Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Sabahin kör karanliginda yaziyorum! (Burda avusturyada hala karanlik)
Iki gün önce bi is arkadasi dogum iznine ayrildi. Son gün pasta yaptirmis üzerinde kücük patikler birde emzik vardi.
Cok tatliydi!!! Benimde icim sizladi biraz, iki ay sonra bende dogum iznine ayrilcaktim...
Bir ay oldu bile, esimle artik korunmicaz. Ama kendimizi de zorlamicaz illa olsun diye.
korunma yasagı kalktına göre eskiyi unutup önümüze bakıcaz moreli bozmıcaz..her şeye olumlu bakıcaz cnmm...
içini darltma ...rabbm sabrınıda şifanıda versin kuzum benimm
Canımın içi sen ne gzl yazıyon ya rahatlatıyo senin yazılarını okumak.öyle tabi canım allah ol demeden hiç bişey olmaz.ondan gelen herşey kabulüm.seni çok sewiyorum kuzum:)
ayy bende seni çok seviyorum tatlım benim...
sen içini rahat tut kuzum..hiç kasma kendini ..rabbm kucamıza vericek hayırlı sağlıklı evlatlar versin bize
Ya kızlar benim aklıma takılan bişey var.benim kistim 1 mm altında şuan çok küçük yani.bu gonal f iğneleri kisti büyütmezmi???doktora sormak aklıma gelmedi
cnm doktr onu düşünmştür sen merak etme cnmm..
1mm 0.1 cm sen takm akuzum onu kafana..doktorun düşünmüştür o işleri..sen oluruna bırk...bırk byüüyüp çatlasınlar içerdede döllnsinler inşllhh
benide aranıza alırmısınız=( 1.ay denedik olmadı bu ay bekliyoruz bakalım.
hoş geldin cnm..sıkma takma kafana ...
rabbm çok bekletmeden verii inşllhh cnmm...sen taktıkça daha zor olur cnmm
Bu sabah doktora gittik cok sukur bomba gibiyiiiiim

Bidahaki batimda bi cok testler yapilacak iliski onerilecek iliskiden sonra takibe alinacaz sonra catlama dollenme durumuna bakilacak
Esimin spermlerine yine bakilacak.
Bende rahim filmi sitedim onuda yapariz dedi
Cok sagolun arkadaslar eger sizlerle konusmasaydim doktorda rahim filmi istemezdim doktorda kendiliginden hamile kaldigin icin yapmazdim dedi ama icim rahat olsun diye yapcak.
Bunlar yapildiktan sonra. Herhangi bi sorun cikarsa tedaviye baslanacak cikmaz ise ya asilama ile devam edilecek yada direk tupbebek

Yani okadar sevincli gene doktorda ciktimki esime diyorumki nasil bi duygu ben bisey hissetmiyorum henuz bisey degismedi diyor
Tabi herseferinde ben gidiyorum doktora biseyiniz yok calismaya devam diyordu bana
Simdi yeni seyler duyunca insan cok mutlu oluyor ve daha cok umitleniyor
Veeeeeeee artik benimde folikasitim var. 3doktor degistirdim hepside gerek yok almana demisti bana
Simdiki doktorum olurmu hamilelik oncesi baslanmali ve onemli oldugunu soyledi

Rabbime sukurler olsun iyi bir doktor buldum
Sanki hamile kalmisim gibi mutluluktan uctum nerdeyse

Sizleri seviyorum
Rabbim en kisa zamanda bizlere tum isteyenlere hayirli saglikli evlatlar versin
Amiiinn
ay ne kadr güzel kuzum işte...
rabbm hayırlısını vercek inşallhh...eşinle gttin eşin uğu getrdi..doktr çok önemli cnmm

yumurta takibii olcak..
sana folikasitte verdii..
evet evcet her şey çok güzel olucak inşllhh...kız aşılamada olsa...ilşkide önerse o hafta süt buharı yapcan..meslea yarın aşılammı var hemen o gün süt buharı ertesi gün aşılama yada aişki önerdi hemn o gün süt ardınadan ilşki ona göre kuzumm

ben iyiim canımmm cok solasınnn benii merak miii ettiinn
ben suan kart bi erkek sesii ve öksürükle idare etmeye calısıorumm
bu yasıma kadar böle öksürük olmadım ben hiçç geçmio daaa pofffffff,
aksamlarıı kocam içiri hapı bana ben dee uyuyorumm gelemiyorumm
bu hap çok sersem yapıo benii yaa benden böyle canımm
allah razı olsu canımm duaların için rabbim iiyi dileklerinii sanada nasip etsin inşaallaah

annemm kuzuzm ben seni merak etmm mi kuzum yaaa...
kızzz sen hep yumurtalam tedavisinda aşılama zamnı böle hasta olon..
acaba neden..frkettmde innki hep öle olo kuzum yaa

annemm kuzuzm ben seni merak etmm mi kuzum yaaa...
kızzz sen hep yumurtalam tedavisinda aşılama zamnı böle hasta olon..
acaba neden..frkettmde innki hep öle olo kuzum yaa

