Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

millett nerdesiniz yaa huu çabuk gelın kırkyılın bası fırsatım olmus gırmısım topinge bu seferde mıllet yokk:KK24::KK24::KK24:

meryemmm vee sınemmm sıze seslenıyorum neden gecnın bu saatınde dönerden lahmacundan bahsedıp benım agzımı sulandırıyorsunuz bakemm:KK39::KK39::KK39:yarın sabah ılk ıs donercıye gıt işin yoksa:KK31::KK31::KK31:

oda güzel;aza kanaat etmeyin çoğunu bulamazmış :)))

sen yeterki problem etme bir hafta on gün sonra düzelicek inşallah canım..

olacak tabi ki canım iyiyi düşünelim iyi olsun.

benm 6.ayım bitti dün ama bir ay daha bekleyecegim.
ilk 6ayı sart kostu drlar.rahim toparlasın vucud dinlensin diye

zaman cabuk gecıor...bi bakmıssın aylar gecmiş.

bende bebek görmeye gitmiştim dogumdan 2 ay sonra o zaman anlamadm ama gelince günlerce etkisinde kalmıstım

sonra da gitmedim bir daha.kv ile hediyesini yolladım..

ne olursa olsun kıyaslıyor insan...

Sana niye okadar yasak koydular anlamadim???? Dogumdan bir ay sonra hamile kalan iki arkadasim var ve ikisini de cocuklari cok saglikli. Masallah her ikiside cok tatli..

slm kıslar nasılsınızz dün kayınvalideme gittikk aksam gec döndük malumm ay da yılda bi gidioss
hımmm benim adet cuma cumartesii gelmesi gerekk
dün ve bugün asırı derece de agrım var belki hatırlarsınız
benim adet olmadan bi hafta önceden baslar sancılarım
onun içindirkiii pek ümitligii diilim sanırı yine olmadıı
nasip nedielimm nedense hiç üzülmüyorum bu sefer gecen kinde ne aglamıstım
3 gün boyunca sankii bebegim oldu da kaybettimm de yastuttumm :KK53::KK53::KK53::KK53:
böle işdee igne li asılamaya kalırsakk yanii inş kalmm içimdee yinede olsa bi istek varr
asıl ona sıkılıyorumm 550 bualacakk masraflarr ayrı her seferinde aynı seneryooo
canım bi bunlara sıkılıyorr bidee çocuk neden yapmıyorsunn yada üzülme elbet olur dedilermiii
gözlerim doluyor suan bilee nesee bende bölee canlarım gercii burada da pek muhabbet ortamıı kalmadı
nedir buu yaa bi gün karalastırılsınn herker ayarlasın gelelimm baska topinl deki kıslar öle
yapıolar hee güsel oluyorr en azından görüşmüşş oluruz bu neee unuttuk birbirimizi ii yecee

slm kıslar nasılsınızz dün kayınvalideme gittikk aksam gec döndük malumm ay da yılda bi gidioss
3 gün boyunca sankii bebegim oldu da kaybettimm de yastuttumm :KK53::KK53::KK53::KK53:
böle işdee igne li asılamaya kalırsakk yanii inş kalmm içimdee yinede olsa bi istek varr
asıl ona sıkılıyorumm 550 bualacakk masraflarr ayrı her seferinde aynı seneryooo
canım bi bunlara sıkılıyorr bidee çocuk neden yapmıyorsunn yada üzülme elbet olur dedilermiii
gözlerim doluyor suan bilee nesee bende bölee canlarım gercii burada da pek muhabbet ortamıı kalmadı
nedir buu yaa bi gün karalastırılsınn herker ayarlasın gelelimm baska topinl deki kıslar öle
yapıolar hee güsel oluyorr en azından görüşmüşş oluruz bu neee unuttuk birbirimizi ii yecee

cnm beım ya ıcımden bı ses sankı bu ay olcak dıyo ınşalla doğru sestır cnm belırtılere hıc takılma cnm ıkısıde bırbırıne benzıyo cnm cok ta az kalmış bata ey ınşalla gelmez cnm test ıcın bekıcekmısın cnm batı

topik olyna gelınce haklısın tatllım bende ınan özenır oldum sohpetlere önceden yetıştıremezdım okuyama sımdı yok malesef öle
bende oturamıyorum gece kadar artık yoruluyorm uykum gelıyo aslında bu saatler ıyı

Sana niye okadar yasak koydular anlamadim???? Dogumdan bir ay sonra hamile kalan iki arkadasim var ve ikisini de cocuklari cok saglikli. Masallah her ikiside cok tatli..
canm vucud deposunu yedi vitamin ve mineral için dedi dr.um
ayrıca rahmin kendini toparlaması için bekleyelim bölesi daha saglıklı dedi...

bende kabul ettim.geç olsun güç olmasın..herseyin hayırlısı:KK16:

canm kötüyü düşünme kötüyü cagırma
ama ne olursa olsun kendini de hırpalama bizden mühim degil canımmmm

hayırlısıyla bebişlerim olaydı kolay yada zor demezdim canım.kendisi olduğu gibi adıda çok güzelmiş.bu arada benim batasıca bat erken geldi buğün oldum hatta biraz önce moralmen nedense iyiyim geçen ay ağlamaktan birhal olmuştum.yarın dr a gidicem kist erimişmi ona bakılıcak sonrasında laparaskopi ve histeraskopi olucam ondan da temiz çıkarsam tüp bebeğe başlıcam inşallah dua et lütfen...

meraba canım nasılsın görüşmeyeli?bu ayda umudum kalmadı kırmızılar geldi buğün,gelecek aya kaldı umudum beklenen bat ım 16 mart canım :KK43:((

X