Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

tecrübeli anne lütfen bana yardım et sütüm çok az kızım doymuyor sürekli emmek istiyor ve sürekli ağlıyor kuzum mecburen mama veriyorum ama çok üzülüyorum ben nasıl anneyim çocuğumu doyurmayı bile başaramıyorum diye 2 gündür ağlamaktan helak oldum çok kötüyüm :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
humana still ve bol su içiyorum ama nafile

Son düzenleme:
tecrübeli anne lütfen bana yardım et sütüm çok az kızım doymuyor sürekli emmek istiyor ve sürekli ağlıyor kuzum mecburen mama veriyorum ama çok üzülüyorum ben nasıl anneyim çocuğumu doyurmayı bile başaramıyorum diye 2 gündür ağlamaktan helak oldum çok kötüyüm :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
humana still ve bol su içiyorum ama nafile

tatlım benım öncelıkle sakın ol sutum sımdılık az ama zamanlla coğalacak dıye dusun ınan yok dıyınce hormonlar hemen motıve oluyo
eger yavrum ac ıse tabkı ac bırakamazsın ama önce bebegını emzır ıkı taraftanda bıttıgıne emın ol sonraasında sadece 30 cc mama var
humana stıell tea yı 4 bardak ıc cnm ama cok duzenlı 1 hafta sounda farkı anlıcaksın
ama öncelıle bakalım gercekten aclıktaqnmı aglyo sutunun yetmedıgını kaka ve cısınden anlayabılırsın cnm cış sık yapıosa 5 6 kere kaka yapıyosa sutun yetrlı demektır cnm bı de dr da kı kg artışı en buyuk faktör

belkı de gazı vardır annesı belkıde kolıktır

ne kadar sut yapan yıyecekere ınanmayın deselerde gercekten sut yapan gıdlar var benımde 2 kere azaldı toparladık cnm

dereotu çörekotu hurma marul sagan boza bulgur rezene cayı ben hergun 3 bardak ıcıyorum havuc
tahın helva gercekten yapıyo zorlada olsa yedım o dönemde
erva kabak tatlısını n cok yaptını söyledı denemedım
boza malt ıcecegı sımdılık aklıma gelenler bunlar cnm
eger uyumana yardımcı olucak bırı varrsa cnm ılk fırsatta uyu stres yorgunluk uykuzuzluk sutun azalamasına sebep oluyo

cnm ne zman yardım ıhtıyacın olursa burdayım bu bı dönem yavaş yavaş duzen gırcek tatlım sakın stres edıp en guzel gunlerını benım yarenın doğumunda yaptıgım gıbı aglayarak gecırme cnm

Son düzenleme:
heyy selam kızlar nasılsınızzzzzz..
songülllllllllll huhuuuuuuuuuuuuuu

tatlım bende sımdı tam yazdıklarını okuyodum özelden yazayım dedım aa bı baktım buraya yazmışsın
cnm cok buyuk gecmış olsunn neler yaşamıssın cnm habeımız yok
neysekı gerıde kaldı ama ufacık bebışın olunca aklına onda kalmıştır arka arkaya ıkı amelıyat beya yıpranmışsındır

tatlım bende sımdı tam yazdıklarını okuyodum özelden yazayım dedım aa bı baktım buraya yazmışsın
cnm cok buyuk gecmış olsunn neler yaşamıssın cnm habeımız yok
neysekı gerıde kaldı ama ufacık bebışın olunca aklına onda kalmıştır arka arkaya ıkı amelıyat beya yıpranmışsındır

aynen canım zor oldu benim için ama geride kaldı çok şükür..
pc bozuk hala gelmedi giremiyorum artık maleseffff

bebış nasıl duzene gırdımı cnm

fazla değil canım ne yaptığı belli değil. bugün öğleden beri hep uyuyor gece de uyumayacak muhtemelen..
kaldırayım dedım altını değiştirdim emzirdim üstünü değiştirdim gene kendi kendine uyuyakaldı :26:

fazla değil canım ne yaptığı belli değil. bugün öğleden beri hep uyuyor gece de uyumayacak muhtemelen..
kaldırayım dedım altını değiştirdim emzirdim üstünü değiştirdim gene kendi kendine uyuyakaldı :26:

arasın duzenıde tam tersı bılıyousun cnm mesela gunduz ne kadar guzzel uzun uyursa gecede öel kısa uyuduysa gece dalmaya daha zorlanıyo maşalla senınkıde 2 aylık olmuş cnm

arasın duzenıde tam tersı bılıyousun cnm mesela gunduz ne kadar guzzel uzun uyursa gecede öel kısa uyuduysa gece dalmaya daha zorlanıyo maşalla senınkıde 2 aylık olmuş cnm

yanı normal aslında 24 saat uyuyacak halleri yok..
bişey sorucam sana bez olark ne kullanıyosun.
değiştirdin mi hiç?
senınkı de maşallah kocaman olmuşş resim isterim bi ara :)

yanı normal aslında 24 saat uyuyacak halleri yok..
bişey sorucam sana bez olark ne kullanıyosun.
değiştirdin mi hiç?
senınkı de maşallah kocaman olmuşş resim isterim bi ara :)
prıma premıum care bıde aktıf bebe karışık kulllanıyorum bı ara pek kaka cıkarıyodu meger bez kucuk muş oglumun koca totosuna kucuk gelmış şımdı 4 kullanıyoruz sız cnm

bak buda benım oğlumEki Görüntüle 635221

prıma premıum care bıde aktıf bebe karışık kulllanıyorum bı ara pek kaka cıkarıyodu meger bez kucuk muş oglumun koca totosuna kucuk gelmış şımdı 4 kullanıyoruz sız cnm

bak buda benım oğlumEki Görüntüle 635221

prima premium care kullanıyorum da bez dayandıramıyorum yaa.. huggiese mi geçsem diye düşünüyorum.
biraz cebimi düşünmek istiyorum açıkcası.
maşallah kocaman olmuş kızzzzzzzzzzzzzz :nazar::nazar::nazar:

prima premium care kullanıyorum da bez dayandıramıyorum yaa.. huggiese mi geçsem diye düşünüyorum.
biraz cebimi düşünmek istiyorum açıkcası.
maşallah kocaman olmuş kızzzzzzzzzzzzzz :nazar::nazar::nazar:

tatlım huggıes ben bı kere kullandım pamuk oldugundan emışı guzel degıl
ama su an aktıf bebe ve huggues aynı fıyat cnm aktıf bebede guzel

Bugün 30. gün
Adetim acaba ne zaman gelecek??? Meriii kiz sende ne zaman geldi adet???
3 ay gelmedi demistin heralde öyle hatirliyorum

X