dim ya gecen asılamada da hasta olmustum ben bak simdi hatırladımm
gecen kinde dogumhanede olmustu orda üşümüzştüm hatta üzerimi örtülerdi
bu seferdoktorun muayene odasında oldum soguk da diiil di ama
o gün çok yagmur yagdı buraya belki arabaya giderken ıslanıp da şifayı kapmıs olabilirim
benide çok sevdii buu öksürük bırakmaya hiç niyeti yok sanırımm
sesim boru gibi çıkıomus boguk boguk öle diolarr:KK9::KK9::KK9:

dim ya gecen asılamada da hasta olmustum ben bak simdi hatırladımm
gecen kinde dogumhanede olmustu orda üşümüzştüm hatta üzerimi örtülerdi
bu seferdoktorun muayene odasında oldum soguk da diiil di ama
o gün çok yagmur yagdı buraya belki arabaya giderken ıslanıp da şifayı kapmıs olabilirim
benide çok sevdii buu öksürük bırakmaya hiç niyeti yok sanırımm
sesim boru gibi çıkıomus boguk boguk öle diolarr:KK9::KK9::KK9:

vaalla biilemicem kuzum ama sen her dönmde böle olon..önceden aşılma olmadı zmnda yumurta zamnnda olodun böle bilemicem kuzum ben yaa..
kesin bişe dokunuyo san a

vaalla biilemicem kuzum ama sen her dönmde böle olon..önceden aşılma olmadı zmnda yumurta zamnnda olodun böle bilemicem kuzum ben yaa..
kesin bişe dokunuyo san a

ya öle mii oluyorduu hatırlamıorum ben he kendimii bilemedimm
migdem bulanıo süreklii haplar dokandı sanırımm
böle işde kuzum iiiyimm dee arada bi tuvalete kosuom :KK9::KK9::KK9::KK9:

ya öle mii oluyorduu hatırlamıorum ben he kendimii bilemedimm
migdem bulanıo süreklii haplar dokandı sanırımm
böle işde kuzum iiiyimm dee arada bi tuvalete kosuom :KK9::KK9::KK9::KK9:

ayy her şeyn hayırlısı kuzum valla..sen kendini üştme cnm ne olursun ayayklarını sımsıcakk tutt

ben ne zamn kan testi yaptırsam bellii olurr arkadaslarr
ben dayanamıcam yaa migdem çok kötü bulanıyor bu haplar mı yapıo nee
teste göre bırakaacam hapları doktora gidicem ben neden oluyorrr buu
ne zaman çıkar bugün bi hafta oldu asılama olalıı kuzucuklarr

dilberr canım nasılsınn nasıl giidiorr bebişinn var mı bi sıkıntın

Canim cok sukur hamd olsun ALLAHA iyiyim sabirsizlikla dra gitmeyi bekliyorum yeniden gormek icin biraz migdem rahatsiz ama ben bu duygulari yasamak icin cok agladim cok dua ettim INSALLAH en kisa zamanda sende yasarsin AMIN :nazar::nazar::nazar:
canim bence 3 gun sonra kan testi yaptirirsan kesin sonucu alirsin ki INSALLAH pozitiv sonucla topiki neselendirirsin:KK16::KK16::KK16:

Canim cok sukur hamd olsun ALLAHA iyiyim sabirsizlikla dra gitmeyi bekliyorum yeniden gormek icin biraz migdem rahatsiz ama ben bu duygulari yasamak icin cok agladim cok dua ettim INSALLAH en kisa zamanda sende yasarsin AMIN :nazar::nazar::nazar:
canim bence 3 gun sonra kan testi yaptirirsan kesin sonucu alirsin ki INSALLAH pozitiv sonucla topiki neselendirirsin:KK16::KK16::KK16:

bendee hamişş olsamm sıkayet etmesdimm sanırımm balımm bendeece de degerr
salı günü yaptırım ben o zaman testii ona göre doktora giidimm
migdem neden bulanıomus bi baktırım hele o öksürügüm de bi gecsee:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Kızlar hepinizden çok özür dileyerek yazıyorum bunu.bende 2 seferdir isteksizlik var:KK43:ve inanılmaz bi kuruluk...ağladım resmen sıkıntıdan...eşim moral veriyo düzelir diye ama bilmiyorum neden böle oldu...doğum kont hapı yaparmı böle acaba???onu bırakalı 1 hafta oldu.

Kontrole gittim kızlar.adetimin 8. Günü bugün.15 ve 11 mm iki yumurta ve daha küçük 1 yumurta var.salıya kadar gonal f ye devam etcem

bendee hamişş olsamm sıkayet etmesdimm sanırımm balımm bendeece de degerr
salı günü yaptırım ben o zaman testii ona göre doktora giidimm
migdem neden bulanıomus bi baktırım hele o öksürügüm de bi gecsee:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

canim gecmis olsun ALLAH sifa versin, INSALLAH sali gunu seviniriz AMIN..........:KK16::nazar::emir_bebek::KK49:

bir haftaya kadar 18mm 20mm olur canım sen yeterki sıkıntı etme,keşke bende tedaviye başlayabilsem :KK43:(

umarım bu sefer yüzün güler canım...

X