri olarak acını anlarım
bende eylülde kaybettim 23 haftalık kızımı.
sebebini biliyormusun?

korunma sürem benmde 6 aydı.yeni doldu...
artık yeni çalısmalara baslıcaz yeni umutlara...
insallah bir an önce güzel haberler verirsin bizlere.

cnm arkadaşım benım basınsağolsun ınankı cok uzuldum
bende kasım topğindenım cnm
oraya yazıyomuyun cnm hamıleyken bı yerden hatırlıyorum acaba ordanmı
ınsalla cnm nısan ayında bıze guzel haberlerıunı verıırsın cnm
doğumdan sonramı kaybettın cnm yavrunu

allh sabır versin kuzum ne kdrlıkken kaybetiin..allh yeni evlt versin kucanda göstersin..bir dha ayaşatmasın..rabbimn bir bildiği elbvet vardır..verende alanda o.rabbm gönlüne su serpsin..sabrını verr inşllh

aminnnn teşekür ederim canım doğuma bir hafta kala kaybettim yavrumu hayallerimi canımı herşeyimi:2::2::2:

aminnnn teşekür ederim canım doğuma bir hafta kala kaybettim yavrumu hayallerimi canımı herşeyimi:2::2::2:

rabbim melek vermiş sana ve o meleği almış senden..
o melek seni hep korusun canım..olmlu düşün..üzülme ...rabbimn gücüne gitmesin..
o herşeye kadir..rabbim elbet seni mükaftlnadırr..rabbm bu bbeğini kucanda göstersin kuzum benim

yaa başın sağolsun senin de canım içim yanıyor bebek kaybında sebebi korku çok aşırı panik atak olmam 4.yaşına kızım var odüşcekti 2.kattan o an canım gtti sanki allahtan kızım düşmedi ama ben çoooooook korkmuştum sebebi bu olabilir dedi drlar ama nasip ve ben sezeryan oldum seninde rabbim gönlüne göre versin canım allahım yüreğine su sersin

allah razı olsun inş.nisan ayında acım biraz hafifleyecek allahımın izniyle 37.haftamda kaybettim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…