Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

aşılamadan sonra kaçıncı günündesin
beni yanlış anlama sakın yeni tanışıyorz ama çok umutsuz hissediyorm seni evet insan hayal kırıklıklarından sonra yoğurdu üfleyerek yiyor ama umutsuz değil tedbirli ol sadece ve tabii dua lara sarılıyorz bak beni yanlış anlama sakın ok:KK16:
pampikim beni nasıl görüosun kuzum...
umutsuzluk hissettin mi hiç
gerci bugün keyfim cok yerinde sizleri görünce:KK16::KK16::KK16:
şimdi öncelikle rüyamdaaa ilginç bir eve girodum yanımda bir kaç kişi var veee orda adile naşitin mezarı varmışş..ama gömülmek istemmş zamnnda..ve çok acı çekiyodu..kupkuru..cildi kabuk bağlamıuşş gözleri açık veee dönüp duryordu..çok korkunçtuuu..yanında başka bir adamda vardı kim oldunu bilmiyorum...o adam bana (güya adile naşitin) 3 ihlas bir fatihayla yetinemdiğini felak ve nas suresininde okunması gerektini söledi..o yüzden memlketine gömlmmş ve daha doğprusu gömnülmek istemmş..beni görp herkse ibret alsın diye söluyomuşş...
bana adam nas ve felk suresini okummı söledi..okudum uyrdı beni felak suresini yanlış okuyorsun..onunla birli,kte felak ve nas suresini 3 kere okudum..ordan çıktım...bir inek yavrusu buzagı gördüm güya eşimnmiş..o kdr güzelkii dşlerini gösteriyolrdı bana..ilginçç entrasan tuaf bir rüyaydı böle işte

of seyda cok korkunc:KK30::KK30::KK30::KK30:
neden böle rüyalar görüyorsun sen hep ya..
senin ruh dunyana girebilmeyi cok isterdim

ay merin ayvayı yemiş:KK37::KK37::KK37::KK37:

ama insallah o elmadan da yerim kuzum. umreye giden yok mu sipariş edelim:KK49:

ayyy evet özlemişiz kuzum..seni de özlemiştim ii oldu:KK54:
gel bundan sonra he..gündüzleri napıosun işte canın sıkılmıomu..
gelipte 2 laf atsana bize

dükkanı devredicem canım bi kaç kişyle görüştük artık evimin kadını olucam:KK1:ama benim koca biraz gıcık çok fazla nette oyalanmamı istemiyor bu gece özel izin aldım kısıtlıyor
hımm umreden mi gelicek ama aklımda bakalım bi araştıralım sen hsg çekildin dimi sonuçlar nasıl
yavrum valla ben geçen buharı yaptım (tabi bazı şeyler vesile) ama dene yaa valla için temizleniyor 2 gün fena akıntım oldu temizlendim sanki

evett canımm dikat ediyorum ama sürekli yatmıorum ilk asılamm hüsran oluncaa bunda pek önemsemedim sanırım

hee bekliyelimm görelimm umut yoksulugun ekmegidir hesabıı bendee umutluyumm:KK53::KK53:

bende senden umutluyum cicegimmm
ii düşünelim ii olsun

kız baksana herkes hamile kalıyor..listede iice azaldı ister istemez sıra bize geliyor:KK52:

yaa meri kahkaha atıyorum şu an:KK1::KK1: ve benim ki garip garip bana bakıyor girme yawrum girme öyle bilmediğin yerler:KK52::KK1:
rüyada ünlü birini görnek güzeldir diye bilyrm ama benimki pek iyi bi yorum olmadı sen songülü bekle ondan okkalı bi yorum gelir

kuzular net gitti ya offf offf baydı iyicee bu arada benimkide uyandı yatalım diyo inş dua edinde yine gelebilme imkanım olsun hayırlısyla hepiniz ayrı ayrı dualarımdasınız Rabbim kimin gönlünde ne dileği varsa kabul etsin inş.. O nun gücü herşeye kadir kendinden başkasına muhtaç etmesin bizleri.. bildiğimiz bilmediğimiz ne rahatsızlığımız sıkıntımız varsa Şafi ismiyle şifa versin Rabbim..... hepinizi tek tek öptüm kuzularımm görüşürüzzz.............

evett canımm dikat ediyorum ama sürekli yatmıorum ilk asılamm hüsran oluncaa bunda pek önemsemedim sanırım

hee bekliyelimm görelimm umut yoksulugun ekmegidir hesabıı bendee umutluyumm:KK53::KK53:
olsun cnm ..umut etmeliyizzz..umut tükendiği zmn rabbmdende umut kesmek dedmktr..rabbm vericekk elbet vericek..heeeolduda vermedi napalımbuda biizm imtihanımız der öbür dünyada verr..rabbm bizi isyan etmemeye çok çok ağlamaya sürüklemesin...
öle deme seydam eksik dua etme
ikimize de cıksın..sevincimiz yarım kalmasın..
beraber gün sayalım..aynı heyecanlar aynı korkularla

hoş benm hamileligim daha korkulu gecer ama hayırlısı herseyin..

