Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

benim dr.da bu konuda temkinli hiç birşeyi atlamamaya çalışıyor dün sordum şimdilik herşey gayet olması gereken gibi dedi devamınıda zaten izlicez sürekli dedi ayy rabbim bilir kızım eğer bu dünyada yicek lokması varsa zaten bişekilde olur inşallah
oklunu beklemiş şimdide mastır yapıyorum deşaka bi yana her şey vaktinde
biz plan kurarmışız kaderimizde bize gülermiş (geceyi özlü bi sözle bitirym dedim

sagol canım bende anlamıyom işte denıyolarmış sorarsan tutmayınca care arıyolarmış sözde bende bılmıyorum artık aslında korkum var gene tutmazsa bılmıyorum onuda denerız nasıpse 7tane emrıyom var daha o operasyon yanı rahım içcelemeye 1500tl istıyo 2oootlde trsfer dedıler bakalım artık

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

benim hayırsız kardeim HÜLYAM gelmiş
kız dogurdun unuttun beni..dualarında bari unutmuyorsun demi???
nasılsın?oglusumuz nasıl az anlat bakim

İyi akşanlar hanimlar nasilsnz ben 17aralikta oglumu kucagima aldm rabbime şkürler olsn allahm isteyen herkese nasip etsn gercktn bambaska bi duyguymus annelik allahm herkese tattirsn canlarm emirimle ópüyoruz hepinizi tel.le yazdgm ichn zorluk cekiyorum biraz mjlarm yavas ilerleyebilir..

amin inşlh evet canım haklısın

cnm benım analı bablı buyusun rabbım uzun ömur versınüay dun gıbı msj yazdıgın nerdeyse 2 aylık olmuş bebeğin çok sasırdım cnm
nasıl saglıgınız ıyımı

off oldukçada maliyetli işlemler...
ne cok masraf ne cok emek...

ne diyecegimi bilemıyorumki demet im..
sanırım kaderimizde ne varsa onu yasıcaz.ama buarada da elimizden geleni hep yapıcaz.
inan bana kötü haberi verdiginden beri hergün aklımdasın..
hahahah güzel sözle bitirdin kuzum
yoksa bende master doktora akademik kariyer bitmesdi
meryemmmm muck sana

tabiki hiç bişeyin garantisi yok istemekte çok normal sadece hayata bakışımız farklı belki
ben zaten üni.sonrasında iş hayatı derken ancak 26 da evlendim ama ilk 2 sene hep korundum çocuk çok güzel ama o kadar da sorumlluk isteyen bişey bi insan yetiştiriyosun neticede 17 yaşında da bence doğurmasın kimse sonra izliyorz tv de çocuk annelerin dramını malesef,hayatı biraz yaşamak lazım ama önce kendin için

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

benim hayırsız kardeim HÜLYAM gelmiş
kız dogurdun unuttun beni..dualarında bari unutmuyorsun demi???a
nasılsın?oglusumuz nasıl az anlat bakim
Canim benim bebekle nete grmek gercktn zor oluyo tüm vaktimi aliyo sizinle en son konustgumuzun sbahi dogum yaptm cnim:)oglum cok skür iyi gderek büyüyo

hayırlı ugurlusu olsun canım..tebrik ederim seni...

emirle yazıosunuz demek ne güzel...ay her dogum yapan bambaska bir duyguymus diyor..
Allah ım o duyguyu tüm isteyenlere nasip eder insallah
cnm benım analı bablı buyusun rabbım uzun ömur versınüay dun gıbı msj yazdıgın nerdeyse 2 aylık olmuş bebeğin çok sasırdım cnm
nasıl saglıgınız ıyımı

ay kankam yeter ki dogsunlar saglıkla..
sonrası öle cabuk gecıyor ki..
aras a bak 1 hafta sonra 5.ayına giriyor daha dün gibi

hoşgeldın allh analı babalı buyutsun inşlh amin inşlh bizlerede nasıp etsın

he be cnm 4 bıtıyo
ay artık memeyı görunce emzıgı fırlatmayı akıl edıyo kut atıyo hemencık

nasıl saglıgınız ıyımı
Allah razi olsn bitanem insallah hayirli bi evlat olur zaten sznle gece konustk sbah 7bucukta dogum xaptm alarm veriyodu oglum:)

herkeze iyi geceler ben sıtmalnmaya basladım yatıyorum allah emanet olun dualarım sizinle inşlh rabim yardıcımz olsun salıcakla kalın sizleri cokkkk seviyorum

kızlar ben yatıyorum artık 12 de uykum geliyor
herkese iyi geceler
Allah rahatlık versin,her yeni güne umut ve şükürle girelim

herkeze iyi geceler ben sıtmalnmaya basladım yatıyorum allah emanet olun dualarım sizinle inşlh rabim yardıcımz olsun salıcakla kalın sizleri cokkkk seviyorum
bende seni cok seviyorum demet...iiki geldin
iyi geceler kuzum
he be cnm 4 bıtıyo
ay artık memeyı görunce emzıgı fırlatmayı akıl edıyo kut atıyo hemencık
vayyyy aklı yetmeye baslamıs demek..
maasallah akıllı yigenime benim
aaa normal doğumdu dımı cnm y nasıl gectı cnm zor oldumu ay nasıl çıkıyo o çocuk ordan

hahhaha ebe hanım iş basında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…