Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

adetin ikinci günü kan testi yapılacakk sonra muayene olacam bebem
bakalımm inşş hersey yolunda giderr sen napıonn

matine biter meri döner....

berrinim bıraktıgımdan beri nasılsın kuzum:)

seyda merhaba

adetin ikinci günü kan testi yapılacakk sonra muayene olacam bebem
bakalımm inşş hersey yolunda giderr sen napıonn
ii ne olsun kuzum ii diyek ii olsun
neye sinirlendin bakım senn

ay bugn görmcemler vrdı ...siyasete girdiler öle böle..biz kürdüz..ordan bi girdiler tepem attı..tam azımı açıyodum eşim boşver tarzında baktım..içime otrdu öle ne edm

matine biter meri döner....

berrinim bıraktıgımdan beri nasılsın kuzum:)

seyda merhaba

hoş geldin canımm
ben iyiim ufakdan uykum geldiii o kadarr
sen nasıl eglendinmi

hımm susmak mı oturdu aman ii yapmısın takma kafana canım
sen eşini dinlemişin pişman olmaa

eglendim kuzum.arkadaslarım kalabalık müzik olunca eh hersey güzel oluyor:)
yoruldum ama mutluyum.

hee gec olmus sen busaate kalmassın pek

oh sefan olsun canımm bende gitmek isitorum söle kurtlarımı dökim
evet yatıcam çok uykum geldii artık

hoş geldin canımm
ben iyiim ufakdan uykum geldiii o kadarr
sen nasıl eglendinmi

hımm susmak mı oturdu aman ii yapmısın takma kafana canım
sen eşini dinlemişin pişman olmaa
hee susmak içime ourdu..
ben hayatta durmm öle enem düşüktür..ne amir na başkan tanırım..öyle yetiştim..tepem attımı atarımı yaparım ..
bi kere dayak yedim küçkken 7 ya da 8 yaşındayım..babm bi kzdı sen benm kızımsın..hasanın kızı ağlamaz.yorulmaz hele hiç dayak yemez.senin anan ağlıcana karşındakinn anası ağasın dedi..ne kdr doğru bilmm ama o gnden beni daha kimseden dayak yemedim ..genelde beni şikayete geldiler..annm kızardı..babam annm gidince çak yaprdı:13:..erkek gbi oluşum sebebide bu sanırım nbe b,ilim bende evlendikten sonra susmayoı öğrendim.pek öğrendim sayılmaz ya neyse artık..içimdekini sölemzsem bünyede arıza yapo ağır gelo
ne kurtlanıon bebem

hazır bugün görümcenlerde ordaymıs kalabalıgı bulunca acaydın 2 müzik oynayaydınız
oh vur patlasın çal oynasın

aman sende azcık özletseler kendilerini ne hoş olur hee..ama yok ..illla haftada 2 kez gelcekler..çok iilemriş gbi

bencede en güselii ben de önceden öleydim annem çok kısardıı
ama tutamadım aklıma geleni sölerdimm şimdi desen kalp kırcam die aklım
çıkıor ama beni kıran kırana anlıcagınn
aslında aklında kalcagına söle gitsin dee bazen de susmak gerek kötü
olmamak için ben duygusala baglarım hemen anlıcagınn aman arkadsım eşimdir dostumdur die:)
ii geceler kıslarr

valla canım kırılmak istersem herkes beni kırır..hani bir laf varya üüzlmek istersen üzülürdün diye aynn öle..
ben istemedikçe kimse beni üzemez..
birde bunu kimse ben istemedkçe beni sinirlendieremz desem olcakta olmo iştee..bakalım ne olcak...
ben çenemden çok çektim ..doğruculr... yapmış derler ya bende öleym içimde büyür çatlarım uyku uyuymamm ben..kız ben huyluyumdur öle işte aman aman

kızzz leylaaa senle görşemiyoz ya bizz kuzum ...özleştikk kızz senler...aaaa yarın erken gel bende erken gelm iki muhappet edek..bu arada sen naptın adet oldunmu bacım ben hiç bilmm yaa

kızlar ben geldim ama kimseler yok...
keşke olsaydınız zaten canım sıkkındı..

biraz takılayım birileri gelir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…