cabuk gel kıs aaa

wwuuuhhhhhhuuuuu 4 cocuk he:KK53::KK53::KK53:
seydama bak idealleri yüksek tutmus bende sag salim bi tane dogursam yeter dıorum:KK9::KK9::KK9:

ne biim kuzum 4 istom ama ben korkuyoprumm..tuaf ama yine yine hevesim gursamda kalck idyee..sennkinn korkusu frklı tabi cnm benmkiyle kıyaslanamazl..benmki sennkinin bile yanndan gecmez kuzum..ama allhın ,zniyle bi güzek dikşş atcaklar..seni güzelcene dikicekler ohh ne hoş ne hoşş bebğini kucna alcaksın kuzum..benmkii farklı küçk ama celimsiz ne bilim yaaa..aman boşverrrr....acıtasyona izin vermm bugn bi tuhafım zten..öle kendimi çaresiz hissdyorumm..rabbmn çaresiz kullrıyız ama ne bilim brirlerinn düşünmeside ii onada şükür..ne bilimyaaa.yok hurma yok o yok bu yok şu elma..off bir tuaf yaaa..sinrilerim boşaldı bugn işte

aşılamadan sonra kaçıncı günündesin
beni yanlış anlama sakın yeni tanışıyorz ama çok umutsuz hissediyorm seni evet insan hayal kırıklıklarından sonra yoğurdu üfleyerek yiyor ama umutsuz değil tedbirli ol sadece ve tabii dua lara sarılıyorz bak beni yanlış anlama sakın ok:KK16:
neden yanlış anlıyımm canımm dogru söylüyorsun
tedbir mii bilmiyorum doktorum asılama olan gün için dinlen bugün sonra normal
hayatına dönebilirsin deddii ben ilk asılamam da bir hafta yatmıstım resmen sadece wc ye kalkıyordum
şimdii okadar diill yatmıorum süreklii ama iş de yapmıyorumm
aslındaa olacagınaa inanmıyorumm napım kendimii kendıramıyorumm
hersey ALLAHDAN nasip etmişş se olurr canımm

bende senden umutluyum cicegimmm
ii düşünelim ii olsun

kız baksana herkes hamile kalıyor..listede iice azaldı ister istemez sıra bize geliyor:KK52:
evet canımm ben de o yol da gidiyorumm bundan sonra iki asılamm
daha ver bu olmassa digerii tutacak umuduylaaa gidiyorumm
aynı senoryooyla basrol de benn
slm kızlar nasılsınz:KK16:

selemm demett hoş geldinn

ben kendi dünyamı çözemdim kuzum benm zten pskolog psikiytriye fln gtmm lazım..çok siznrliyim..çok agrasifim korkuyorumm kayın valdem elmde kalcak ..bazen çok ani ani tepkiler yapıoyorum yaaa

nasılsınn kuzum ne heberler sennde

olsun cnm ..umut etmeliyizzz..umut tükendiği zmn rabbmdende umut kesmek dedmktr..rabbm vericekk elbet vericek..heeeolduda vermedi napalımbuda biizm imtihanımız der öbür dünyada verr..rabbm bizi isyan etmemeye çok çok ağlamaya sürüklemesin...

aminnn canımm umutaa bekliorum bendee nasipse olur demekden baskaa birsey gelmior aklımaa

dükkanı devredicem canım bi kaç kişyle görüştük artık evimin kadını olucam:KK1:ama benim koca biraz gıcık çok fazla nette oyalanmamı istemiyor bu gece özel izin aldım kısıtlıyor
hımm umreden mi gelicek ama aklımda bakalım bi araştıralım sen hsg çekildin dimi sonuçlar nasıl
yavrum valla ben geçen buharı yaptım (tabi bazı şeyler vesile) ama dene yaa valla için temizleniyor 2 gün fena akıntım oldu temizlendim sanki

heyyyy o pampik sahıbı nıye kısıtlıyomuş bakım kızarım heeee
ben cok arastırdım yavvrummmm yok zararı dusunsene devlet daırelerınde herkeste pc
oh doğuraa kadar gırdım hastaneden canlı yayın arascıkt kk cocugu olarak sağlıckla doğdu

ben kendi dünyamı çözemdim kuzum benm zten pskolog psikiytriye fln gtmm lazım..çok siznrliyim..çok agrasifim korkuyorumm kayın valdem elmde kalcak ..bazen çok ani ani tepkiler yapıoyorum yaaa
ayy yok kızım be o gel gitler her kadında oluyor ya papatya çayı iç bol bol sinirli zamanlarda k.v de az görmeye çalış:KK34:

slm canm hoşgeldin nasılsınnnnnnnnn

afeerim kuzum yorma kendini..
artıkozaman gündüzleri takılırıs 2 umutsuz ev gacısı olarak:KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyy karısan erkeklere de uyusum haa:KK37::KK37:

evet canım hsg cekildim.hersey temiz dedi doktor..
yeniden hamile kalabilirsiniz bi sorununuz yok dedi

iide nası hamile kalıcam hemen bide bunu deseydi ya:KK37::KK37::KK37:
1ay sonra korunmam bitiyor ama:KK16:

ne biim kuzum 4 istom ama ben korkuyoprumm..tuaf ama yine yine hevesim gursamda kalck idyee..sennkinn korkusu frklı tabi cnm benmkiyle kıyaslanamazl..benmki sennkinin bile yanndan gecmez kuzum..ama allhın ,zniyle bi güzek dikşş atcaklar..seni güzelcene dikicekler ohh ne hoş ne hoşş bebğini kucna alcaksın kuzum..benmkii farklı küçk ama celimsiz ne bilim yaaa..aman boşverrrr....acıtasyona izin vermm bugn bi tuhafım zten..öle kendimi çaresiz hissdyorumm..rabbmn çaresiz kullrıyız ama ne bilim brirlerinn düşünmeside ii onada şükür..ne bilimyaaa.yok hurma yok o yok bu yok şu elma..off bir tuaf yaaa..sinrilerim boşaldı bugn işte
ay yapma..kendini dinleme
sinirlerin bosalması yok
benide aniden sarıyorlar..aglatmak istiyorlar gözlerim doluyor

ama hemen silip bişelerle oyalanıyorum.hiç kendimi dinlemiyorum.
bugünümüze şükür Rabb im dermansız dert vermesin

kızlar gecmışle zaman gecıreyım dedımm cvp layamadıklarım kusura bakmayın
ne demişler gecmışe mazıııııı

kız seyda bugun aklıma geldı senın kp varmı

aminnn canımm umutaa bekliorum bendee nasipse olur demekden baskaa birsey gelmior aklımaa
sennde halin bana pek sarmadı kuzum bendensin sende bu gece...
ay ebru akelde kaç yaşında karı bak şıp diyen hamilşe kaldı
ayy yok kızım be o gel gitler her kadında oluyor ya papatya çayı iç bol bol sinirli zamanlarda k.v de az görmeye çalış:KK34:

yok cnm bu gel gitlerden değil...etrfımkileri çok kırıyorumm..annemi kuzenimi..etrfımdaki herkesi..kv nasl görmmaynıı avn içnde...:KK14::KK14::KK14::KK14:bu halim beni çok üüzyorr

slm canm hoşgeldin nasılsınnnnnnnnn

afeerim kuzum yorma kendini..
artıkozaman gündüzleri takılırıs 2 umutsuz ev gacısı olarak:KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyy karısan erkeklere de uyusum haa:KK37::KK37:

evet canım hsg cekildim.hersey temiz dedi doktor..
yeniden hamile kalabilirsiniz bi sorununuz yok dedi

iide nası hamile kalıcam hemen bide bunu deseydi ya:KK37::KK37::KK37:
1ay sonra korunmam bitiyor ama:KK16:

ay yapma..kendini dinleme
sinirlerin bosalması yok
benide aniden sarıyorlar..aglatmak istiyorlar gözlerim doluyor

ama hemen silip bişelerle oyalanıyorum.hiç kendimi dinlemiyorum.
bugünümüze şükür Rabb im dermansız dert vermesin

hsg sonucuna çok sevindim ama buharı yine de yap aslında çocuk istemesende her kadının sene 1-2 defa bunu yapması çok faydalıymış ben bayağ bişeyler okudum bununla ilgili
ikinizi de çok ama çok iyi anlıyorum kızlar ama ağlamak yok olucak inanıyorm güzel haberler yakında
ayy ben bazen kızıyorm size kızım daha yaşlarınızda küçük yaaa bak ben 30 da anca buldum

ay kuzum bence senin kesin cocugun olcak
senin sınavın kv zaten kuzum

ay seni anlıorum bazen sinirlerimizi zıplatıolar..
bence boşver.aynı odada olmamaya calıs..dialog kurma..uzaklas canım.
sen illaki dikkat edıosundur gerci
evet canımm ben de o yol da gidiyorumm bundan sonra iki asılamm
daha ver bu olmassa digerii tutacak umuduylaaa gidiyorumm
aynı senoryooyla basrol de benn

ay ne güzel bişeler yapıosun sen bari berrincim..
bizler de o da yok:KK37:

Allah emeklerini boşa cıkarmasın

sennde halin bana pek sarmadı kuzum bendensin sende bu gece...
ay ebru akelde kaç yaşında karı bak şıp diyen hamilşe kaldı

yokk kı benim bişiyy gayet iiyimm canımm
ben hamiş bile kalamıyorum kiii millet kaç yasında doguruyor
ay benle asılama olan bi kadın vardıı o gün 35 yasında vardıı sanırımm
allahımm nasip etsen herkeslerreee AMİNNNNNNNNNNNNN

X